Subaru Impreza 2.0i AT

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Odpovědět
jarek89
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: ned led 08, 2017 3:35 pm

Subaru Impreza 2.0i AT

Příspěvek od jarek89 »

Ahoj zrovna vybírám novou ojetinu a do oka mi padlo Subaru Impreza 2.0i z roku 2010 v automatu. Chci se vás zeptat zda byste mi tento model tj. tento motor s automatem doporučili nebo spíše nikoliv hledám nějakou spolehlivou ojetinu. Najedu toho docela dost denně počítám tak 70km.

Chci se zeptat jak je to ze spolehlivostí a celkovou náročností na servis. popř. jak se chová po přestavbě na LPG.

Děkuji
Uživatelský avatar
hajpr
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 419
Registrován: pon úno 22, 2016 12:12 pm
Bydliště: Praha

Re: Subaru Impreza 2.0i AT

Příspěvek od hajpr »

Ahoj a kolik má najeto teď? Místní ti určitě poradí i něco ke konkrétnímu kusu, když ukážeš detaily. Jinak AT je to EAT4, jako mám já, si myslím? Není nějak problematická, vydrží obvykle dost dle slov techniků, pokud se servisuje jak má, jinak přidá Subaru trochu toho pohodlí a vybízí spíš k pohodový jízdě než závodění. Učí se tvůj styl jízdy.
jarek89
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: ned led 08, 2017 3:35 pm

Re: Subaru Impreza 2.0i AT

Příspěvek od jarek89 »

Ahoj díky za reakci. Jedná se o toto vozidlo vím Esa

Kód: Vybrat vše

https://www.autoesa.cz/subaru/impreza/hatchback/benzin/783129089
Ale zajímá mě na co si dát pozor, jestli o tomto konkrétním autě někdo něco neví nebo jej nezná? Nezdá se mi ten nájezd.

Auto musí splňovat tyto parametry: mít AT, spolehlivé, vydržet pojízdné cca. 5 let (uvažuji o úvěru), a nesežrat člověka při servisu a docela mě zaujala značka Subaru ať už Impreza, Legacy nebo Outback. Vzhledem k tomu že nepotřebuji až tak velký kufr, by asi byla nejlepší a asi nejmladší z nejmenším nájezdem právě Impreza. V podstatě velký kufr nepotřebuji většinou jezdím ve dvou + pes, ale někdy se stane že potřebuji přepravit 4 osoby a Impreza mi příjde docela prostorná i na zadních sedadlech.
Denně najedu cca. 70 km, proto uvažuji o LPG.

Nebo byste doporučili jiné vozidlo nebo značku. Předchozí vůz byl Nissan Primera P11/144c s CVT převodovkou a byl jsem s ním spokojen, teda až na spotřebu ve městě a korozi. Díky korozi také dojezdil. Ale celkově mám pro japonské vozy slabost. Líbí se mi jejich spolehlivost.
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Subaru Impreza 2.0i AT

Příspěvek od Slavek_xxx »

jarek89> nechci ti kazit radost, ale o LPG bych do tohoto motoru radeji neuvazoval. Pravda - neznam nikoho, kdo by presne tento model v plynu mel, ale obecne je DOHC s LPG problematictejsi.
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
jarek89
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: ned led 08, 2017 3:35 pm

Re: Subaru Impreza 2.0i AT

Příspěvek od jarek89 »

Slavek_xxx píše:jarek89> nechci ti kazit radost, ale o LPG bych do tohoto motoru radeji neuvazoval. Pravda - neznam nikoho, kdo by presne tento model v plynu mel, ale obecne je DOHC s LPG problematictejsi.
A který motor je nejvhodnější k přestavbě na LPG, protože bych raději měl v autě LPG než naftu.
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“