Forester IV benzín 2013 - 2014

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11873
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Forester IV benzín 2013 - 2014

Příspěvek od Traveller »

No ještě řekni, že jsem lhář. ;-D Ale jinak máš pravdu, že se subaru tváří, že nabízí záruku na 5let/200.000km a ono to tak úplně není.
Nevím, co tam spadá nebo ne?!? Určitě tam spadají, podle informace kterou mám z AWD, velké věci, jako převodovka, motor, klima, atd. Já jsem dělal na tu prodlouženou záruku zadní ložisko a nebyl vůbec žádný problém. Zrovna jsem ani nečekal, že na ložisko by se vztahovala a ono ano. Takže to asi nebude tak hrozné?!?
Já myslím, že také hodně záleží na servisu, kam člověk jezdí. Určitě víš o čem mluvím a trochu chápu, že ty teď na subaru nenecháš nit suchou. ;-D ;-D ;-D Já bych AWD nevyměnil a asi proto jsem na rozdíl od tebe spokojený.
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
Uživatelský avatar
Kolben
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 5404
Registrován: pon bře 26, 2012 2:06 pm
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Holýšov

Re: Forester IV benzín 2013 - 2014

Příspěvek od Kolben »

V prvni rade zavisi na likvidatorovi jak to posoudi. Uz to nemuze na vlastni pest rozhodnout servis a to je dle meho narozu nejvetsi pakarna. Ale jak rikas, velke veci z tej zaruky vyndany nejsou.
Outback 2.5i Sport Lineartronic 2017
Outback H6
Slepice ´18
---
Subaru Justy 1.2 4WD (MY95)
Forester XT Sport 2017 (MY18)
WRX STI Sport 2016
Forester XT 2014 - Executive
Legacy Combi 2.0D Sport - 2012
https://www.spritmonitor.de/de/user/kolbic.html
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11873
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Forester IV benzín 2013 - 2014

Příspěvek od Traveller »

Nějak jak říkáš to asi bude. Ale pravda je, že když jsem přijel do servisu, že se mi něco ozývá zezadu a že to bude asi ložisko, tak identifikovali které to je, vyměnili ho a pro mě to žádnou komplikaci neznamenalo. Nic po mě nechtěli a na nic jsem nečekal..., myslím v tom duchu, jestli to někdo uzná nebo ne. Prostě návštěva servisu jako každá jiná, s uznanou zárukou.
Ale je možné, že ten přístup bude servis od servisu jiný. Nakonec s tím řízením na Forejsovi hned na začátku to také neprobíhalo nejjednodušeji a když si s tím jeden servis nechtěl "špinit ruce", tak prostě řekli, že to je normální a že vlastně nic neslyší...
A to už jsme zase u toho, co mě nakonec přivedlo do AWD, kde jsem se vstřícností, službami i kvalitou oprav spokojen. ,,,,| (*_^) |,,,, ,,,,| (*_^) |,,,, ,,,,| (*_^) |,,,,
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“