Sháním Forestera

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22543
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Sháním Forestera

Příspěvek od spm »

GordiK píše: i ta octavka s dobrejma gumama zvladne i v lese ledasco - chce to jen se nebat...
To byl asi vtip? :-) zrovna tahle generace neprojede vubec nic, protoze sedi na zemi tak, ze skrta o zem i na blbejsi asfaltovy silnici. Nejnizsim mistem auta je olejova vana, takze prvni blbe umistenej sutr to auto knockoutuje. Parkrat jsem s tim jel jenom po nezpevneny ceste a adrenalin to teda byl, pokazdy jsem si pak sel lehnout pod auto, abych zjistil, jestli po tech silenejch ranach z toho neco neupadlo :-DDD a trakce mizerna i na predokolku... byly na tom silnicni gumy, ok, ale i tak se to nerozjelo do kopce tam, kde jsem s jinejma predohrabama problem nemel...

Odesláno z mého SM-N950F pomocí Tapatalk
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Kocka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: úte črc 17, 2018 1:20 pm

Re: Sháním Forestera

Příspěvek od Kocka »

Taky by mě zajímalo, co je teda špatně na tom autu z inzerátu. Mírné zvednutí bych možná časem plánovala, a kdyby to bylo dobře udělané, tak to beru spíš jako plus.

Jinak počítám s tím, že běžný servis bude dražší než u škodné, ale snad ne řádově. Předtím jsme servisovali starší Volva :).
GordiK
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 179
Registrován: pon lis 20, 2017 9:34 am
Bydliště: Novohradský hory

Re: Sháním Forestera

Příspěvek od GordiK »

Ne, vtip to nebyl. Zrovna o vikendu jsem svazel s octavkou seno z louky - prijezd byl po posekanym suchym travniku kde na ca. 100m bylo prevyseni 10 - 15m - proste po vyjeti na zahradu jsem byl nad urovni strechy baraku u silnice.

Slavek kdyz prodaval Outbacka, tak jsem mel skubani - jsme skoro sousedi. Ale nakonec me Octavka umluvila a zustala - hlavne strasne levnou udrzbou a tim, ze nerezne. A tim svazenim sena me dokazala, ze zustala pravem.

To skodovkou jsem chtel hlavne rict to (coby starej skrt), ze je fakt otazka, jestli kvuli par jizdam po polnacce je treba cpat prachy do Subaru, pac servis proste drazsi je. Dalsi kacirskou otazkou je, jestli vona ta octavka v kombiku neni dokonce i stejne prostorna jako starej forejs... A kdyz se toho clovek neboji a trochu mysli, tak i octavkou muze jezdit po louce/lesni ceste/mezi stromama v lese jelito les suchej a na rovine... :-D

Proste jsme kazdej jinej, SPM. Ja bych nikdy neinvestoval vic nez par stovek do reseni koroze, ty bys zase nejezdil Octavkou. Ber to tak - kdyby vsichni chteli dojizdet subaru, kdo by dojizdel kokodaky? Takhle to mame aspon hezky rozdeleny a jak tvuj otas tak muj bojovej kokodak pujdou do srotu v odpovidajicim stavu. :-|
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22543
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Sháním Forestera

Příspěvek od spm »

No, částečně se mýlíš :-) Každej jinej sice asi jsme, ale já tu Octavii doma mám taky a něco jsem s ní najezdil. A já jsem sice úplně houby offroadista proti tomu, co tu hromada členů dělá s Forestrama (nebo Tomáš s Outbackem :-DDD), ale nějakou polní cestu jsem s tím občas vymetl. A prostě dělat to s tímhle autem mi přijde hrozně o hubu, protože každej vyvýšenej kamínek se ozve ránou někde v podvozku. Takže já bych to fakt nedělal (ještě ten Scout na tohle asi fungovat bude, ale sériová fakt ne...), už jenom kvůli tomu, že to to auto podle mě velice rychle zničí... (a mně je teda ničení věcí proti srsti i v případě, že je to koncern :-DDD)
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
SCOOTER
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2999
Registrován: ned úno 14, 2010 9:45 pm
Jméno a příjmení: Miloš Tůma
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Sháním Forestera

Příspěvek od SCOOTER »

Naprosto zbytečná diskuze na Subaru fóru ohledně toho jestli je něco lepší či podobné nebo dostačující než hvězdy...můj osobní názor je že i s jinými 4motion se nechá jezdit naprosto v pohodě a i laciněji,ale nic nikomu nevnucuji a nevyvracim,pouze má zkušenost. Sorry za offtopic.
Legacy 2.0R 121kw MT. MY2007 ...mazel
Forester S Turbo 2.0i 130kw. MY 2002-Radost
Legacy com.III 2.0i 92kw. MY2002
Outback 2.5i 121kw MT,MY2005
Outback H6 3.0i 154kw. MY2003-Luxus
Legacy 2.5i 115kw. MY1999
Subaru Impreza GT 155kw. MY1996-Legenda
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22543
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Sháním Forestera

Příspěvek od spm »

Jezdit se s tim da, mozna i levneji, ale tohle neni ani o 4x4, ale o tom, ze 14cm svetla vyska na dlouhem aute je proste jenom na asfalt. Na jakekoliv nezpevnene trochu hrbolate ceste to bere o zem a to auto trpi... zkousel jsem to a podle me to takhle s nizkym autem nejde a nedelal bych to. A je uplne jedno co je to za znacku, i koncern dela vyssi auta... ale uz mlcim :-)

Odesláno z mého SM-N950F pomocí Tapatalk
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10622
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Sháním Forestera

Příspěvek od Mira »

Fakt nemůžete srovnávat jedničkovou koktu a SG. Kamarád na koktě jednou na velbloudovy urval olejovou vanu a 2x na louce utrhl palivovou trubku na podvozku před zadní nápravou, kde docela na hovno trčí. Kolikrát se zahrabal na sněhu nejde spočítat. Nakonec tu šunku ještě někdo ukradl. Aspoň si mohl koupit teréňáka (Dustera).
Ohledně toho nadzvedanýho festra se vyjadřoval někde Kofilka, kterej opravdu víc jak kdo jinej ví, vo co gou.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“