Outback 2.5 2008

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
K25
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 213
Registrován: stř čer 04, 2014 10:01 am
Jméno a příjmení: Kamil Kuběna
Bydliště: Vyškov

Re: Outback 2.5 2008

Příspěvek od K25 »

Tři a půl roku zpátky jsem byl před víceméně stejným dilematem. Moje auto mělo tehdy nájezd 54 tisíc, ale zase je to třílitr, u těch je cena obecně vyšší než u dvaapůlek. A když si vezmu co jsem tehdy zaplatil já, v duchu přičtu a odečtu všechny proměnné, tak bych řekl že ta cena by mohla být odpovídající. Jenže na druhou stranu - kdyby to bylo takové terno, tak už asi bude dávno pryč. Za mnou, řádově pár hodin po vystavení inzerátu, byl hned další zájemce a nemyslím si že by to byl trik od prodávajícího, aby mě popostrčil ke koupi.
A ještě ta zásadní otázka: Má to smysl? Pro mě ano. Já to auto budu mít dalších deset let. Pro mě je to mazlíček. V současné nabídce aut bych si asi těžko vybíral, natož pak u Subaru. Takže podle mě je taky důležité jak dlouho s ním plánuješ jezdit.
2000 - 2015: Subaru Impreza 2.0 GL 1996
2015 - ... : Subaru Legacy Outback 3.0R 2008
Uživatelský avatar
macasubaru
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 918
Registrován: ned dub 08, 2012 9:48 pm
Jméno a příjmení: Pavel
Bydliště: Jablonecko

Re: Outback 2.5 2008

Příspěvek od macasubaru »

ahoj. jen pro predstavu o cenách
zde
Naposledy upravil(a) quickly dne stř pro 19, 2018 12:40 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Oprava odkazu
Outback 2009 LPG 127 KW AUT černá met. EX..
FORESTR 2008 LPG 110 KW manual (bohužel: :-/ ) stříbrná metal
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Outback 2.5 2008

Příspěvek od romull »

I kdyby to všechno sedělo, jako že nejspíš bude protože AWD si myslím nemá důvod nějak mlžit, je to rovný partner. Ale i tak to chce pořádně prolézt, nájezd je sice velmi nízký, ale s korozí na tom bude nejspíš jen o trošku líp než kdyby měl 200 kkm nebo i víc. Já svého bral se 130 kkm a stářím 4 roky a už jsem to tu psal, když ho dali na zvedák, tak jsem chtěl zdrhnout :-/ . Nakonec jsem nechal udělat nástřik spodku, vyměnit nějaký ty čepy a táhla a až na ten výfuk se na to už dalo dívat. Je strašně škoda, že se na tu protikorozní úpravu japonci tak vykašlali, protože jinak jsou to super auta ......vždyť jen když se zvedne kapota, tak člověka hned praští do očí rezavý šrouby na kdejakém pitomém držáku .......ach jo :-( ....
Šel bych tak osobně raději po něčem víc jetém za půlku a nechal si prašule na opravy a vylepšení ...... ale u málo jetého budou ještě nějakou dobu držet ložiska v kolech, mě padaly 2 ročně >:-&
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
GordiK
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 179
Registrován: pon lis 20, 2017 9:34 am
Bydliště: Novohradský hory

Re: Outback 2.5 2008

Příspěvek od GordiK »

Hele, ja osobne bych 270.000 za 10 let staryho strepa nedal.

Kolem 300.000 sezenes subaru XV/Forestra sestilety, takze minimalne auta o generaci novejsi.

Pravda je, ze XV nebo Forestr za 300.000 budou dvoulitry, takze jizdne zadna hitparada. Ten Outback ale nebude zadny delo, otazkou je, jak moc to bude zrezly...

Tak do AWD zajdi, projed se par modelama a uvidis, co se ti jak zalibi. Ja si sel vyzkouset Mazdu 6 a odjel Subaru XV...
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“