Subaru Forester nebo Levorg

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1281
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Subaru Forester nebo Levorg

Příspěvek od PeteBiggy »

Dobrý den,

koupím Forestera v absolutně TOP zánovním stavu od Comfort výbavy výše (MT i CVT) nebo Levorga, ten klidně v Trendu. Jsem puntičkář se vším co k tomu patří, takže fakt jen voňavku.

Popř. nabídněte starého Forestera II. či III. generace v pěkném stavu (pouze v manuálu), pro přechodné období, než najdu vůz dle svých představ.

Předem díky za případné nabídky a férové jednání.

Petr
Tel.: 602 438 313

PS: Před pár dny jsem s těžkým srdcem prodal své zánovní XV, jelikož čekáme druhého prcka do rodiny a tak potřebuju větší kufr.
Naposledy upravil(a) PeteBiggy dne úte zář 05, 2017 11:34 am, celkem upraveno 1 x.
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
shgn
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 334
Registrován: stř kvě 21, 2014 2:28 pm
Bydliště: u Nového Knína skorosamota
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru Forester nebo Levorg

Příspěvek od shgn »

a co outback, ten má kufr dobrej :-) a ještě napiš možná za kolik to chceš tak maximálně, něco se určitě najde.
sent from iphone

Outback 2016 2.5 fialka
XV 2016 černý sršeň
ex -
Outback 2010 2,5i manuál Pan Sněhurka
Forester 2.0 X 2007 šedá myš: přednost zprava, přednost zprava kurnik !
Forester sTurbo 2001, Pan Ťurbo
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1281
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru Forester nebo Levorg

Příspěvek od PeteBiggy »

shgn píše:a co outback, ten má kufr dobrej a ještě napiš možná za kolik to chceš tak maximálně, něco se určitě najde.
Outback už raději nee. Mám garáž velikostně stavěnou na staré Škodulenky a v ní navíc ještě motorku. Už s Levorgem to bude "uživatelsky" na pikaču, ale vejdou se B-)
Cenu určitě psát nebudu, je to velmi individuální, kolik za co. Ale v ČR je u nového auta reálných 10% z ceníku, což si každý umí spočítat, takže bych samozřejmě porovnával s tímhle. A tolik peněz.....do toho už se mi nechce resp. je to mimo mé možnosti. Původně jsem měl v plánu koupit toho Forestera v Activu, co je teď v akci a že tam dodělám tempomat, volant s pákou do kůže, začerním okna a budu spokojený. Jenomže čím dál tím víc nevím, zda bych zkousnul ten archaický blinkr na boku blatníku a monochromatické displeje....
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 18903
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Subaru Forester nebo Levorg

Příspěvek od hamoun »

to vidim tak na touarega

Odesláno přes Tapatalk
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 18903
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Subaru Forester nebo Levorg

Příspěvek od hamoun »

to vidim tak na touarega

Odesláno přes Tapatalk
škoda superb
ex WRX 2008
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1281
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru Forester nebo Levorg

Příspěvek od PeteBiggy »

No, to určitě >:( <:-< Prosím nezanášet vlákno nesmysly, a ještě k tomu dvojitými :-DDD
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
Subaru70
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4010
Registrován: pát led 31, 2014 10:58 am
Bydliště: Praha

Re: Subaru Forester nebo Levorg

Příspěvek od Subaru70 »

..ono u toho Forestera to není až tak zlé, když porovnám mou verzy MY13 s novou MY17, kde ten dizajn už trochu pokročil. Na druhou stranu si furt říkám, že různý moderní fičury jsou často spíše k zlosti, takže já osobně dávám přednost spíše praktickým věcem. Forester je takový více bytelnější auto proti Levorgu, je to vysoký,je z toho super výhled a to včetně vnitřní ergonomie,vysokej podvozek, takže neřešíš polní cesty, obrubníky, kameny, kusy ledu pod autem, takový větší pracant na rozdíl od Levorgu, který je proti Forejsovi stísněný,ale zase na silnici bude mít lepší jízdní vlastnosti. Mě osobně se Levorg moc líbí, ale ta univerzalita Forejse a jeho jednoduchost, je pro mě z praktického hlediska hlavním parametrem jeho užitné hodnoty. Jsem zvědav jak se nakonec rozhodneš..přeji správnou volbu (*_^) |,,,,
SUBARU Forester 2,0i Comfort MY16 (SJ) Spotřeba - 8,4l
Subaru Forester 2.0D Comfort MY13 Prodáno
Subaru Forester 2,0D MY11 Prodáno
Citroen C4 Grand Picasso 1,8i
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1281
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru Forester nebo Levorg

Příspěvek od PeteBiggy »

No je to tak.
Do terénu jezdit nepotřebuju, takže těch 22cm nepotřebuju, stačilo by mi něco mezi, třeba těch 17 či 18cm. Jenže ono je to fajn pořád neuvažovat, jestli spodkem chytím nebo nee. Jezdím hodně na hory a ono už bude někdy problém jen zaparkovat trošku bokem s těmi 13,5 cm u Levorga, navíc při tom rozvoru. Toho jsem si vědom, jakožto ještě "horších podmínek" v garáži. Na druhou stranu, ty jízdní vlastnosti budou určitě zase úplně někde jinde a ten kufr taky. Vše má své pro a proti, otázkou stejně bude aktuální nabídka resp. co vyjde líp. Stejně se ale obávám, že zas budu muset řešit funglovku, pač já jsem fakt punťa. A do této situace, že budu finančně zase ještě někde jinde, to jsem se fakt nechtěl dostat....
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
Subaru70
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4010
Registrován: pát led 31, 2014 10:58 am
Bydliště: Praha

Re: Subaru Forester nebo Levorg

Příspěvek od Subaru70 »

....já taky řešil možnosti a nakonec jsem koupil nové auto. Někdy se vyplatí posečkat na nějaké akce jako je např. výprodej, předváděčka a nebo jako ted model Active za 599 tis. Přemýšlel jsem také o něm, dodělat jen volant, kameru a tempomat ani nepotřebuju (to mě uspává :-D ).
Jinak kufr bude možná stejnej u obou modelů a nebo i menší u Levorga, ale to se dá řešit boxem..Forester má tuším 505l v základu....
Pokud nechceš utrácet peníze, tak bych řešil nějaký model od MY13 s malým nájezdem a dostaneš se na menší kačky než za nový fáro..
SUBARU Forester 2,0i Comfort MY16 (SJ) Spotřeba - 8,4l
Subaru Forester 2.0D Comfort MY13 Prodáno
Subaru Forester 2,0D MY11 Prodáno
Citroen C4 Grand Picasso 1,8i
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1281
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru Forester nebo Levorg

Příspěvek od PeteBiggy »

Subaru70 píše: Jinak kufr bude možná stejnej u obou modelů a nebo i menší u Levorga, ale to se dá řešit boxem..Forester má tuším 505l v základu
To určitě nee. Forester má 488-505l a Levorg 522l. Ale hlavně půdorysně je podstatně větší, zkrátka Levorg je v tomhle jinde...
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
Subaru70
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4010
Registrován: pát led 31, 2014 10:58 am
Bydliště: Praha

Re: Subaru Forester nebo Levorg

Příspěvek od Subaru70 »

..no vzhledem k tomu že jsem měl Forestera vedle Levorga a porovnával jsem kufry v reálu, tak mohu objektivně sdělit, že rozdíl ve velikosti skutečně není ..
SUBARU Forester 2,0i Comfort MY16 (SJ) Spotřeba - 8,4l
Subaru Forester 2.0D Comfort MY13 Prodáno
Subaru Forester 2,0D MY11 Prodáno
Citroen C4 Grand Picasso 1,8i
emve
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1585
Registrován: čtv dub 07, 2011 9:57 pm

Re: Subaru Forester nebo Levorg

Příspěvek od emve »

Super vlákno a úvodní příspěvek, ten mě dost pobavil. Jinými slovy, chci nové auto za cenu ojetého. :-D
ex MY2015 Subaru WRX STI
ex MY2006 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
ex MY2000 Subaru Impreza GT
ex MY2001 Impreza WRX RS
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1281
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru Forester nebo Levorg

Příspěvek od PeteBiggy »

emve píše:Super vlákno a úvodní příspěvek, ten mě dost pobavil. Jinými slovy, chci nové auto za cenu ojetého.
Myslíš jo?! Nee, ideálně chci, "jeté" auto ve stavu nového vozu. Tzn. starší auto po takovém majiteli jako jsem já. Ale jsem si vědom, že takový majitel, je jeden ze sta, spíš tisíce. Tzn. jehla v kupce sena. Ale náhoda je...tak proto!
Mno, ale vidím, že někdo s tím má problém a potřebuje to navíc komentovat. Takže to upravím, zestručním, ať tady někoho nepohoršuju.
Měj se a příště se běž pobavit na Facebook, frajere <:-<
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Subaru Forester nebo Levorg

Příspěvek od námořník »

Levorg má papírově větší kufr, protože se počítá i to místo po rezervě. Jinak je možná prostorově velkej ale nízkej. S Levorgem musíš dávat bacha na každej obrubník při parkování jak je nízkej. Jízdní vlastnosti nebudu komentovat. Ty maj oba dobrý když máš dobrý gumy.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Levorg
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: úte zář 05, 2017 3:00 pm

Re: Subaru Forester nebo Levorg

Příspěvek od Levorg »

Mám Levorga, 10/2016 (MY17), Comfort a uvažuji o upgradu na STI 2018, pokud se má vyrábět už jen rok. Takže o prodeji budu uvažovat.
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“