Legacy 2.0 R 110kw LPG

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Odpovědět
fighter
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: čtv bře 09, 2017 8:06 pm
Jméno a příjmení: Ondra

Legacy 2.0 R 110kw LPG

Příspěvek od fighter »

Zdravim,
posilhavam po tomhle kousku:
https://www.sauto.cz/osobni/detail/suba ... oFrom=list

Byl jsem se na nej podivat s jednim milovnikem subaru, jeho zhodnoceni bylo vicemene pozitivni. Motor bezi hladce, hezky si prede. Prevodovka je potichu, diferencial taktez. Bohuzel servisni historie k tomu vozu neni. Udavany najezd km by mel odpovidat podle databaze z STK.
"Subarista" vyjadril obavy z namontovaneho LPG (znacka Elpigaz), ze pry to temto motorum nedela dobre a je mozny brzky problem.
Ja jsem zase mel pocit z diskusi, ze subaru a LPG jde docela dohromady, tak ted nevim. :-(
Kdyby nekdo mel naladu se podelit o nazor, co si takovem aute mysli, budu vdecen. Ta cena mi taky prijde ambiciozni, tak si nejsem jisty, jestli by to mohlo byt dobry kup.Diky za nazory
Michal82
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 158
Registrován: čtv pro 31, 2015 8:33 am
Bydliště: Šilheřovice

Re: Legacy 2.0 R 110kw LPG

Příspěvek od Michal82 »

Co jsem pochytil já . tak LPG ano ale radši do SOHC motoru kde se štelujou ventily matička- šroubek. Kdežto u DOHC musí motor ven kvůli jinému systému . Což je případ tohodle vozu pokud se nemýlim.A nájezd na lpg a a poštelování je c.c.a 50000 km. pokud si pamatuji ,když tak me opravte.taky už více pokukuji po Subu, ale Outback 2,5
Uživatelský avatar
wiroza
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 152
Registrován: úte črc 16, 2013 7:37 pm
Jméno a příjmení: Robert Wiesner
Bydliště: Brno-venkov

Re: Legacy 2.0 R 110kw LPG

Příspěvek od wiroza »

Ma to masku z outbacku po faceliftu. Takže asi menil i kapotu nebo naraznik. Ted nevim. Ale jinak by tam nesedela. Buď to je tuning, nebo nabourane na predek.
Legacy 3.0R 2008 combi AT
ex - Forester 2.0D Comfort 2009 MT
Uživatelský avatar
SCOOTER
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2999
Registrován: ned úno 14, 2010 9:45 pm
Jméno a příjmení: Miloš Tůma
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Legacy 2.0 R 110kw LPG

Příspěvek od SCOOTER »

To auto toho má jiného více >:-f ... řešili jsme to v sekci inzeráty na podezřelá Subaru...koukni tam 8() .
Legacy 2.0R 121kw MT. MY2007 ...mazel
Forester S Turbo 2.0i 130kw. MY 2002-Radost
Legacy com.III 2.0i 92kw. MY2002
Outback 2.5i 121kw MT,MY2005
Outback H6 3.0i 154kw. MY2003-Luxus
Legacy 2.5i 115kw. MY1999
Subaru Impreza GT 155kw. MY1996-Legenda
fighter
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: čtv bře 09, 2017 8:06 pm
Jméno a příjmení: Ondra

Re: Legacy 2.0 R 110kw LPG

Příspěvek od fighter »

Diky za nazory,
je to asi zvlastni skladacka :-).
Bazarista mi rikal, ze merili lak a ze neni uplne rovnomerny, takze tam pravdepodobne bude neco opravovaneho. Ale sam nevedel, pry to vykoupil na protiucet. Ja si vsiml vody v pravym prednim svetlometu.
Nicmene videl jsem technicak, podle neho vypada, ze to jezdilo opravdu jenom tady. Koupeny v Praze u Freye. Ale serviska k tomu bohuzel neni, takze tezko rict vice, co se tam resilo. LPG montovano dodatacne 2009.
Skoda, docela se mi libilo, ale asi to za to nestoji :-(
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“