Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odkud?

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Odpovědět
d2mac
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: čtv pro 27, 2018 6:29 pm
Jméno a příjmení: Su Baru

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od d2mac »

romull píše:
Právě, jinak než inspekční kamerou do dutin prahů a podobně nekoukneš a pokud to tam jednou vlezlo, tak se to těžko vyhání ven.

Za mě taky Canada, lehká kolize zezadu a její oprava se dá dobře ověřit a cena je příznivá, nebo potom ten 2017 s 19 tkm za 720, pokud ale bude nebouraný a v super stavu, což by měl.
Já to nedopsal asi, ten s 19t km je střelený zepředu dost.
tady jsou fotky všech bouraček které jsem vyřadil

https://d2mac.rajce.idnes.cz/crash

to nejméně bourané jsem vyřadil proto že má největší nájezd a je bourané 2x (první incident bez totálky).
Levap píše:Ahoj, tak j nechápu, že to na tom autě není na pohled poznat, pod koberci, v kufru a tak. Že by si někdo dal takovou práci a všechno vyměnil a vyčistil po tom vytopení? Když jsem sháněl Imprezu tak jsem jednu vytopenou prohlížel, Lukáš Lohr na to tehdy přišel a když mi to ukazoval jak to rezne v různých spárách tak to bylo hned jasný.
pod koberce netuším kam až všude se dá dostat. na kraji po sundání plastové lišty to vypadalo dobře i když jsem měl pocit že vidím nějaký malý kousíček něčeho žlutého jako suchá hlína ve spoji plechů. to bych se musel podívat na vše pořádně ideálně s někým kdo ví kam se dívat odkud se to těžko myje. sundat lišty a otřít všechno kam se dosáhne umí každý.
Mareka píše:Bych to auto z Impexty rozhodně nebral (a přitom vypadá pěkně - koukal jsem na něj včera, když jsem jel kolem):
- prodejce o něm nic neví
- záruka 0
- US verze
- vytopené (a rozsah neznámý)

Tohle není seriózní nabídka, ale bazar Monte Carlo.
Hm právě to mě zaráží, ano mohu si trvat na tom že chci hovořit s prodejcem ale myslím že by mi řekl jen to co chci slyšet. Když je to kšeftař, tak co chtít. Takže za tu cenu.... Max opravdu důkladná prohlídka a je mi jasné že ani to mi neřekne vše.
Akorát jsem volal do autorizáku, prý to je bez šance ale mám zkusit Emil Frey, že umí vytáhnout detailní info z VIN i u dovozu a mohli by říct co a jak se přesně stalo.
romull píše:
Právě, jinak než inspekční kamerou do dutin prahů a podobně nekoukneš a pokud to tam jednou vlezlo, tak se to těžko vyhání ven.

Za mě taky Canada, lehká kolize zezadu a její oprava se dá dobře ověřit a cena je příznivá, nebo potom ten 2017 s 19 tkm za 720, pokud ale bude nebouraný a v super stavu, což by měl.
Takže asi Canada. Pokud pojede hladce a nic tam nebude divné. Snad tam není něco nevychytaného v převodovce co v 2017 opravili. :)


EDIT: tak v emil frey přístul do worldwide databáze nemají takže mi nic nezjístí. Poznat pod kobercem nebo tapecem dveří. Jen pochybuju že mě do toho nechají tahto vrtat.

EDIT2: na kanadského němce je dle jejich slov dvouletá evropská záruka za 900€. to zní dobře
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49122
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od VDC »

Troufnu si říct, že pokud ta vytopenina nebyla komplet v blátě, tak to nemusí být poznat. Jestli je ta karoserie dělaná podobně, jako třeba u současných XV, tím myslím, jestli je vymáchaná v lázni a má tolik odtokových otvorů, tak lehké vytopení musí jít normálně vypláchnout, aniž by to bylo poznat.
Samozřejmě nevím, do jaké míry to ti překupníci řeší, jestli když koupí vytopené auto, jestli vyndají interiér a všechno to vymyjou. Asi bych si to tak představoval. :-)
V každém případě do vytopeného auta bych nešel, lhostejno, zda to poznat je, nebo není a to hlavně kvůli elektrice. Tam se to podle mě může projevit v budoucnu fatálněji, než u té kastle. Tam se to dá ošetřit.
Ale Kanaďan trefenej na zadek, s evropskými jednotkami, to by byla vždycky jasná volba.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
d2mac
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: čtv pro 27, 2018 6:29 pm
Jméno a příjmení: Su Baru

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od d2mac »

Tak jsem trochu pátral po vytopenině:

https://carsbidshistory.com/make/334-SU ... C1H3344027

https://www.copart.com/lot/23875498

prodáno v aukci za $16500 a v česku to běží za 849k Kč. To mi příjde jako až moc velký nepoměr. :)
SWRT
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 595
Registrován: sob črc 10, 2010 7:09 pm
Jméno a příjmení: Daniel Docekal

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od SWRT »

nepomer to je ale ne tak velky....doprava z akce do servisu...vysuseni odbahneni...vymena naplni a filtru...doprava na stk....poplatky za novy technicak a kontrolu...doprava do pristavu....doprava do evropy...clo+dph...doprava do cech z pristavu...hozeni to na ceske znacky atd...urcite vydela dost ale primerene:-)...jestli se to je jeho druh obzivy,tak spoustu veci ma podchycenych a na tom se da usetrit....kdyz ty auta nejsou bourane a nebo vytopene tak se to opravdu nevyplati posilat....ja jsem neplatil za svoje auto clo ani dph..ale zase tam byla podminka ze ho nemuzu okamzite prodat
mari75
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3419
Registrován: pon říj 31, 2016 10:47 am

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od mari75 »

Ten Kanaďan z Německa je tento https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... 1f0ef9ec5e ?
Jak jsem si pročítal toto vlákno, tak tento byl ohledně nájezdu a ceny můj favorit. Nevidím důvod, proč u nás dávat o 200 tis. více =) . Ale to je můj subjektivní názor, že ;-D ?
Subaru Forester 2,0XT 03 Red dragon
Alfa Romeo 156 SW 1,9 Jtd 02 85 kw chip by Sarkan
ex AR 156 SW 1,9 Jtd 01 81 kw chip by Sarkan
ex AR 146 1,4 TS
ex Saab 9-3 2,0i kupé
ex Seat Toledo 1,9 Tdi 98
ex VW Vento 1,8i
ex Škoda 130
emve
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1585
Registrován: čtv dub 07, 2011 9:57 pm

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od emve »

d2mac píše: Samozřejmě že našel sám, a přímo na prodejně. Pán (přeprodejce) se divil a myslí si že to max stálo v malé vodě která se nikam nedostala. Divil se že je to vůbec total loss, jestli tam není nějaká chyba.

No právě, záruku na ukryté vady bych řešil s majitelem a ten je soukromá osoba, takže by se na mě zajisté zvysoka .... . A Impexta jakožto zprostředkovatel nenese odpovědnost žádnou. Potěšilo aspoň to že problémy s diagnostikou nemají, mají v okolí pár lidí s 3,6L.
Majitel by to prý nekoupil kdyby bylo vykoupané. Ale tak majitel chce prodat, kdyby to měl …
Monte Carlo originál, nikdo sám neřekne, že to byla totálka/vytopené.. auto koupeno v US za 300 tisíc, tady prodej za 850... nikdo vlastně nic pořádně neví, ale určitě to nebylo moc, jinak by to kšeftař přece nekoupil :-DDD
ex MY2015 Subaru WRX STI
ex MY2006 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
ex MY2000 Subaru Impreza GT
ex MY2001 Impreza WRX RS
d2mac
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: čtv pro 27, 2018 6:29 pm
Jméno a příjmení: Su Baru

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od d2mac »

SWRT píše:nepomer to je ale ne tak velky....doprava z akce do servisu...vysuseni odbahneni...vymena naplni a filtru...doprava na stk....poplatky za novy technicak a kontrolu...doprava do pristavu....doprava do evropy...clo+dph...doprava do cech z pristavu...hozeni to na ceske znacky atd...urcite vydela dost ale primerene:-)...jestli se to je jeho druh obzivy,tak spoustu veci ma podchycenych a na tom se da usetrit....kdyz ty auta nejsou bourane a nebo vytopene tak se to opravdu nevyplati posilat....ja jsem neplatil za svoje auto clo ani dph..ale zase tam byla podminka ze ho nemuzu okamzite prodat
to by se nějak dalo to neplatit clo a dph? s podmínkou že nemůžu okamžitě prodat tak nějak nemám problém :))
díval jsem se v US že jsou pěkné kusy bez problémů a vešel bych se s dovozem daněma atd a cca 750k

pokud teda taky není potápěč atd.. už vidím že je třísknutý na pravou stranu a prý profi spravený.

https://www.carsforsale.com/vehicle/details/50055883

on ten 2017 touring je tak nějak zajímavý. ochrana zadního nárazníku před poškrábáním
mari75 píše:Ten Kanaďan z Německa je tento https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... 1f0ef9ec5e ?
Jak jsem si pročítal toto vlákno, tak tento byl ohledně nájezdu a ceny můj favorit. Nevidím důvod, proč u nás dávat o 200 tis. více . Ale to je můj subjektivní názor, že ?
ano tento, začíná to vypadat na první volbu vzhledem k ceně a nájezdu. bylo by to bez čekačky, + 20k přihlášení pokud se nemýlím? takže pokud nevymyslím dovoz něčeho, tak do něj půjdu. :)


EDIT: každopádně už jsem si domluvil kanaďana a příští týden bych se rád podíval.
Viz carfax, snad jsem nic nepřehlédnul:

https://ibb.co/GcmxRmp
d2mac
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: čtv pro 27, 2018 6:29 pm
Jméno a příjmení: Su Baru

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od d2mac »

Tak info pro všechny. Již brzy bude v ČR pěkný kanadský šampaňsky barvený 2016 outback s 40k km. :)
Byli jsme včera v Německu. Proběhla detailní kontrola a projížďka. Až na pár drobností je vše naprosto super a vůz běžel excelentně. Je jako nový a za tu cenu stojí.

Momentálně vlastně jediný kus v celé evropě který je jen lehce bouraný zezadu.
Ale prodejce se nechal slyšet, že jich pár dalších z CAN doveze. Má velmi solidní vystupování a neměl problém i sám vysvětlit co kde a jak bylo. Samozřejmě carfax jsem si vyjel taky už předem.
Chyby jsou tam asi jen: oděrka u víčka nádrže kde se někdo snažil dostat, nevím jestli se zasekla a nešla otevřít nebo někdo nevěděl jak se to otvírá a potřeboval natankovat.
Pak nějaký škrábanes ještě někde u dveří. A naposled nějaké měkčí brzdy, vrchní polovina pedálu jde moc zlehka a skoro nebrzdí. Až od poloviny brzdí. Ale stejně se to pak prohlédné, vymění kapaliny a odvzdušní.

DanCar servis v Opavě nemá problém s diagnostikou, nákupem dílů apod.. :)

Až bude doma, udělám pár fotek a přidám první dojmy z jízdy ca 450km. :)

A musím říct že 3,6 má rozhodně opodtatnění. Krásně a příjemně táhne a prostě to jede!
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1294
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od PeteBiggy »

Tak gratuluju a přeju, ať to slouží a nevyskytnou se žádné pozdější problémy ;)

Jinak 3,6 myslím dost dobrá volba pro Outback! A jediná motorizace, kde dává smysl kupovat Ameriky. Nyní, bohužel za chvíli toho přibude >:-@ >:-&
Když s ním ještě jednou budeš a vzpomeneš si, zkus se ho když tak prosím zeptat, zda vozí/může dovézt i absolutně nebourané či jinak poškozené vozy. A jaká by v případě takového kousku byla rámcově cca cena.... Díky
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
SWRT
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 595
Registrován: sob črc 10, 2010 7:09 pm
Jméno a příjmení: Daniel Docekal

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od SWRT »

Tak gratulace....muzeme dat nekdy scuka:-)
suubaru
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1989
Registrován: čtv zář 08, 2011 2:19 pm

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od suubaru »

To víčko nádrže mi na BS už jednou zamrzlo, umím si představit stres a násilí u pumpy.
IMPREZA 2,0i cvt sport MY18 naše dvanácté subaru :-)
LEGACY kombi BPE H6 5AT MY2008 letní auto
Outback 2019 BS exec cvt 2,5i
93, RXL, LR series
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24300
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od sima »

Teda to jsem zvědav!A předem gratuluji,zní to báječně!!!
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
MrRichie
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 896
Registrován: pát čer 22, 2012 2:35 pm
Jméno a příjmení: Richie Smolda
Bydliště: Řeka
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od MrRichie »

Ty jo gratuluji. To máš úplně snovou kombinaci. Posledního a ještě s 3.6. fakt super za mě. Kolik pak výška ještě přestavba? Světla a tak musí vše druhé ne?
Subaru Outback BS 2.5 CVT
Subaru Outback BR 2.5 CVT
Subaru Impreza GF 2.0 M/T
Yamaha YZ450F

ex. Subaru Impreza GT ver.VI ´99
ex. Subaru Legacy BH GX 2.5 4AT AirSus
ex. Subaru Legacy BP 2.0R 121Kw
ex. Subaru Outback BR 2.5 CVT
ex. hodně aut různých značek, vždy zpátky
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49122
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od VDC »

Tak to je skvělé, že to takhle dopadlo a Outback bude. Těším se na fotky !!
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10644
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od Mira »

MrRichie píše:Ty jo gratuluji. To máš úplně snovou kombinaci. Posledního a ještě s 3.6. fakt super za mě. Kolik pak výška ještě přestavba? Světla a tak musí vše druhé ne?
Myslím, že z Kanady nemusí předělat vůbec nic.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“