Outback - výběr nástupce

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Outback - výběr nástupce

Příspěvek od romull »

outback píše:Tome nechceš na tu debatu udělat extra vlákno? Když hrdý majitel BMW 330xd diskutuje o tom, že má Tesla moc velký výkon, tak to s mým výběrem auta nemá už moc společného.
Omlouvám se za plky. Měl jsem na mysli jen to, že zrovna pro tebe by byl elektromobil odpovídající velikosti nejlepší volbou. Do centra v pohodě bez omezení a na tahání nic lepšího neexistuje, žádný spalovací motor, ať už benzínový nebo naftový nebo jakýkoliv jiný nebude mít nikdy lepší charakteristiku než elektromotor. Jen je kravina aby měl 500 koní a stál majlant ....... A BMW? Nevím jestli jsem zrovna hrdý, ale zatím jezdí a jezdí dobře. 4x4 od Subaru se sice rovnat nemůže, ale zase motoricky je to fajn.
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Uživatelský avatar
vena
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1544
Registrován: pát lis 04, 2011 9:10 am
Bydliště: železná ruda
Kontaktovat uživatele:

Re: Outback - výběr nástupce

Příspěvek od vena »

Tady se sešli dvě auta co máš v hledáčku.;-)

https://m.youtube.com/watch?v=WjmIke01KqE
Citroen C5 2.2Hdi 09, Subaru Outback 2.5 12
suubaru
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1990
Registrován: čtv zář 08, 2011 2:19 pm

Re: Outback - výběr nástupce

Příspěvek od suubaru »

outback píše:zaplynování Outbacku BR, i když tam je fakt nepříjemná absence hydroštelů a nutnost demontáže motoru na seřízení ventilů.
Jsi si jistý? Sohc EJ25? Prověř si tu demontáž.
IMPREZA 2,0i cvt sport MY18 naše dvanácté subaru :-)
LEGACY kombi BPE H6 5AT MY2008 letní auto
Outback 2019 BS exec cvt 2,5i
93, RXL, LR series
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“