Subaru Forester 2002

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Odpovědět
SkullDevil96
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: sob čer 10, 2017 8:53 am

Subaru Forester 2002

Příspěvek od SkullDevil96 »

Zdravím všechny přítomné,

momentálně jsem v situaci kdy sháním nové auto. Muj Opel Corsa 95 už pomalu, ale jistě, umírá a také bych potřeboval něco většího. Můj plán je s autem relativně cestovat a přespávat v něm, tudíž by se hodilo něco co by zvládlo i horší cesty a neodřelo si při tom podvozek. Během zkoumání internetu jsem narazil na tento vůz.

Co by tedy místní guru na tento vůz řekli?

Předem děkuji za opdověd.
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5143
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Subaru Forester 2002

Příspěvek od petr »

takhle jen z fotek ti toho asi nikdo moc neřekne , cena dobrá, shnilý na první pohled není , nesedí na zadku tak asi předělaný na klasické tlumiče bez nivelace nebo nivelaky v pohodě , asi by stálo za to se na to podívat a projet to s někým kdo se vyzná , je to dost levné tak se nedá očekávat uplně super stav podobné se tu prodávají i o 30tkč výš ...
ferenc.74
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1536
Registrován: úte čer 05, 2012 7:06 pm
Jméno a příjmení: František Jindra
Bydliště: Semily

Re: Subaru Forester 2002

Příspěvek od ferenc.74 »

Byl jsem se na něj podívat,když byl ještě za 55k,je to sežraný až hrůza! Je to pošintovaný jen tak na oko! Zadní lemy tuplem,zůstal my kus v ruce a pytle na tlumičích v zadu jdou propíchnout prstem,málem jsem se říznul. Ruce pryč.
Subaru Forester MY 01 S-Turbo 130KW EX
Subaru Forester MY 06 2.5XT MT
Subaru outback 2,5 115kw MY 2001 AT a v cervený,heč! EX
Subaru outback 2,5 121kw MY 2007 MT šampaň
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“