Poradíte jaký model by mi padl?

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Odpovědět
Uživatelský avatar
kiti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3387
Registrován: pát kvě 18, 2012 7:12 pm
Jméno a příjmení: Květoš
Bydliště: Brno-venkov

Re: Poradíte jaký model by mi padl?

Příspěvek od kiti »

Pufko

Nesouhlasím s TEBOU. Moje AUTO bylo vždycky servisovano v Subaru servisu a tak je určitě větší pravděpodobnost že byly udělaný předepsané servisní úkony.

Bohužel nikdo nikdy nezaručí že nezdechne i přes předepsany servis

Já si xt kupoval jako nový a starám se o něj dobře. Ale je to 6 leté auto sice s malým nájezdem ale používané
Forester 2,5 XT 2010 manuál
newli
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2389
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36 pm

Re: Poradíte jaký model by mi padl?

Příspěvek od newli »

Tak vzdycky se najdou vyjimky a hlavne - (ne)stesti nechodi po horach, ale po lidech. Viz napriklad boxerdiesel, co prodaval quickly. Nicmene u quicklyho auta se to s ohledem na jeho najezd dalo s velkou pravdepodobnosti brzy cekat. Jako neda se vyloucit, ze ani moje auto po 10.000 km klekne. Ale je to velmi nepravdepodobne. Investuji do nej jako do vlastniho - vlastne porad nevim, zda mi zustane legacy nebo saab :-) Ale jistotu clovek ma jen u noveho a vlastne ani tam zaruka neni jista. Takze za slova "auto bez investic" si u meho legacy (po te, co jsem vymenil predni kotouce i brzdy) stojim! U saaba minimalne brzdy kupujiciho cekaji.
Prodáno: BMW 340i xDrive Touring, ZF automat, LCI (7/2015)
Největší ostuda značky subaru: Subaru Legacy 2.0D, MT, MY08-09 ... první motor umřel v 64.000 km, druhý po 3.000 km a třetí vykázal znaky smrtelnosti po 35.000 km
Prodáno: Saab 9-3 2.8T Turbo X SportCombi (2008)
Prodáno: Subaru Impreza STI, Type R, MY98
pufko
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1118
Registrován: pát úno 11, 2011 10:42 pm

Re: Poradíte jaký model by mi padl?

Příspěvek od pufko »

Tým mojím príspevkom som ale "vravel" že niekto si na SK klube kúpil auto od iného klubáka, cena bola vyššie alebo povedzme taký horný strop bežnej ceny, všetci dávali pomali ruku do ohna za technický stav a realita bola niekde inde...

Jazdenka je jazdenka - bez investícií nie je žiadne auto. Radšej by som použil spojenie výborný stav, "bez investícií" skôr používa kšeftár
Subaru Impreza 2.0GX, 5MT, rv2001...
Subaru Legacy 2.5i, AT, rv2005...
newli
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2389
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36 pm

Re: Poradíte jaký model by mi padl?

Příspěvek od newli »

No vidis, me u 8 leteho auta zase prijde pojem divny "vyborny stav" :-D Pro me pojem "bez investic" znamena auto, u ktereho majitel vse, co bylo nutne nebo vhodne, opravil a stav je odpovidajici 8-letemu autu (tj. nic neklepe, nerezne a auto neceka zadna vetsi oprava).
Prodáno: BMW 340i xDrive Touring, ZF automat, LCI (7/2015)
Největší ostuda značky subaru: Subaru Legacy 2.0D, MT, MY08-09 ... první motor umřel v 64.000 km, druhý po 3.000 km a třetí vykázal znaky smrtelnosti po 35.000 km
Prodáno: Saab 9-3 2.8T Turbo X SportCombi (2008)
Prodáno: Subaru Impreza STI, Type R, MY98
Uživatelský avatar
Stefan
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 258
Registrován: čtv srp 04, 2016 8:34 am
Jméno a příjmení: Štefan Cimbalík
Bydliště: SK, BB, LC

Re: Poradíte jaký model by mi padl?

Příspěvek od Stefan »

Mlátite prázdnu slamu !!! /°b"\
Nikdy sa nevzdávaj!
Mitsubishi Pajero II 3,5 6V
Jeep Grand Cherokee WG
Ex. Subaru Forester MY 2007 IM
Ex. TLC 90 +2" Ultimate suspension
Ex. THilux +2" OME
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: Poradíte jaký model by mi padl?

Příspěvek od cerv »

newli píše:No vidis, me u 8 leteho auta zase prijde pojem divny "vyborny stav" Pro me pojem "bez investic" znamena auto, u ktereho majitel vse, co bylo nutne nebo vhodne, opravil a stav je odpovidajici 8-letemu autu (tj. nic neklepe, nerezne a auto neceka zadna vetsi oprava).
Nikdy do auta nevidis ani jako majitel,stát se může všechno...takže investice může přijít ani nevíš jak...
fiatisimo
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 197
Registrován: čtv říj 20, 2016 9:23 pm
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Poradíte jaký model by mi padl?

Příspěvek od fiatisimo »

Tak tak investice může přijít kdykoliv, a nikdo neví kdy auto bude potřebovat větší investici, já snad tu moji bravu ani neprodám, potřebuje hoodně velkou investici aby byla OK:) jinak datum se blíží kdy se možná dostanu na mé nové auto a až to nastane budu sem házet odkazy a kdyžtak mi napíšete negativa z foto(vím že z foto není nic moc poznat):)ale lícování atd:)
Skoda Favorit 1.3 r.v 89 - koupen kradený a užil jsem si po soudech spoustu srandy...

Fiat Brava 1.8 16V r.v 96 - po koupi ihned nasypáno 40tis a 7 let bez sebemenších problému až do ted...

Subaru Legacy combi 2.5 2005 AT
Zdeny
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: ned kvě 22, 2011 8:25 am
Jméno a příjmení: Zdeněk Horáček

Re: Poradíte jaký model by mi padl?

Příspěvek od Zdeny »

pufko píše:To je taký diskutabilný pojem "auto bez investícií", ja zrovna takú informáciu beriem ako zavádzajúcu a ak sa niekto ešte ohána faktúrami v inzeráte tak ho beriem rovno ako podvodníka http://www.tuning-forum.org/images/smilies/icon_lol.gif

Nuž človek si niečím prešiel a aj videl trebárs na SK Subaru klube, nebudem konkrétne menovať, ale dotyčný si vôbec nepomohol tým že kúpil auto po klubákovi, jednalo sa o Outback H6 za nie zrovna malú sumu, by som povedal že keby kúpil niečo z dovozu tak by mal menej vrások na čele a aj by ušetril. Ba ešte bolo kupcovi vyčítané že stažnosti nerieši cez …
Tak teď jsi mě hluboce urazil. Já ve svém prodejním vlákně o Legacy 2,0R vypsal vše, co bylo a napsal, že to doložím fakturami. Co je na tom za podvodné jednání??? Zkus mi to osvětlit.
fiatisimo
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 197
Registrován: čtv říj 20, 2016 9:23 pm
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Poradíte jaký model by mi padl?

Příspěvek od fiatisimo »

Ahoj potřeboval bych radu, padlo mi do oka : https://auto.bazos.cz/inzerat/66924359/ ... Legacy.php, pán mi řekl do telefonu (jakmile jsme se zmínil že chci jet do servisu na předkupní prohlídku) tak mi řekl že je na konci životnosti přední tlumič a svítí kontrolka motoru- prý je to asi lambda sonda auto je na plyn tak možná je zmatená. šli by ste do tohoto auta? děkuji
Skoda Favorit 1.3 r.v 89 - koupen kradený a užil jsem si po soudech spoustu srandy...

Fiat Brava 1.8 16V r.v 96 - po koupi ihned nasypáno 40tis a 7 let bez sebemenších problému až do ted...

Subaru Legacy combi 2.5 2005 AT
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Poradíte jaký model by mi padl?

Příspěvek od Slavek_xxx »

fiatisimo> 2.0R s buhvijakstarym LPG Vialle? Do toho bych nesel.
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
fiatisimo
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 197
Registrován: čtv říj 20, 2016 9:23 pm
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Poradíte jaký model by mi padl?

Příspěvek od fiatisimo »

super děkuji za rychlou odezvu a když bych jezdit jen na benzín?(více se mi zamlouvá benzín) mě se hlavně jedná o tu chybu té kontrolky motoru zda to může být vážné nebo ne, možn zítra se pojedu podívat a vyhledal jsem si subaru servis v blízkosti:)
Skoda Favorit 1.3 r.v 89 - koupen kradený a užil jsem si po soudech spoustu srandy...

Fiat Brava 1.8 16V r.v 96 - po koupi ihned nasypáno 40tis a 7 let bez sebemenších problému až do ted...

Subaru Legacy combi 2.5 2005 AT
mari75
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3400
Registrován: pon říj 31, 2016 10:47 am

Re: Poradíte jaký model by mi padl?

Příspěvek od mari75 »

Ahoj.Tak ať dá pán za prodejní cenu do pořádku tlumič a lambdu,když je auto bez investic :-) .Do kdy je platná nádrž lpg?Pokud by to bylo vše za tu cenu,tak by to byl dobrý kauf,ale to bych se divil.
Subaru Forester 2,0XT 03 Red dragon
Alfa Romeo 156 SW 1,9 Jtd 02 85 kw chip by Sarkan
ex AR 156 SW 1,9 Jtd 01 81 kw chip by Sarkan
ex AR 146 1,4 TS
ex Saab 9-3 2,0i kupé
ex Seat Toledo 1,9 Tdi 98
ex VW Vento 1,8i
ex Škoda 130
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21883
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Poradíte jaký model by mi padl?

Příspěvek od HonzaCZ »

A nemyslí předním tlumičem katalyzátor za nepěkný peníze? :D A "prý je to asi lambda" bude chyba P0420. Prohlídnout, napíchnout... Pokud nechceš LPG, tak se nekoukej na auta s LPG :)
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Poradíte jaký model by mi padl?

Příspěvek od Mira »

Tlumiče je třeba měnit vždy v páru. Protože pokud je na konci životnosti jeden, ten druhej bude v pohodě? Nesmysl. Takže vyměnit oba. Motor s 230.000 km na lpg se svítící kontrolkou motoru? Už se nedivím, že ho pán prodává, to značí budoucí investice, protože "něco" je špatně. Teď jen zda je to jen lambda, nebo větší problém. A od kdy ho má nynější majitel? Má to komplet velkej servis v 210.000? Komplet oleje, rozvody, svíčky, včetně pravidelných kontrol ventilových vůlí? A má to vůbec nějakej servis LPG? Vzhledem k tomu, že se ani neoběžoval zjistit, jakou chybu mu to vyhazuje, tak je vidět, že se staral. Nebo to ví a proto raději mlčí. A prej auto bez investic....
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
kiti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3387
Registrován: pát kvě 18, 2012 7:12 pm
Jméno a příjmení: Květoš
Bydliště: Brno-venkov

Re: Poradíte jaký model by mi padl?

Příspěvek od kiti »

Miro

To jsi ale špatně pochopil. Pán má pravdu že je to auto bez investic pro něj, proto ho URYCHLENÉ prodává
Forester 2,5 XT 2010 manuál
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“