Jaké Subaru za 500 tis. Kč?

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16114
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké Subaru za 500 tis. Kč?

Příspěvek od quickly »

cerv píše: A v terénu by od toho dostal forester na fracek...

http://www.suzukiauto.cz/409/jimny?gcli ... oChZ3w_wcB
cerv: jel jsi s Jimmym po silnici více než 60 km/h ? Já s ním jezdím tak 1x za měsíc , když jsem u Kolowratů v Rychnově a jedem na oběd. Měl jsem možnost ho i řídit (MT) a když to porovnám s MT v dehtu (SH forestík v sociální aktivii), tak Jimmy je skákající neposedná koza.
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: Jaké Subaru za 500 tis. Kč?

Příspěvek od cerv »

Abych to uzavrel,jak to tady čtu...kdyz zrcátka,tak jedine černý,kdyz auto,tak jedine subaru forester entry!Coz je to stejný! :-)
Tak ja myslim,ze uz je jasno!Jen nad těch 500 to tady nejak moc lítá :-) :-) :-) :-)
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11873
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Jaké Subaru za 500 tis. Kč?

Příspěvek od Traveller »

On taky večeřel vtipnou kaši, víš Quickly. ::-DDD: ::-DDD: ::-DDD: Ale pokud by to mělo být "fun auto" do terénu, tak jak píšeš, něco staršího upraveného a je to nezmar, který se vydrápe všude. :supeer: :supeer:
Nicméně to už jsme fakt trochu odbočili a trochu to tu plevelíme..., což mi jde obecně velmi dobře. ::-DDD: ::-DDD: Ten Entry, když byl za 569.000Kč, byla celkem dobrá cena. :811:
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: Jaké Subaru za 500 tis. Kč?

Příspěvek od cerv »

To nebyla dobra cena!To byla super cena za nejpraktictejsi cerny zrcatka!Za ty by melo subaru chtit příplatek a ne je dávat v akci!Takze super extra hyper nabidka,ale uz nejsou,vecna to skoda!
vojtasbus
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1526
Registrován: stř úno 11, 2015 11:11 am
Jméno a příjmení: Vojtěch Myška

Re: Jaké Subaru za 500 tis. Kč?

Příspěvek od vojtasbus »

No. Co vím, tak Michal Odvody si teď koupil Forestíka MY2016 a měl 3 roky starého Outbacka. Tak bych mu zkusil napsat, jestli to nebude prodávat

Odesláno z mého EVOLVEO_StrongPhone_Q8_LTE pomocí Tapatalk
exSubaru Justy '94 (1.2i, 9V, 55kW)
exSubaru Outback '05 (3.0R, 24V, 180kW)

No a teď budu chvíli jezdit Pažoutem
Uživatelský avatar
telatko
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 901
Registrován: sob zář 12, 2009 1:25 pm
Bydliště: Zábřeh na Mor.

Re: Jaké Subaru za 500 tis. Kč?

Příspěvek od telatko »

z mýho pohledu ::-DD:

Co se týče výbavy, tak je Entry fakt socka a černý zrcátka jsou hnusný.... ALE... je to "dospělý" Subaru, patřičně velký.... největší konkurent od Suzuki není Jimmy, ale nová Vitara, co jsem zmínil na začátku. Konkurent je to spíše co do ceny, a výbavou je někde úplně jinde, stejně tak velikostí je podstatně menší.. atd....

Takže je to buďto malý a vybavený, nebo velký, poctivý, ale v základu....

vojtasbus: díky za info, zkusím to.
Nissan X-trail MY2016 4x4
Cagiva Raptor 650

ex. Nissan X-trail 2.2Di 84Kw
ex. Legacy 2.5 GX MT MY2000 sedan
ex. Impreza 1.5R SW, 5MT, MY2006
ex. Peugeot 406 1.8i
ex. Aprilia Leonardo 125ccm,
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16114
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké Subaru za 500 tis. Kč?

Příspěvek od quickly »

telatko píše:tak je Entry fakt socka a černý zrcátka jsou hnusný....
Černá zrcátka jsem měl na dehtovém SH a vůbec mi nepřipadala hnusná
Obrázek
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Jaké Subaru za 500 tis. Kč?

Příspěvek od sima »

Teda každému dle jeho gusta,ale černé zrcátka řešit?No vím,že by tam mohly být v barvě,ale je to fakt tak nutné?A mimochodem není to směšná částka,za kterou jdou dát do barvy,či posléze nalakovat a raději si všímat nepochybných výhod subaru,tj léty ověřený stálý 4x4,spolehlivost a vychytanost benzín motorů,skvělé chování na silnici a přitom všem ještě furt komfort???
Každý máme holt jiné náhledy a cerv byl evidentně zklamán,nejvíc zřejmě přístupem subaru,asi bych po jeho zkušenostech byl taky,nevím,já to nezažil a neznám vše,už se nepamatuju co vše řešil,tj pravda.
Tempomat,hmmm,tak kdybych si vysnil nějaké dvě tři značky auta za půl mega,tak si ho nechám za těch pár tisíc už dodělat,když bych na něm trval,to je fakt už v tom všem muška,jooo někde je v ceně,ale zas tam nemáš to hlavní,to dobré spolehlivé železo,co tě veze a máš rohlík v zatáčkách,když si ostatní myslí,že máš jen krabici a že že utřou,sotva ti začnou dorážet na prdel,tj pak překvapení :-) :850: Nebo jen tak,když si chceš užít zatáčky,nebo když se chceš jen pomalu kochat a jedeš dle limitů a přitom zvládáš zatáčky bravurně jedním prstem i s tou krabicí co vlečeš,tomu já říkám mega zlato Subaru :811: :-)
Byla tu vedle v inzerátech debata ohledně SG 92 KW,že nemá dobrou dynamiku vzhledem ke spotřebě...a že to není vhodné auto na dálkové cestování,že je hlučné atd.Chtěl bych vidět jakou náhradu by v tom roce 2002 kdo sehnal a jakou.Všecky auta maj své plus a mínus,ale mě furt vychází subaru nej,protože tolik komfortu a přitom tolik terénní schopnosti bych těžko někde jinde hledal,chci říct hlavně takový univerzál nenajdu,ne a ne.Jooo vitaru jsem taky zvažoval,ale kua to na cestě nesedí ani za mák tak dobře,má to malý kufr,aspon mělo co jsem viděl a cestovní komfort v té době neporovnatelně nižšší.Potažmo o Jimmym ani nemluvě,tj opravdu skvělý lesák,do terénu naprostá jednička,ale na cesty žebřina,stolař co je zvyklý na dubové sesle by se zádama hořce zaplakal.To fakt ne :-)To nejde myslet vážně.
Musím ještě dodat takovou prkotinu,tu to už nepatří,ale musím.Měl jsem ve forejsovi děsný hluk,vyřešilo to sprosté přihnutí trojúhelníku u oken,teď už fakt ticho a nic víc.Teď po masivním nástřiku spodku je pryč musím říct opravdu silně hlučný projev podvozku za deště.Stačilo tak málo,nic není dokonalé,chci říct musíme ty auta brát komplexně,co každý od toho čeká a jestli někdo hledá jako tehdy já univerzála,do terénu i na cesty tak nemá moc na výběr.Forever subaru,i když maj své muchy a ne vždy to bylo subaru jak dřív byli lidi zvyklí,furt subaru fandím!!!
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: Jaké Subaru za 500 tis. Kč?

Příspěvek od cerv »

Já taky subaru fandím,preju Telatkovi,aby dobře vybral a byl spokojeny.Jen uz k těm autům nepristupuji za kazdou cenu bezhlavě pozitivně a snažím se být objektivni a přiznávat i nedostatky,které si zde budou všichni dokolat omlouvat a nebo z nich dokonce dělat prednosti!
Subaru jakožto vsechna dnešní auta jsou uz jen spotřební zbozi a to uz se nezmění,nemá tedy cenu to nějak přeceňovat...
A opravdu si stojím za tim,ze je ostudné u auta za 600,at je jakékoliv značky vůbec uvažovat o zakladnich věcech,ze si je pak dodelam,nebo nastrikam,když tam prostě nejsou :-)
Uživatelský avatar
telatko
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 901
Registrován: sob zář 12, 2009 1:25 pm
Bydliště: Zábřeh na Mor.

Re: Jaké Subaru za 500 tis. Kč?

Příspěvek od telatko »

taky se k tomu snažím stavět trochu pragmaticky :845:

Všichni co srovnáváte s Vitarou, srovnáváte to s jiným autem než myslím... Vitara byla dříve vpodstatě přímá konkurence ikdyž to bylo rámový auto atd.... Dneska je to crossover do města, případně baby-SUV ::-DDD: http://www.caradvice.com.au/435575/2016 ... bo-review/ a Foresteru je konkurentem především cenou. Tzn za 503 tis. to má adaptivní tempomat, vyhřívaný sedačky, auto-klimu, podle recenzí slušnej podvozek, fantastickou spotřebu, lakovaný zrcátka ::-DDD: ..... a taky je to mnohem menší, má to malej kufr, světlou výšku jen 185mm, plasty vevnitř sou takový obyčejný... ale jelo se mi vtom dobře... a ikdyž sem tomu lehce dával na syrovým autě, tak jsem nejel přes 7 litrů....

Nadruhou stranu Forestr je "dospělejší" ale chybí tomu v Entry verzi základní věci..... asi budu čekat na něco, co nazývají u koncernu "roční auta po operativním leasingu" :845: Představa je teda Forester s CVT v 2.0i v Comfortu, dva roky starej, najeto 50 za 450? mohlo by to být reálný? :655:
Nissan X-trail MY2016 4x4
Cagiva Raptor 650

ex. Nissan X-trail 2.2Di 84Kw
ex. Legacy 2.5 GX MT MY2000 sedan
ex. Impreza 1.5R SW, 5MT, MY2006
ex. Peugeot 406 1.8i
ex. Aprilia Leonardo 125ccm,
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11873
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Jaké Subaru za 500 tis. Kč?

Příspěvek od Traveller »

Nechci tě děsit, ale obávám se, že v tebou požadované specifikaci a výbavě to moc reálný není.
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
alman
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 336
Registrován: stř bře 09, 2011 8:51 pm
Jméno a příjmení: Ales Novák
Bydliště: u Kladna

Re: Jaké Subaru za 500 tis. Kč?

Příspěvek od alman »

Hele, asi má Srba v akci Jeepy: http://jeep.srba.cz/skladove-vozy.php?m ... GwodvE0Bcg

Vidím tam cenu 20000 Kč.

Tak Subaru to není, ale za tu cenu...
Subaru Outback 2.5i MY16
spotreby.cz
Uživatelský avatar
Subaru70
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4010
Registrován: pát led 31, 2014 10:58 am
Bydliště: Praha

Re: Jaké Subaru za 500 tis. Kč?

Příspěvek od Subaru70 »

..tak ta Vitara má velmi slušný recenze, výbornej motor, relativně malá spotřeba..auto do města nebo občas na chatu dobrý, ale Forester to prostě nikdy nebude (haldex).Jinak já mám naft. Forestera MY13 a od MY12 proběhly docela zásadní změny na dieselech, takže toho bych až tak nebál. Na druhou stranu slušnej Forejs v naftě nebude s malým nájezdem za 500 tis a s větším nájezdem už bych ho nekupoval. Osobně bych volil ojeté 2,0i, kterých je např. na mobile.de docela dost a dá se vybírat jak už tu padlo výše v odkazech...V benzinu při rozumný jízděš budeš jezdit za 6,5 - 7,5 l/100 u nafty o litr méně. Ano není to žádnej sprinter a chybí tomu výkon,ale tohle auto tak jako tak není na závodění a na běžnou jízdu v limitech ti to bude stačit. Forester sedí v zatáčkách, vysoká světlost,vcelku rozumnej kufr, prostorný auto na který nedám dopustit...Referenční auta v ČR jen tak pod 600tis nebudou, zejména s CVT, která jsou ještě dražší než MT. Když jsem já čekal na 2,0i s nájezdem 20tis km tak byly na půl roku rozebraný a všechny přes 620 tis. Alternativou je pak OTB 2,5i, který se daj venku taky sehnat, na našem trhu toho moc nebude a když, tak to bude nastřelený do nesmyslných cen..Jinak na XV zapomeň, míň to žrát nebude, je to malý jako rodinný auto, to je tak pro svobodnej páreček na romatiku u vody..
SUBARU Forester 2,0i Comfort MY16 (SJ) Spotřeba - 8,4l
Subaru Forester 2.0D Comfort MY13 Prodáno
Subaru Forester 2,0D MY11 Prodáno
Citroen C4 Grand Picasso 1,8i
Uživatelský avatar
bobhash
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 513
Registrován: úte črc 28, 2009 12:00 am
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké Subaru za 500 tis. Kč?

Příspěvek od bobhash »

štěpáne si REBEL : ))) ale je fakt ,že s tebou souhlasím ,taky sem rači dal kilo za vybrus motoru jen aby mi zustali bezrámoví dveře a poštovní schránka než jít do novýho nebo k jiný značce
Uživatelský avatar
vena
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1544
Registrován: pát lis 04, 2011 9:10 am
Bydliště: železná ruda
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké Subaru za 500 tis. Kč?

Příspěvek od vena »

Subaru70 píše:..zásadní změny na dieselech, takže toho bych až tak nebál..
a teď tu o kůzlátkách..::D
Citroen C5 2.2Hdi 09, Subaru Outback 2.5 12
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“