mlhovky

Zde bychom měli rozebírat zvyšování výkonu, Bodylifting, Audio systémy a podobná vylepšení našich vozů
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5207
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: mlhovky

Příspěvek od draconis »

Nepřijde mi, že by tam bylo nějak extrémně moc místa okolo navíc. Nějaké tam je, to zase jo. Zkus to porovnat sám, vykopal jsem v mobilu fotky:
20150506_182416_resized.jpg
20160130_145821_resized.jpg
Mně spíš zarazilo, že nahoře nad mlhovkou je díra jako prase - tedy nejspíš kvůli tomu šroubku, kterým tam drží. Nekoukal jsem na to a nejsem teď u auta, ale myslel jsem si, že by tam měla být nějaká krytka. Prý to tak ale je dobře... B-)
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: mlhovky

Příspěvek od Mira »

Já jsem neváhal a schválně jsem to teď pto vás byl vyfotit. A vy mi teď řekněte, jak tam vyměnit žárovku, event. jestli se to dá nějak seřizovat. :-)
Přílohy
ml1.jpg
ml2.jpg
ml3.jpg
ml4.jpg
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
Lawman
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 213
Registrován: pon srp 29, 2016 9:02 am
Jméno a příjmení: Petr Mach
Bydliště: Rousínov

Re: mlhovky

Příspěvek od Lawman »

Pěkně chlapi, to byla rychlost. zhruba takovou škvíru okolo mám taky, takže je to asi ok. Jen tam asi bude lítat bordel a blato, ale co už.

mira: na výměnu žárovky (H3) je nejlepší vyndat mlhovku ven, zevnitř z pod podběhu to je práce pro saxanu.

Pak ze zadní strany otočíš černým uzávěrem dle šipek, odpojíš konektory, odjistíš a vytáhneš žárovku.

Na stranové seřízení je na horní straně pod držákem křížový šroubek, utažením jdou mlhovky na střed, povolením do kraje. Hlava toho šroubku je vidět i na tvých fotkách.
Přílohy
20160928_213535.jpg
20160928_213758.jpg
Forester SG 2.0X 2005 116kw
Forester SG 2.0i 2003 92kw LPG

If it's stupid but it works, it isn't stupid
Uživatelský avatar
Lawman
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 213
Registrován: pon srp 29, 2016 9:02 am
Jméno a příjmení: Petr Mach
Bydliště: Rousínov

Re: mlhovky

Příspěvek od Lawman »

Dneska jsem zapojoval spínač a relé k mlhovkám, nakonec to svítí jak má. Akorát jsem někde na US fóru četl, že relé pro mlhovky by mělo být na pozici č. 4, u mně to ale nefungovalo. Metodou pokus omyl jsem došel k tomu, že to bude asi č. 3 (měl jsem prázndné sloty 3, 4 a 6 a dvě relátka, tak jsem je dal na 3 a 6).

Jen tak ze zajímavosti, neví někdo, k čemu jsou jednotivá relátka?
Forester SG 2.0X 2005 116kw
Forester SG 2.0i 2003 92kw LPG

If it's stupid but it works, it isn't stupid
Odpovědět

Zpět na „Modifikace a úpravy vozů“