Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odkud?

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Odpovědět
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od romull »

Stekem píše:A to mě zajímá. T6 rovnou s Polestarem Pokud je nějaký bližší info, kontakt, foto apod. prosím do SZ.
Bacha na Volvo chlapci, copak nevíte co se říká? V domě před kterým parkuje Volvo prý není v pořádku sexuální život =) . Není to z mojí hlavy, to pronesl v jednom testu Jeremy Clarkson ......a něco na tom asi bude, protože lidi co znám a mají Volvo, no, nebudu to rozvádět :-D .
Ale už beze srandy, jsou to dobrá auta, pohodlná a moc se mi líbí. Třeba Volvo XC60 3,0 TURBO 210 KW bylo v mém výběru také, 70 jsem už nechtěl, byla taková moc dědkovská a já už se pomal vracím zase do dětských let ;-D . Takže jsem se v tom projel, interiér s tou jejich středovou konzolou mě sice moc nenadchl, ale co mě překvapilo nejvíc bylo to, že to auto je i přes výkon 210 kW je naprosto sterilní, ten podvozek motoru vůbec nestačí, je to klidné plynutí krajinou v absolutním tichu a pohodlí. Kdepak, to auto nemá koule a vůbec nechápu, k čemu tam cpou takový motor <:-<
Třeba by ten Polestar byl lepší, to netuším, ale zase ty prachy. Za tu cenu jdou koupit slušná auta dvě...
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Uživatelský avatar
sorzen
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 179
Registrován: sob pro 01, 2018 12:26 am
Jméno a příjmení: Jan Syrovátka
Bydliště: Plzeň Lochotín

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od sorzen »

Ahoj, to vypadá zrovna dost dobře. 70k za jeden rok je teda docela dost :) Budou to ale asi spíš dálnice, takže lepší než 3-4 leté, na kterém to někdo nalítal po městě. Jinak nevím s jak výkonnými auty jsou tu lidé zvyklí jezdit, ale měl jsem možnost než jsem koupil starou H6 project na zkušební jízdě 2018 Outback a byť to bylo jen po Práglu, tak mi nepřišlo, že by to byl nějakej línej vrak, právě naopak :) Já se rozhodl pro starší 3 litr(jsem mega spokojenej :-D ) spíš kvůli osobním preferencím starších aut, ale ten novej Outback byl na svezení :-o Pán, co se mnou jel teda říkal, že ta CVT ve 2018 je výrazně přepracovaná a lepší než dřív, což nedokážu posoudit, ale doporučil bych komukoliv.
Naprosto souhlasím, že to auto je designově neporovnatelně hezčí než Volvo. To funkčně špatný nebude, ale jako alternativu k Outbacku bych ho vůbec nebral v úvahu ;)
Toyota Corolla E11(liftback) '00 - Nimbus 2000
Subaru Outback BP 3.0 H6 '04 - Kulovej blesk
Uživatelský avatar
Stekem
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 422
Registrován: sob pro 03, 2016 2:23 pm
Bydliště: Západ

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od Stekem »

To od Clarksona jsem také slyšel ;-D mě ten krabicoidní vzhled nevadí. Nicméně je pravda, že auto to je skutečně řidičsky hoodně sterilní. Ale varianta k Outbacku to prostě je.
V90 CC je cenově jinde a designově také. A ten šestivál by jí hodně slušel.
Každopádně jsem zvědavý co d2mac vybere (*_^) |,,,,
Subaru Outback 2.5i X Special Edition MY2019

Subaru Outback 2.5i Sport ES MY2015
Mondeo Mk4 r. 2012
SWRT
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 595
Registrován: sob črc 10, 2010 7:09 pm
Jméno a příjmení: Daniel Docekal

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od SWRT »

D2mac se ve stredu sveze 3.6kou z impexty...zamiluje se a je to:)
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22747
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od spm »

Jsem to tu chvíli nečet a koukám, že se tady vyrojila hromada letců, co jezdí po dálnicích nadsvětelnou rychlostí a nic co nejede alespoň tak stejně rychle na ní nemá co dělat. Abych to uvedl na správnou míru - mám starou 3.0 154kW s 4EAT, po dálnici s tím jezdím furt a fakt nemám jediný pocit, že by se to auto na ní nehodilo, nestačilo by nebo něco podobného. Za a) 90% aut, co po té dálnici jede (a se kterým chtě nechtě bude člověk přicházet do kontaktu) jedou stále o hodně hůř. Za b) se tam fakt běžně nijak rychle nejezdí; při 130km/h dle GPS mě předjíždí už dost málokdo, nad 160km/h potkám něco hooooodně zřídka. Rozhodně se tam neřítí šňůra aut 180+km/h, kterým by bylo potřeba furt uhýbat. A za silnějšího provozu je to úplně buřt, protože se stejně jede tou rychlostí, co se vleče ta kolona. Pro úplnost teda dodám, že já tam většinou jedu těch 120, 130km/h, ale to auto s akcelerací na 160 nemá nejmenší problém a asi jediné, co by mě na tom vytáčelo je, že 4EAT už v té rychlosti točí docela dost. Když to papírově srovnám s 2.5kou v posledním modelu, tak ta má o 27kW výkonu míň, ale zase má CVT; z hlediska akcelerace bych čekal, že to bude v tu chvíli asi dost podobné a rozhodně bych se s tím po dálnici jezdit nebál... A že je hromada aut, který zrychlujou rychlejš - jsou. Ale já nepoužívám ani to zrychlení, které umí tohle auto. Bych si zlomil vaz, kdybych při každém zpomalení na to měl šlápnout, co motor dá...
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1306
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od PeteBiggy »

d2mac píše:jinak 2.5 se zárukou jsem našel jen tuto ale ten nájezd a prý první majitel (uprostřed ve 40k je evidenčka), leda by si to odkoupil z leasingu.

https://www.sauto.cz/osobni/detail/suba ... oFrom=list
sorzen píše:Ahoj, to vypadá zrovna dost dobře. 70k za jeden rok je teda docela dost Budou to ale asi spíš dálnice, takže lepší než 3-4 leté, na kterém to někdo nalítal po městě.
Vždyť tohle to auto se tady už řešilo, možná v jiném sousedním vlákně... Hele, každý dle jeho gusta, ale já to prostě nechápu, za mě nesmysl...vždyť za nižší cenu si jde dovézt funglovku v prostřední výbavě a pokud by člověk trval na fullce, tak už to by to bylo jen pár peněz navíc...
Mnoo, jsem zvědav jak zítra pochodíš na Rudné, dej vědět.


A co se týče Volva, mám tuhle tu značku moc rád. Ale je to zcela něco jiného, jsou to kočáry právě na dálnice, delší přesuny, na nějaké požitky v zatáčkách tyhle ty auta moc nejsou. Jsou to spíš takové seriózní pojízdné obývací pokojíčky :-)
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
d2mac
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: čtv pro 27, 2018 6:29 pm
Jméno a příjmení: Su Baru

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od d2mac »

Já vím,
např toto:
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... a7075ba686

nebo pak tady

https://www.abc-rosenheim.de/angebote1/subaru

vidím ty ceny dokonce za 2019, jen jak je to s celoevropskou zárukou?

Ale zítřek stejně rozhodne, navíc z jednoletého auta se nám stalo dvouleté tak bych očekával nějakou pěknou slevu :D
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1306
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od PeteBiggy »

d2mac píše:…vidím ty ceny dokonce za 2019, jen jak je to s celoevropskou zárukou?
Ale zítřek stejně rozhodne, navíc z jednoletého auta se nám stalo dvouleté tak bych očekával nějakou pěknou slevu :D
A jde to ještě i o dost levněji ;)
Mnooo, tak já nevím, já celoevropskou záruku chápu nečekaně tak, že má platit v celé Evropě :-) Naštěstí jsem ji nepotřeboval, auto je sotva zajeté a pokud by tomu tak snad mělo být, tak ji samozřejmě budu uplatňovat. A i když se to posílá do Prahy k našemu slavnému Emilovi ke schválení, tak bych se za svá práva rozhodně rval! Ono dneska mají problém s uplatněním záruky všichni, výmluvy a kdeco, ale člověk se nesmí nechat odbýt. Já v roce 2010 reklamoval novou motorku, normálka z české distribuce a i když se to teda pěkně táhlo a zkoušeli to na mě, tak jsem si vydupal po roce zcela nový kus. A jestli si někdo myslí, že česká distribuce je nějakou zárukou, tak se šeredně plete. Člověk si nesmí nechta s.át na hlavu.
Rozdíl je pouze v tom, že celoevropská záruka je "jen" 3 letá na vše a není tam ty 2 roky navíc na některé věci, co nabízí české zastoupení. Ale pokud člověk chce, tak si tohle to pojištění údajně může také sám připlatit (neověřoval jsem, jelikož o tom neuvažuju)...
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
d2mac
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: čtv pro 27, 2018 6:29 pm
Jméno a příjmení: Su Baru

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od d2mac »

Když tak tedy kde se dá najít ještě levnějí? Hledat německé či jiné autorizáky atd? By mě to zajímalo samozřejmě. Dokud není rozhodnuto tak je oboje možné. :)
No jediná záruka které jsem kdy věřil byla ta od lenova na thinkpad x, tam běželo vše jako po másle. Tak se samozřejmě ptám. Protože jsou jen dvě možnosti, jako nová 3,6 bez záruky nebo 2,5 nová se zárukou. :)

U toho ze Zlína bych mu asi vysvětloval proč mi to má dát za 600 že jinak nikdy neprodá a zhnije mu to tam. A pak bych tam nechal zavolat ještě dalších 10 lidí s nabídkou kolem 600 abych udělal kolem toho takovou auru reálné ceny. :D Přijít tam s tunou odkazů s tím že auta s nula nájezdem a 2019 stojí tolik co to jeho atd. :D Ale stejně největší klid bude s něčím novým nebo max 40k km :) dle ceny a smyslu
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1306
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od PeteBiggy »

Severní Evropa, tam jsou obecně Forestery a Outbacky mnohem levnější, jiné modely jsou zase levnější jinde. Třeba Levorgy jsou levné v IT, ale dealeři bohužel nemůžou prodávat ven tak lehce. I v Německu jde sem tam najít solidní nabídku z její distribuce......a když člověk utrefí hřebíček na hlavičku, tak to stojí za to...hledat hledat, ptát se, mailovat, telefonovat a zase hledat. Co myslíš, to co jsi dával za odkazy, to mají auta stáhnuté také ze severu. Odkud myslíš, že vesměs vozí Carpenter, a už i spousta ofico českých dealerů? Od tama, kde je to vyjde co nejlépe. Toť asi tak vše, co můžu poradit, dovézt si to sám.
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
d2mac
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: čtv pro 27, 2018 6:29 pm
Jméno a příjmení: Su Baru

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od d2mac »

tak jsem se zběžně podíval a viděl ceny začínající na tak 33k u dealera ve finsku a na serveru ojetin taky. máš prosím nějaký tip na něco konkrétního levného? nebo mám hledat ve švédsku? norko je samo nesmysl.. clo daň 30%+
d2mac
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: čtv pro 27, 2018 6:29 pm
Jméno a příjmení: Su Baru

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od d2mac »

Tak se nám to posouvá na zítra, nefunguje internet atd, tak se mi mistr omlouval, že dneska leda bez jízdy. Ale neva, to už jsou malé věci. :)
Každopádně auto prodávají v komisi, tak jsem zvědav jestlipak ho dovezli jako nové a prodávají zákazníkovi, nebo bude jinak zajímavá historie.
SWRT
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 595
Registrován: sob črc 10, 2010 7:09 pm
Jméno a příjmení: Daniel Docekal

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od SWRT »

Komisni prodej to neni moc dobre
emve
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1585
Registrován: čtv dub 07, 2011 9:57 pm

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od emve »

Stekem píše:A to mě zajímá. T6 rovnou s Polestarem Pokud je nějaký bližší info, kontakt, foto apod. prosím do SZ.
Máš soukromou zprávu.
ex MY2015 Subaru WRX STI
ex MY2006 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
ex MY2000 Subaru Impreza GT
ex MY2001 Impreza WRX RS
d2mac
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: čtv pro 27, 2018 6:29 pm
Jméno a příjmení: Su Baru

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od d2mac »

SWRT píše:Komisni prodej to neni moc dobre
taky mě to u nich zaskočilo, to vypadá že se to za ten rok někomu nelíbilo, možná ho dotyčný koupil v impextě. ale momentálně více nevím
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“