Kde nakupujete?

Chcete-li koupit jakýkoli náhradní díl na svojí káru, tak zde...
Odpovědět
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5217
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: Kde nakupujete?

Příspěvek od draconis »

Mira píše:Tak kde je chyba?
A zkoušels jim zavolat? Případně se podívat podle čísla balíku na sledování zásilky? Emailem vždycky posílají info.
Mira píše:Za mě - nebrat.
Ale jo, já je taky nijak neobhajuju, žádný zájem na tom nemám... :-) Já jen, že pokud něco nutně potřebuju, mělo to dorazit a nedorazilo, tak bych se asi trochu pídil po tom, kde to je. Je to starost prodejce a dopravce, takže zavolat, že to nedorazilo a ať si to vyřeší. Asi bych jen tak neseděl doma a tiše nelamentoval. Ono totiž když se nikdo nedozví, že to chybí, tak to nikdo řešit nebude... :-) A sháněl bych to, ať už to poslali Poštou, PPL nebo čímkoli jiným... :-)

My jsme jako firma s jejich službami spokojeni a spousta opravdu velkých firem k nim přechází, tak asi špatní nebudou. Anebo se jim daří využívat konexe... :-)
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10651
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Kde nakupujete?

Příspěvek od Mira »

draconis píše:A zkoušels jim zavolat? Případně se podívat podle čísla balíku na sledování zásilky? Emailem vždycky posílají info.
Psal jsem přepravci i odesílateli. Dispečer mi suše napsal, že nedokáže ovlivnit čas doručení což chápu, prý do 17 hod tam bude. Nebyl. Prodejce a odesílatel úplně bez odezvy. A proč bych měl jako platící zákazník telefonem nahánět řidiče, kde je s tim zatraceným balíkem. Jednou řidič i volal asi v 7 večer, že je u popisnýho čísla 6. Po dotazu jakou má adresu povídá, že 1a. Tak mu suše oznamuju, že to tím pádem asi přejel a zásilka je adresována na firmu, tzn. termín doručení 8-18 hodin, což bylo i v objednávce. Mail i SMS chodili každý den ráno, že dnes doručí. Nedoručili, nezavolali, takže tahle zkušenost mi stačí. Howg. To by se u PPL fakt nestalo.
zhor
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2718
Registrován: pon srp 26, 2013 2:38 pm
Jméno a příjmení: Standa H.
Bydliště: Šumperk/Ostrava

Re: Kde nakupujete?

Příspěvek od zhor »

taky jsem ve čtvrtek objednal v mroauto brzdové desky a vzduch./pyl. filtry a včera mi to přišlo. Ale já si to nechal poslat vyzkoušeným PPL. Ale je fakt, že to mroauto trvalo o den déle než obvykle, než to poslali, většinou to posílají hned ten den, připadně v další den. Tak jak jsem tady četl fórum tak jsem znejistěl.

Ale jinak PPL to přivezlo do 24hodin od převzetí. Sice o 30 minut přešvihli to stanovené rozmezí, ve kterém to slíbili doručit, ale to se vzhledem k počasí dalo pochopit.
Subaru Impreza GG WRX EJ205 165kW 2003
Volvo V70 D5 120kW 2002
ex - Subaru Impreza GG EJ201 92kW 2001
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10651
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Kde nakupujete?

Příspěvek od Mira »

Tak jsem si včera objednal zadní stěrač a dnes už je na autě. Takže mohu jen doporučit www.autoeshop.eu
Pán po objednání hned posílal mail, protože jsem v objednávce neupřesnil adresu úloženky, v Brně jsou dvě. Upřesněno a a dnes už v 10 to bylo na místě. Na vyzvednutí na úložence bylo asi 6 brigádnic, takže přes hrozen lidí to bylo hned. Stěrač je jak origo i cena super. Doporučuju. Jak prodejce, tak způsob doručení.
Uživatelský avatar
mnov
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 7830
Registrován: ned lis 24, 2013 6:54 pm
Jméno a příjmení: Marek Novák
Bydliště: Praha

Re: Kde nakupujete?

Příspěvek od mnov »

Mira píše:Tak jsem si včera objednal zadní stěrač a dnes už je na autě. Takže mohu jen doporučit http://www.autoeshop.eu
No jo tam si koupím akorát tak stěrač, nebo popelník. :-)
To MRO má podstatně větší výběr a s dopravou jsem od nich nikdy neměl problém.
Forester 2004 2.0 MT LPG
Impreza 2004 2.0 AT
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10651
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Kde nakupujete?

Příspěvek od Mira »

No jasně, ale zrovna v MRO zadní stěrač nekoupím. Ono ho sehnat není jednoduchý, nepasuje tam aftenmarket a tam ho měli. Navíc cena zaslání na úloženku je poloviční než klasická spedice. U mě to mám ještě jednoduší, že úloženku mám tady doma za rohem.
Mimochodem s Intime jsem měl ještě jednu zkušenost - nechal jsem si poslat balíček z shopu na ten jejich poštomat. Sice to nakonec došlo, ale opět měli 3 dny sekeru.
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5217
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: Kde nakupujete?

Příspěvek od draconis »

Mira> na jaké auto jsi ten stěrač kupoval? Zadní bych taky potřeboval vyměnit (Forejs SG předfacelift).

Našel jsem tenhle: http://autoeshop.eu/sterace-subaru/863- ... 99267.html. Je tam uvedeno r. v. 06/2005+ což nemám, ale facelift byl až 2006, ne? No změřím to a uvidím. Navíc se mi nezdá, že by tam byla zrovnae ve stěračích změna...?
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10651
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Kde nakupujete?

Příspěvek od Mira »

To je přesně on. Pasuje na SG XT. Jen ještě nepršelo, tak jsem ho nevyzkoušel, ale je úplně stejnej jako origo.
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5217
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: Kde nakupujete?

Příspěvek od draconis »

Tak dej vědět, až ho vyzkoušíš. Já ho chci vyměnit protože stírá na prd, gumičkou to není a jeden k ničemu už doma mám... :-)
Uživatelský avatar
Fiba
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1907
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Bydliště: Pardubice

Re: Kde nakupujete?

Příspěvek od Fiba »

Tak to bude spíš unavenou pružinkou v ramínku = malej přítlak. Koupil jsem celý ramínko nový, od polskýho prodejce na Aukru a najednou to stírá parádně. Předtím to jen šmrdlalo, i když jsem dal novou gumičku nebo i celý stěrač.
Obrázek Forester 2.5 XT '06 AT

ex Forester S-turbo '99 MT
ex Alfa Romeo 90 2.0i 94kW 1985
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10651
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Kde nakupujete?

Příspěvek od Mira »

Vyzkoušeno, stírá super. Ale na tom starým byla půlka prasklá, ta to možná bude tím. Prostě rozměrově a tvarově OK a stírá. Jinak na staré dodávce jsme při malém přítlaku stěrač vyhnuli roukou a pár týdnů to taky vydrželo.
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5217
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: Kde nakupujete?

Příspěvek od draconis »

Jasně, pružinka je druhá možnost. Ale všimnul jsem si, že někdo přede mnou, kdo asi měnil gumičku, ulomil jeden z těch čtyř úchytů (nebo kolik jich tam je). No až bude konečně po svátcích a nebudu denně v práci včetně víkendů, zajedu s Forejsem na dílnu, dám do cajku brzdy (vyměnit kapalinu, zadní kotouče a desky, rozebrat, vyčistit rozhýbat), vyměním žárovky ve světlech za Nightbreakery, opravím část vylomeného zrcátka, které mi někdo prasknul u zaparkovaného auta, poladím foukající těsnění u dveří atd. atd.

A na LEDky už asi dojde taky, inspirace od předsedy na osvětlení kufru se bude za tmy hodit nejen mě, ale hlavně psovi, když naskakuje do klece... A při té příležitosti bych si aspoň i vytáhnul spínací vodič ze stropního světýlka vzadu nejen do kufru, ale i dopředu. No prostě si budu hrát, když na to bude čas... :-)
Uživatelský avatar
MirekG
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: ned led 11, 2015 9:54 pm
Jméno a příjmení: Miroslav Grašar

Re: Kde nakupujete?

Příspěvek od MirekG »

lojzmen píše:
Sháněl jsem týden pružiny pro své vozítko. Žádný e-shop je neměl dosažitelné. Už jsem byl pěkně otrávený. Ale někteří tam měli katalogová čísla. Na ta čísla Seznam.cz selhal, ale Google nalezl něco na ebay a amazonu a taky http://www.Granex.cz.
Nevím, jak to Granex dělá, sortiment má …
Pružiny slouží?
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24335
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kde nakupujete?

Příspěvek od sima »

Furt jsem spekuloval jaké stěrače koupit,už se mě nechce dávat cifry ála 800kč za sadu a zjistit,že nejpozději za rok je stejně po nich.Nakonec jsem to přestal řešit a nakoupil v prvním obchodě sadu "banánů" za konečnou cenu 230 kč.Berou se prý tyhle veilce často,vše sedělo,byl jsem překvapen jak jednoduchá je výměna,některé systémy upínaní jsou napoprvé kapku rébus.
Stírají jak mají,tichučké,neslyším je,nevím o nich,jen jak douho vydrží nevím.Kdyby rok,tak jsem plně spokojen.U mě dostávají zabrat,auto furt venku,pod stromy,skla a stěrače zalepené od mízy,v zimě tj jasné...
Přílohy
2015-05-27-2188.jpg
2015-05-27-2189.jpg
2015-05-27-2190.jpg
2015-05-27-2191.jpg
2015-05-27-2192.jpg
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
loskutak
Nováček
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: úte zář 15, 2015 9:38 pm
Jméno a příjmení: Matouš Loskot
Bydliště: Tábor

levne dily

Příspěvek od loskutak »

Zdar, nevím kam to napsat, tak to kdyžtak přesuňte, ale myslím že sem našel obchod s docela levnými díly např. na mýho Outbacka 2002. Je to http://www.autodily-sklad.cz/ :670:
Taky by mě zajmaly zkušenosti ostatních, jestli to není nějaká převlečená Čína nebo tak... :666: :baseball:
Subaru OUTBACK MR2002 2.5 AT LPG 285tis
Odpovědět

Zpět na „Náhradní díly - Koupě“