Pomoc při koupi Legacy 2.0R

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Miker
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát pro 07, 2018 7:44 pm

Re: Pomoc při koupi Legacy 2.0R

Příspěvek od Miker »

Zdravím,

děkuji za info, na prohlídku jsem samozřejmě nešel sám a dobře jsem udělal při rychlosti kolem cca 50km/h byly znatelné vibrace, jako by byla hrbatá cesta. Prý problém buď s kardanem, nebo diferenciálem. Navíc prý byla spojka zralá na výměnu.

Nicméně, dneska jsem si byl pro jiné. Taky ročník 2009, 2.0 a je na LPG. Teď bych to potřeboval k někomu hodit, aby mi na tom udělal rozvody, výměnu olejů a takové ty klasické věci, po koupi ojetiny. K panu Waltrovi Embertovi mi to vychází cca 50 minut autem, to by šlo.
Uživatelský avatar
ahmed
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 70
Registrován: pon led 30, 2012 7:27 am

Re: Pomoc při koupi Legacy 2.0R

Příspěvek od ahmed »

Na tohle auto jsem se byl podívat a projet. Na pohled hodně pěkné. Laickým pohledem byly viditelné jen puchýřky na spodní hraně dveří. Zadní lemy dobré. Výfuk rezatý ale neprděl. Překvapily mě úplně nové brzdy ještě čisté a nakotoučích bylo vidět opracování. Motor měl po studeném startu podle mě hrubší hlasitější chod. (srovnávám s legem III 92kW) Kladky na motoru byly hodně orezlé a chyběl spodní plastový kryt motoru a sání nebylo přichyceno.
Interiér vypadal dobře.
Při jízdě se mi nepozdával dost hlučný pohonný řetězec (nevím co přesně to mohlo být). Převodovka řadila hladce i s redukcí.Od motoru jsem čekal víc. Rozdíl 40 koní oproti mému jsem si představoval jinak. Zdálo se mi že začíná popiskovat dvouhmota.
Pan bazarník říkal že byly některé díly lakovány.
Subaru Legacy BH 2.0 92kW MT kombi 1999
Subaru Forester SH 2.0 110kW MT 2012
Subaru Outback BR 2,5 127kW CVT 2014
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19030
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Pomoc při koupi Legacy 2.0R

Příspěvek od hamoun »

dvouhmota proste popiskava .. to je vlastnost .. nic to neznamena ...

Odesláno pomocí Tapatalk
škoda superb
ex WRX 2008
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“