Subaru Impreza 2.0

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Odpovědět
piccione1982
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: čtv kvě 11, 2017 11:56 am
Jméno a příjmení: Petr Holub

Subaru Impreza 2.0

Příspěvek od piccione1982 »

Dobry den rad bych koupil Subaru a nasel jsem na ačkách tento model

https://www.sauto.cz/osobni/detail/suba ... oFrom=list

Chci se zeptat zda je cena adekvatni a na co si popripade dat pozor??

Diky moc za rady
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 18905
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Subaru Impreza 2.0

Příspěvek od hamoun »

škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5207
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: Subaru Impreza 2.0

Příspěvek od draconis »

piccione1982 píše:na co si popripade dat pozor??
Právě na to, aby to nebylo z Áček a podobných hampejzů! [IRONIE]

Já vím, že nelze paušalizovat, že jsou prý i poctivé bazary nebo že může hrát roli faktor náhody a objeví se i v podobné instituci solidní auto. Ale procento pravděpodobnosti je zejména v českých autobazarech tak nějak... nízké... :-)
demeter
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 287
Registrován: stř lis 30, 2016 9:10 pm
Bydliště: Praha

Re: Subaru Impreza 2.0

Příspěvek od demeter »

Kupoval sem z Áček svoje Legacy teď v listopadu:

1. neměli problém zavézt auto na předkupní prohlídku do servisu (u mě to bylo do AWD, kde i předchozí majitel servisoval) ...pro mě tohle víceméně řeší problém bazarů
2. na ojetá auta poskytují jakousi základní záruku, že se okamžitě nerozsypou ...lepší než nic
3. počítej, že různé "akce" a "bonusy" jsou samozřejmě ojebávka a tebe se zrovna týkat nebudou ...to snad ví každý
4. prodejce byl vpohodě, ale "peníze" tam řeší nakonec jiný člověk a ten mi byl extrémně nesympatický
5. později sem se dozvěděl, že z auta po původním majiteli sebrali co mohli (rezervu, nářadí, olej, ...)

Nicméně bych měl poznamenat, že to byla moje první zkušenost s bazarem vůbec.

Původního majitele auta sem později po koupi dohledal tady na fóru. Při troše snahy by se to dalo i před ní (adresa z VT, přes servis či přes telefonní čísla, který nevymazal z handsfree :) ).
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5207
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: Subaru Impreza 2.0

Příspěvek od draconis »

Mám pár osobně zažitých story nejen z Áček, kde teď už mimochodem tři roky pracuje můj dobrý kamarád. Mohu snad jedině říct, že negativní reference a příběhy, co se dočtete na netu, jsou většinou pravda a primárně je to prostě továrna na prachy za jakoukoli cenu a kdo spoléhá na jejich různé garance a záruky, může být zklamán. Znám i pár slušných bazarníků, co se snažili dělat férově a poctivě. Nicméně časem všichni skončili, protože je tyhle velké společnosti prostě smázli a neuživili se.

A když se jim tam objeví solidní kousek, tak že z něj očešou vše hezké (čti prodejné samostatně - disky v první řadě) a použitelné, to je snad každému jasné.

Ale zase abych byl fér, při prodeji auta mi nabídli Áčka ze všech zdejších bazarů nejlepší cenu - i když jsem jim nakonec neprodal. Jednání bylo naprosto profesionální a v pohodě. Což třeba oproti EU Automobile, kde mě oba přítomní pánové dokázali pěkně nasrat už během asi 3 minut (a že mi to jinak docela trvá), bylo nebe a dudy.

Aby bylo jasno, nemyslel jsem nic proti Áčkům konkrétně. Spíš že obecně, koupit auto z bazaru neznamená nutně koupit špatně, ale je třeba mít se na pozoru.
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“