Prodám nebo vyměním Toyota Auris 2014

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Odpovědět
esenbe
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 194
Registrován: pon říj 12, 2009 11:24 am

Prodám nebo vyměním Toyota Auris 2014

Příspěvek od esenbe »

Vzhledem k novému přírustku do rodiny a fásnutí služebního medvěda, se jeví naše civilní stávající Toyota Auris Hatch jako zbytečná. Kočár do toho žena nedá ( nebo spíš koupila takovej, kterej tam nedá >:-& ) a tak prostě chudák Toyota leží zapomenutá v koutě. Než to prodám tak zde nabídnu atraktivní výměnu, protože žena by ráda Subaru.

Toyota je to Auris 1.6 valvematic s CVT multitronic převodovkou z roku 2014. Najeto to má 183 000 km a jsme první majitelé. Koupeno v Toyotě v ČR a servisováno doteď dle předepsaných intervalů. Výbava je nějaká střední, mám k tomu nové krásné černé ALU s 100% letními pneu z modelu 2018 a hagusy. Barva kovově hnědá ( taková ta toyotí z reklamy ). Jde na tom odpálit DPH. Cenu to může mít kolem 240- 250 s DPH. Auto je naprosto spolehlivé a nikdy s ním nic nebylo. Stav je velmi dobrý. Dobíhá tam leasing do konce února 2019 asi 6000 s pojistkou. ( což může být pro případného výměnce atraktivní - zůstatek kolem 50 - 60tis)

1) Výměna Toyota za Subo. ( + doplatek nebo ideálně převzetí leasingu )

Pokud mi za to někdo dá pěkný forester, lego combi, imprezu kombi nebo OTB kombi v automatu a doplatí zbytek a nebo si vezme leasing apod.. Vezmu to. Ročníky 2004 až 2009. Turbo není nutný - důležitý je stav a AUTOMAT.Cena na výměnu tak bude kolem 160 000 bez DPH. Vysněný je subomodrej forester v automatu takovej ten předtím než to šlo všechno do kytek :)))

2) Subo za peníze

Pokud někdo má subo z popisu v bodě 1 - prosím nabídněte. Pokud mě to zaujme - odpálím Toyotu do světa ( v autosalonu kde jsem to koupil ji ode mě nějak vezmou. )

3) Peníze za Toyotu

Pokud někdo čirou náhodou shání tuhletu Toyku z popisu a chtěl by si ji koupit - tak nechť mě osloví - pošlu fotky apod. ( možná je i varianta peníze + přepis leasingu )

V případě nějakého většího zájmu pošlu fotky jak to umeju a přezuju na ty čučavý letní kola :)
Zatím pro ilustraci - vypadá to takto
Obrázek
Subaru forester 2.0 GL MY98
Subaru legacy 2.0i CVT 2010
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“