Nové autodíly Meyle + Nové pneu všech značek

Prodáváte motory, převodovky, díly brzd, kapoty, dveře, blatníky a další ? Tak tady.
Meyle
Nováček
Nováček
Příspěvky: 24
Registrován: úte led 05, 2016 5:40 pm

Nové autodíly Meyle + Nové pneu všech značek

Příspěvek od Meyle »

Ahoj, kamarádi rád bych Vám nabídl tuto značku autodílů. Myslím si že tuto značku umím za lepší ceny než jsou běžně na trhu. Mám od Meyle celý sortiment v 80% skladem samozřejmostí jsou i náplně které mám taky skladem. Ohledně pneumatik mám i některé které se špatně dají sehnat. Ceny pneumatik mám v tuto chvíly lehce "horší" než jsou běžně v eshopech na internetu. Důvodem je že jsem přešel od Maďarského a Polského dodavatele k dodavatele Belgickému u kterého jsem zatím neměl reklamace na rozdíl od předešlých dvou. Pokud by někdo potřeboval i jinou značku jak Meyle není vůbec problém a jsem schopen bezproblému zajišťovat i dodávky originálních dílů na různé značky automobilů ;) V tuto chvíli zatím nemáme žádný eshop jelikož jsme fungovaly ve svém kraji jako zásobovaní autoservisů a nebylo ho potřeba avšak do blízké budoucnosti se plánuje s jeho provozem ;)

Jako takový bonus zajišťujeme i prodej značky ATP avšak za mnohem lepší ceny než si účtují překupníci na aukro, bazos apod. !
https://www.atp-autoteile.de/




Pro výběr dílů MEYLE můžete použít toto
http://www.meyle.com/nc/en/spare-parts/search.html





[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=gWJlctbffrw[/youtube]

Obrázek

Obrázek


Nebojte se kamarádi na vše zeptat jak ohledně kvality dílů tak cen apod. ;) Na vše se budu snažit v co nejkratší době přes SZ odpovídat.


Pro lidi z Kladna a okolí je doručovaní za mírný poplatek nebo zdarma ;) Vše je o dohodě.
Uživatelský avatar
Subaru4ever
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2494
Registrován: pát lis 12, 2010 9:44 pm
Jméno a příjmení: Adam
Bydliště: Praha 5

Re: Nové autodíly Meyle + Nové pneu všech značek

Příspěvek od Subaru4ever »

Vítej na klubu a díky za nabídku :pr: . Nicméně bych se raději pozeptal vedení na legálnost nabídky? :655: :4690:
EX Subaru Leone Super Station 1,8 AT, (r.v.83)
EX Subaru Outback 2,5 MT, MY2005, LPG (r.v.04)
EX Subaru Outback 2,5 MT, MY2010 (r.v.09)
>>> Subaru, čím starší, tím lepší! <<<
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Nové autodíly Meyle + Nové pneu všech značek

Příspěvek od sima »

No já nevím,meyle bývaly dobré co vím ty jejich zesílené HD produkty.Ty i mě drželi a už jsem to vícekrát neměnil.Ještě lepší zkušenosti byly s podvozkovými díly leomferder,opravdu se dávají do prvovýroby,třeba citroen,prý i bmw a nevím kde všude,jen jsou dražšší.Já kupoval kdysi silentbloky předních ramen origo citroen v akci a přes kámoše se slevou a ty fakt vydrží dalších +-200 000km i více dle toho jak kde jezdí.Jak jsem se dozvěděl,jsou to prý stejně zase a znova ty leomferdry,mimo jiné mají širší škálu podvozkových dílů.Jiní zkoušeli levnější značky silentbloků a měnili je se vztekem téměř záhy znova.Takže já už řešil jen vše leomferder a fakt bylo vždy po problému.Taky je pravda,že se našel vyjímečně něko,kdo měl problém i s leomferder,já to přisuzuji ale jen tomu,že dneska je na každou značku fejk,jako se tomu překvapivě stalo i u takové značky jako je SKF apod.Nebo třeba v případě silentbloků i špatnou montáží.
Tak se chci zeptat jak je to teď momentálně s meyle?Je to furt jen origo německá výroba,nebo jak jsem slyšel už dávno,taky přebalují díly odněkud z jinudy?Jinak za mě díky za nabídku,vše je hodně o přístupu!
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
saburafu
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2125
Registrován: stř srp 12, 2009 12:00 am
Bydliště: Budějce - Vyšák
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové autodíly Meyle + Nové pneu všech značek

Příspěvek od saburafu »

Subaru4ever:
Příspěvek byl před schválením řešen a řešil to minimálně VDC.
Koukám ale, že si ho schvaloval ty. Je třeba, aby se k tomu vyjádřil VDC.
Meyle
Nováček
Nováček
Příspěvky: 24
Registrován: úte led 05, 2016 5:40 pm

Re: Nové autodíly Meyle + Nové pneu všech značek

Příspěvek od Meyle »

Subaru4ever píše: Vítej na klubu a díky za nabídku . Nicméně bych se raději pozeptal vedení na legálnost nabídky?
Co to je legálnost nabídky?
Meyle
Nováček
Nováček
Příspěvky: 24
Registrován: úte led 05, 2016 5:40 pm

Re: Nové autodíly Meyle + Nové pneu všech značek

Příspěvek od Meyle »

Na každém dílu je logo Meyle pokud tam není, není to Meyle original. Kvalita HD produktů šla nahoru a normální díly se už moc nevyrábí a vše nahrazuje třída HD. Třeba ložiska kol snad žádná firma nevyrábí v Německu ani německá. Možná je tam kompletují ale vše nakupují z Asie kde se teží hliník. Ložiska Meyle jsou tedy taky z Asie avšak kompletace je v Německu. Meyle otevřelo nové továrny v západní evropě kde se dělají třeba ramena atd. Jelikož je ale původ značky z Německa vždy bude logo Meyle Germany nikoliv třeba Meyle Belgium. Meyle je hodně dobré na německé vozy kde si dává opravdu záležet. Jiné značky které jsou evropské taky zvládá v pořádku a jelikož subrau je sice neevropská značka ale je tak rozšířená bude jí meyle taky umět. Zatím jsem četl několik kladných referencí od lidí co dávaly Meyle na Subraru. Mám kamarády co dávaly před asi 50tis/km na Subaru ramena HD a zatím vše v pořádku.
sima píše:No já nevím,meyle bývaly dobré co vím ty jejich zesílené HD produkty.Ty i mě drželi a už jsem to vícekrát neměnil.Ještě lepší zkušenosti byly s podvozkovými díly leomferder,opravdu se dávají do prvovýroby,třeba citroen,prý i bmw a nevím kde všude,jen jsou dražšší.Já kupoval kdysi silentbloky předních ramen origo …
Uživatelský avatar
Subaru4ever
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2494
Registrován: pát lis 12, 2010 9:44 pm
Jméno a příjmení: Adam
Bydliště: Praha 5

Re: Nové autodíly Meyle + Nové pneu všech značek

Příspěvek od Subaru4ever »

"Legálnost nabídky" bylo jen velmi nepovedené pojmenování toho, že si tu u nás na klubu nemůže inzerovat úplně každý co se mu zachce ... speciálně pokud je to na kšeft. Nicméně jak již bylo napsáno, byl jsi schválen :supeer: :unami:
EX Subaru Leone Super Station 1,8 AT, (r.v.83)
EX Subaru Outback 2,5 MT, MY2005, LPG (r.v.04)
EX Subaru Outback 2,5 MT, MY2010 (r.v.09)
>>> Subaru, čím starší, tím lepší! <<<
Meyle
Nováček
Nováček
Příspěvky: 24
Registrován: úte led 05, 2016 5:40 pm

Re: Nové autodíly Meyle + Nové pneu všech značek

Příspěvek od Meyle »

Ok. Byl jsem z toho trochu zmatenej. Tak hlavně že :cheers: :pr:
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové autodíly Meyle + Nové pneu všech značek

Příspěvek od VDC »

Chlapci my to s inzerentem řešíme, tak klid... ;-) Proto to nebylo schváleno, než to vyřešíme....
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Meyle
Nováček
Nováček
Příspěvky: 24
Registrován: úte led 05, 2016 5:40 pm

Re: Nové autodíly Meyle + Nové pneu všech značek

Příspěvek od Meyle »

Psal jsem ti mejla :wink:
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové autodíly Meyle + Nové pneu všech značek

Příspěvek od VDC »

Už vyřízeno. Potvrzuji, že tohle vlákno je povoleno.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Meyle
Nováček
Nováček
Příspěvky: 24
Registrován: úte led 05, 2016 5:40 pm

Re: Nové autodíly Meyle + Nové pneu všech značek

Příspěvek od Meyle »

Tak teď nám už nic nebrání abychom spolu mohly obchodovat :diky:
Uživatelský avatar
Nemmo
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 796
Registrován: pon lis 10, 2014 2:32 pm
Jméno a příjmení: Daniel Stehnej
Bydliště: Praha

Re: Nové autodíly Meyle + Nové pneu všech značek

Příspěvek od Nemmo »

Zdar, mám dotaz ohledně kostí, mám tuším Meyle, nějaké zesílené, nicméně v AWD mi tvrdili (a nejen tam, ale i můj mecháňa), že ačkoli byly kupovány přímo na Forestera, tak přesto jsou o něco málo kratší než originál, co je na tom pravdy?

Díky
Meyle
Nováček
Nováček
Příspěvky: 24
Registrován: úte led 05, 2016 5:40 pm

Re: Nové autodíly Meyle + Nové pneu všech značek

Příspěvek od Meyle »

Ahoj, pošli mi kod dílu co máš a pak mi taky napiš co přesně máš za auto. Můžeš do SZ klidně.
Uživatelský avatar
Nemmo
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 796
Registrován: pon lis 10, 2014 2:32 pm
Jméno a příjmení: Daniel Stehnej
Bydliště: Praha

Re: Nové autodíly Meyle + Nové pneu všech značek

Příspěvek od Nemmo »

Meyle píše:Ahoj, pošli mi kod dílu co máš a pak mi taky napiš co přesně máš za auto. Můžeš do SZ klidně.
...to je moc složitý... ::-DD: jedná se o kosti na předku a mám Forestra SG 2.0X....teď je to jedno, jelikož je tam mám, jde spíš do budoucna, protože v AWD říkali, že nejsem ani první, ani poslední, kdo to tak udělal...
Odpovědět

Zpět na „Náhradní díly - Prodej“