Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odkud?

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Odpovědět
d2mac
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: čtv pro 27, 2018 6:29 pm
Jméno a příjmení: Su Baru

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od d2mac »

Tak prolezeno prohlidnuto projezdeno. Musim rict ze 3.6L jezdi tak akorat primerene, zrychlovat umi i kdyz nijak moc prehnane. Ale toto je pro me zcela bez problemu a tak trochu meni naladu na nespechaci. CVT super a bez jedine vyhrady. Rizeni mi vubec neprijde autobusove, ani prevod neni zbytecne dlouhy. Asi jsem doded jezdil v samych autobusech :))) Pohodli tak akorat, nic neprebyva ani nechybi. Prijde mi to krasne jednoduche. Polohu na sedacce jsem si taky bleskove nasel
Konkretni kus z impexty vypada opravdu jako novy po vsech smerech.

Majitel si ho dovezl a vozi casteji. Pry to ma na hrani a pak prodava. Tento kus jeste neni prihlasen a znacky nemel. Bohuzel neni zadna zaruka atd. V cesku jeste jezdeny nebyl.

Kazdopadne co me zarazilo ze ma salvaged title, pry po vytopeni. 29.7. 2017. Mam carfax a fotky z aukce. Ale na fotkach nic moc poznat nejde.
Jinak nikde neni nic divneho citit, v kufru kolem rezervy cisto sucho, plastova krytka prahu pod ni taky nic podivneho stejne tak pod sedackou.

Viz
https://ibb.co/JjzmQhn
https://ibb.co/LdYmNjx

Carfax
https://ibb.co/0cvThc3
SWRT
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 595
Registrován: sob črc 10, 2010 7:09 pm
Jméno a příjmení: Daniel Docekal

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od SWRT »

Ono zalezi jak moc to bylo pod vodou...kamarad tak koupil outback po vytopeni a celou dobu auto v pohode....nekdy je to lepsi nez bouracka....v americe davaji selvage title i kdyz nekdy autu moc neni...muj sef utopil dodge pickupa v oceanu az po strechu...takove bych uz nechtel:-)))....sladka voda je ok...ale jestli to bylo ve slane tak nic moc...to se ale nedozvis
emve
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1585
Registrován: čtv dub 07, 2011 9:57 pm

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od emve »

Nooo, po vytopení, bez záruky, nechtěl bych pak řešit problémy s elektrikou, ještě navíc u US verze.

S tím se pochlubili sami, nebo sis to sám musel zjistit ?
ex MY2015 Subaru WRX STI
ex MY2006 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
ex MY2000 Subaru Impreza GT
ex MY2001 Impreza WRX RS
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od romull »

Kdysi, když jsem se před lety ještě dovozem aut zabýval, jsem měl zajímavou nabídku asi na 20 zatopených kousků značek Opel a BMW v Holandsku. Neměl jsem na to žaludek tenkrát, a neměl bych ani dnes, tenkrát šlo ale o slanou vodu ........
To už raději tu 3,6 z germánie a vydupat si záruku ....... nebo toto, já vím, není to Oťas, ale je to super auto ......a ten plastík mi vyměňte a beru ho .....ten vnitřek je super ,,,,| (*_^) |,,,, https://www.mobile.de/cz/Osobn%C3%AD-v% ... 40690.html
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
d2mac
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: čtv pro 27, 2018 6:29 pm
Jméno a příjmení: Su Baru

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od d2mac »

emve píše:Nooo, po vytopení, bez záruky, nechtěl bych pak řešit problémy s elektrikou, ještě navíc u US verze.

S tím se pochlubili sami, nebo sis to sám musel zjistit ?
Samozřejmě že našel sám, a přímo na prodejně. Pán (přeprodejce) se divil a myslí si že to max stálo v malé vodě která se nikam nedostala. Divil se že je to vůbec total loss, jestli tam není nějaká chyba.

No právě, záruku na ukryté vady bych řešil s majitelem a ten je soukromá osoba, takže by se na mě zajisté zvysoka .... . A Impexta jakožto zprostředkovatel nenese odpovědnost žádnou. Potěšilo aspoň to že problémy s diagnostikou nemají, mají v okolí pár lidí s 3,6L.
Majitel by to prý nekoupil kdyby bylo vykoupané. Ale tak majitel chce prodat, kdyby to měl na zábavu, určitě by bylo přihlášené. Tzv nemá, spíše nechce rozpitvávat.. myslím si.
Impexťáka hanit nebudu, být to jejich dovoz, záruku mi k tomu dají.

SWRT píše:Ono zalezi jak moc to bylo pod vodou...kamarad tak koupil outback po vytopeni a celou dobu auto v pohode....nekdy je to lepsi nez bouracka....v americe davaji selvage title i kdyz nekdy autu moc neni...muj sef utopil dodge pickupa v oceanu az po strechu...takove bych uz nechtel:-)))....sladka voda je ok...ale jestli to bylo ve slane tak nic moc...to se ale nedozvis
No právě, a to mi nikdo neřekne, na fotkách z aukce to poznat nejde ale klidne pošlu všechny, je li tady nějaké bystré oko. Ani nevím jak se to dá poznat, nějaké speciální body, nebo zespodu?

romull píše:Kdysi, když jsem se před lety ještě dovozem aut zabýval, jsem měl zajímavou nabídku asi na 20 zatopených kousků značek Opel a BMW v Holandsku. Neměl jsem na to žaludek tenkrát, a neměl bych ani dnes, tenkrát šlo ale o slanou vodu ........
To už raději tu 3,6 z germánie a vydupat si záruku ....... nebo toto, já vím, není to Oťas, ale je to super auto ......a ten plastík mi vyměňte a beru ho .....ten vnitřek je super https://www.mobile.de/cz/Osobn%C3%AD-v% ... 40690.html
K 3,6kám mám už VINy, neměli problém, němec sám po dotazu napsal s vykřičníkem že je to bourané. Zato pšonek bouraný není. Ještě budu ověřovat. Přemýšlím zdali je nějaký razantní rozdíl mezi 2016 a 2017?
SWRT
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 595
Registrován: sob črc 10, 2010 7:09 pm
Jméno a příjmení: Daniel Docekal

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od SWRT »

Ono vetsina aut z usa bude bouranych....ono se to moc nevyplati jinak tahat....ta 3.6 z impexty stala nova okolo 40 tisic dollaru....za kolik by to musel koupit aby se to prodalo z vydelkem...doprava z usa..clo...zlegalizovat to atd....z usa se moc auta nevyplati...jedine kdyz je to exot co tady neni a ty ho moooc chces
d2mac
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: čtv pro 27, 2018 6:29 pm
Jméno a příjmení: Su Baru

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od d2mac »

Na to uz jsem prisel. V CZ a v PL je to snad vsechno. V nemecko castecne a kdyz ne tak taky cena je uz trochu jinde. Takze ano chapu to. Akorat kdyz je neco bourane a jsou od toho fotky tak se da udelat jakz takz predstava co se asi stalo. V tomto pripade se predstava moc udelat neda. A na fotce z pojistovny neni videt nejaky extra bordel nebo blato v motoru atd. Ale nevim co si o tom myslet. Jestli ma cenu jet do Subaru servisu at udelaji poradnou prohlidku nebo to jde dobre zahladit. Co vetsi mira reznuti po case? Elektrina bude asi na tom lepe pokud nebyla voda az po pul motoru? Kazdopadne dali slevu takze vysledna cena je 839k. Jako fakt nevim co s tim. Vypada jako nove.
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1295
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od PeteBiggy »

d2mac píše:Kazdopadne co me zarazilo ze ma salvaged title, pry po vytopeni. 29.7. 2017. Mam carfax a fotky z aukce.
Mnoo, vytopené, tak to bych od toho dal teda ruce pryč. Škoda, vypadalo to nadějně a auto fakt hezky. To fakt naštve. A navíc těch 3.6 je jako šafránu :-( Každopádně, i když ta cesta k němu může být komplikovaná a asi i dost dlouhá, tak pokud na to nějak nespěcháš a nevadí ti ta americká verze, tak bych vydržel a šel si za tím. To auto za to určo stojí ;)
SWRT píše:Ono vetsina aut z usa bude bouranych...
Tak to se taky obávám...
romull píše:.......nebo toto, já vím, není to Oťas, ale je to super auto ......a ten plastík mi vyměňte a beru ho .....ten vnitřek je super https://www.mobile.de/cz/Osobn%C3%AD-v% ... 40690.html
Mně to dle preferencí a toho, co "d2mac" psal, taky vycházelo na XTčko, že by mu fakt sedělo. Ale je rozhodnutý pro Outbacka a to je dobře, že ví co chce =) Už bych mu XT nenutil :-D

Jinak tento interiér jsem poprvé viděl tak měsíc dva zpátky. Prodávala/prodává ho jedna firma z Brna. Vozí auta především z CH, co vozí lehké havárky od pojišťovny. Měl jsem za to, že ty sedačky jsou tzv. dodo. Ale pak jsem viděl ještě jeden na nějaké zahraniční inzerci a teď tento. Tak to se asi fakt někde takhle prodávalo...Hmm,mnoo za mě fak neee :-€-oO Ale každý holt máme jiný vkus no.
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
SWRT
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 595
Registrován: sob črc 10, 2010 7:09 pm
Jméno a příjmení: Daniel Docekal

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od SWRT »

Ono to nemuselo byt moc utopene....americani maji takove pojistky ze kdyz ma nove auto a neco se mu stane,tak chce zase nove...ne opravene nebo vysusene....tam ti daji selvege title i kdyz ti auto ukradnou....a aby to vyrazene auto z evidence zase dostalo technicak,tak musi na technickou kontrolu kde to cele proklepnou...musi to byt opravene z original dilu atd....ja bych se toho nebal
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od romull »

Je to dilema, chápu :-/ . Dát přes 800 kkč za auto který sice vypadá jako nový, ale nevíš co se s ním dělo, je to amerika a navíc jsi bez záruky. No nevím, na mě osobně moc silný kafe .....
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
d2mac
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: čtv pro 27, 2018 6:29 pm
Jméno a příjmení: Su Baru

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od d2mac »

jak to tak čtu, je to asi hodně velký risk. mohlo být ve vodě po půl dveří nebo po cenťák pod podvozek. mohlo to být pár hodin nebo dny. víme že tam mají hurikány a amerika občas plave. mohla to být nějaká okrajová oblast. bohužel mě tady mrzí to že majitel bude nejspíš kšeftař a tak nějak mi nebude chtít říct, pokud by to bylo zlé.
fakt nevím no.
když to shrnu

2x 2016 bouračka - dá se dokoupit nějaké dva roky eurozáruky (na US model?), ale němec to prostě přiznal hned
-40k km 670k - EDIT: označeno jako lehká nehoda zezadu, bez fotek, 06/28/2018, vydáno salvaged title ale nic o exportu (tzn nešlo do prodeje formou aukce pojišťovny?) tzn toto vypadá momentálně nejzajímavější asi. je to kanada
-68k km 670k - EDIT: bouráno 2x nejdřív small accident a pak total, a je to 2015 :/

2x 2017 první předcarfax pohled nebouračka (ověříme)
-720k 19k km (celočerná :( ) ale jdu se podívat na vin
-750k 45k km pecka zezadu, moc se mi to nelíbí

1x 2017 (jaká vytopenina?)
-840k 9kkm

všechny mají "dolby" kamery .
no asi si vyjedu VINka ke zbývajícím a pak si udělám všeobecný přehled, který kus na tom může být nelépe :)


EDIT2:

skoro všechny dostaly pecku dozadu nebo dopředu. :)
840k 2017 potápěč 9kkm je netknutý - dá se to někým nechat zkontrolovat ? poznají v servisu jestli to stálo ve vodě nebo bylo pod vodou?
664k 2016 němec kanadský emigrant 40kkm bez fotek ale dle carfaxu lehce zraněn zezadu

na ostatní nemá cenu se dívat, jak to umí carfax krásně ulehčit :)
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49131
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od VDC »

Z vypsaného pro mě nejzajímavější je ten Kanaďan. Už jen proto, že je to Kanaďan. Opraveno po ťukanci a navíc lehkým zezadu... To by pro mě bylo jako nebouraný auto.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Mareka
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2591
Registrován: čtv bře 24, 2011 8:25 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Ostrava

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od Mareka »

Bych to auto z Impexty rozhodně nebral (a přitom vypadá pěkně - koukal jsem na něj včera, když jsem jel kolem):
- prodejce o něm nic neví
- záruka 0
- US verze
- vytopené (a rozsah neznámý)

Tohle není seriózní nabídka, ale bazar Monte Carlo.
Forester XT 2.5 EcuTek 1 (06), ex Forester XT 2.0 EcuTek 2 (02), Forester 2.0 (99)
Uživatelský avatar
Levap
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2231
Registrován: ned říj 04, 2009 10:00 pm
Bydliště: Roztoky

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od Levap »

Ahoj, tak j nechápu, že to na tom autě není na pohled poznat, pod koberci, v kufru a tak. Že by si někdo dal takovou práci a všechno vyměnil a vyčistil po tom vytopení? Když jsem sháněl Imprezu tak jsem jednu vytopenou prohlížel, Lukáš Lohr na to tehdy přišel a když mi to ukazoval jak to rezne v různých spárách tak to bylo hned jasný.
Obrázek
Impreza 2.0 MY18
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od romull »

Levap píše:Ahoj, tak j nechápu, že to na tom autě není na pohled poznat, pod koberci, v kufru a tak. Že by si někdo dal takovou práci a všechno vyměnil a vyčistil po tom vytopení? Když jsem sháněl Imprezu tak jsem jednu vytopenou prohlížel, Lukáš Lohr na to tehdy přišel a když mi to ukazoval jak to rezne v různých spárách tak to bylo hned jasný.
Právě, jinak než inspekční kamerou do dutin prahů a podobně nekoukneš a pokud to tam jednou vlezlo, tak se to těžko vyhání ven.

Za mě taky Canada, lehká kolize zezadu a její oprava se dá dobře ověřit a cena je příznivá, nebo potom ten 2017 s 19 tkm za 720, pokud ale bude nebouraný a v super stavu, což by měl.
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“