SVX pro radost, nebo starost :)

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Odpovědět
MGRR
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: ned říj 18, 2015 8:11 pm
Jméno a příjmení: Míra

SVX pro radost, nebo starost :)

Příspěvek od MGRR »

Zdravím všechny a prosím o radu.

Zbláznil jsem se a rád bych pořídil SVX jen tak pro radost :)

Našel jsem SVX v Praze, nevíte o něm něco? Není nejlevnější, ale kdyby bylo ve skvělém stavu :655:

http://www.tipcars.com/subaru-svx/subar ... 30981.html

Subaru jsem nikdy neměl, nebudu s SVX stále v servisu? Slyšel jsem, že umírají na každém automaty, ale to se dá snad repasovat.

Díky,
Míra Ssangyong serv.
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: SVX pro radost, nebo starost :)

Příspěvek od VDC »

Ahoj Míro, chápu, že ses zbláznil. SVX je naprosto jedinečnej úžasnej stroj. Zatímco motor je jeden z nejpovedenějších, tak převodovka je jedna z nejslabších. Ano, je opravitelná, když se dostaneš do správného servisu.
Zdejší člen berkut ti je schopen dát relevantní rady. Kdysi si pořídil SVX jako daily car a prošel si nelehkou anabází, s opravou automatu. Takže ví, kde to umí.
Ještě existuje nějaká redukce, aby tam šla implantovat převodovka z WRX. Ale podrobnosti nevím.
Auto v odkazu vypadá hezky, ale to na obrázku vypadá lecjaké auto...


Odesláno z mého ASUS Transformer Pad TF300TG pomocí Tapatalk
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: SVX pro radost, nebo starost :)

Příspěvek od cerv »

Nevsimnul jsem si tam nikde ceny,ale jinak plati co psal VDC,ja osobne bych do toho nešel,je mnoho jiných stejně zajimavych aut od jiných značek,který budou fungovat líp,s lepšími náklady a možná i s lepším ridicskym zážitkem.Berkutovi to jezdí,Bomboniera by ti zase mohl vyprávět opačné a bohužel opakované příběhy s jeho bývalým autem....
merlin
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 689
Registrován: sob lis 19, 2011 10:25 pm
Jméno a příjmení: Alexander Kršek (Jarmila Kršková)
Bydliště: Praha - Prosek

Re: SVX pro radost, nebo starost :)

Příspěvek od merlin »

Predajca je Carpenter, tam by niečo u subárkach mali vedieť, tak by som sa ich spýtal na rovinu, čo že to predávajú. Inak asi pumpnúť o informácie berkuta.
Subaru Legacy 3.0R AT Kombi Comfort-Navi 2007 Obrázek
Subaru Legacy 2.0R AT Kombi Comfort-Navi 2006 Obrázek - predané
Uživatelský avatar
bonboniera
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 797
Registrován: sob srp 15, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Vit Pochman

Re: SVX pro radost, nebo starost :)

Příspěvek od bonboniera »

To svx uz nabizeji dlouho, a uplne stejne dlouho ho sleduju. Nikdy nerikej nikdy nerikej nikdy :--) Kdyby bylo v bile perleti, uz tam rozhodne nestoji.
Subaru Outback 3.0R, 5AT, 2009
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: SVX pro radost, nebo starost :)

Příspěvek od Mira »

Ten název vlákna je špatně zvolenej. To není radost nebo starost, ale radost i starost. Prostě oboje. Je tam slabina v slabým a blbým chlazení toho automatu plynoucí z jeho umnístění. Ale dá se to zde opravit, pokud se porouchá a možná i vytunit tak, aby to chladilo lépe. Jinak je to krásnej koráb, kočkolap jak dělanej. Berkut má myslím veskrze pozitivní zkušenosti, respektive radost převládá nad starostmi. Na silnici budeš jako zjevení. Je jich jen pár a jsou krásný.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
catana
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3258
Registrován: ned kvě 08, 2011 1:39 pm
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: Jizni Australie

Re: SVX pro radost, nebo starost :)

Příspěvek od catana »

SVX je bozi... jedna fotka co jsem ulovil o vikendu na Motorsport festivalu. Bude to starost, ale melo by ti to dostatecne vykompenzovat.
IMG_5783_internet.jpg
ex. Subaru Outback 3.6R Premium, MY2011
ex. Toyota GTS 86, 6MT, MY2014
ex. Subaru Impreza 2.0D XV, 6MT, MY2011
vrtasp
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1193
Registrován: čtv říj 01, 2009 9:40 pm
Jméno a příjmení: Petr Vrtilka
Bydliště: Kyšice okr.Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: SVX pro radost, nebo starost :)

Příspěvek od vrtasp »

Kdo se bojí s... v síni ;) já ho mám taky bílá perleť a když ho miluješ není co řešit. Ale záleží jaká je tam cena aby byl prostor na případnou opravu.
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: SVX pro radost, nebo starost :)

Příspěvek od cerv »

vrtasp píše:Kdo se bojí s... v síni já ho mám taky bílá perleť a když ho miluješ není co řešit. Ale záleží jaká je tam cena aby byl prostor na případnou opravu.
No jo, ale ty s ním nejezdíš, to se ti nemůže rozbít ::-DDD:
vrtasp
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1193
Registrován: čtv říj 01, 2009 9:40 pm
Jméno a příjmení: Petr Vrtilka
Bydliště: Kyšice okr.Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: SVX pro radost, nebo starost :)

Příspěvek od vrtasp »

To je pravda :) a jak často vetras ty tu sbírku?!? Koupil jsem to Matymu místo spoření na Lišku ;)
Uživatelský avatar
berkut
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: stř led 27, 2010 4:28 pm
Jméno a příjmení: scoobe svx

Re: SVX pro radost, nebo starost :)

Příspěvek od berkut »

Jojo, mě to lítá. Dva roky jako daily car, dva roky jako lazar v garaži s posranou převodovkou, a teď dva roky jako opečovávaný veterán. Za pár dní bude slavit krásné devatenáctiny, poslední náctiny v životě. A je to tak, radosti převažují nad starostmi. Nelituju, že jsem jí tenkrát od toho Freie vytáhl...
Tenhle pohled neomrzí...

Obrázek
Subaru Alcyone SVX LSi 3,3l (1997), ex Subaru Legacy kombi GX 2,5l AT AirSus (1999)
Uživatelský avatar
seatik
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4035
Registrován: ned srp 09, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Vašek
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Re: SVX pro radost, nebo starost :)

Příspěvek od seatik »

Ty ofuky oken,to je super. Nektere veci mi na starsich autech opravdu fascinuji. U SVX je to je to cele auto. Na svoji dobu opravdu korab silnic.
Subaru Forester 2.5 XT MY 2007
Subaru Outback 2.5 Limited 2020
ex Subaru BRZ 2.0i Sport MY2015
ex Subaru Impreza 2.0i 92kw MY2004
MGRR
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: ned říj 18, 2015 8:11 pm
Jméno a příjmení: Míra

Re: SVX pro radost, nebo starost :)

Příspěvek od MGRR »

Carpenter má nahozenou vyšší cenu jen na mobile.de 8.900euro.
Dnes jsem projížděl Prahou, chtěl jsem tam zajet, volal jsem cestou, nikdo nic nevěděl, takové podivné informace jako když člověk volá do áček - na stav, ani cenu jsem se přitom neptal. Po čtyřech telefonátech, kdy zjišťovali a vždy slíbili zavolat zpět (podle mne to vůbec neřešili, možná měli moc práce) si někdo v pozadí vzpomněl, že už delší dobu někdo vyřizuje financování. Ani sem tam nejel, mrzelo by mne, kdyby byla pěkná a nemohl jsem jí zablokovat. Viděl jsem pár kousků kolem 100.000kč a všechno to byli polovraky, tuněné, orezlé, poškozený interiér.
Chtěl jsem jen nelakovaný originál. On se objeví, počkám si :)
Uživatelský avatar
berkut
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: stř led 27, 2010 4:28 pm
Jméno a příjmení: scoobe svx

Re: SVX pro radost, nebo starost :)

Příspěvek od berkut »

MGRR píše:Carpenter má nahozenou vyšší cenu jen na mobile.de 8.900euro.
Dnes jsem projížděl Prahou, chtěl jsem tam zajet, volal jsem cestou, nikdo nic nevěděl, takové podivné informace jako když člověk volá do áček - na stav, ani cenu jsem se přitom neptal. Po čtyřech telefonátech, kdy zjišťovali a vždy …
Co jsem ted dostal info, tak jedna stojí u Freie, ale je pro mě nepřijatelně zelená a má neorigo gril. Ovšem víc o ní nevím, ani to, jestli je na prodej... A před časem mi Lukáš z boxerů říkal, že je jeden chlapík požádal o rozšíření infa, že prodává černou, myslím, že rok 93. Jak je to teď, nevím, ale v boxeru by možná věděli. Ta ale byla nějak tuněná, sice decentně, ale byla...
Subaru Alcyone SVX LSi 3,3l (1997), ex Subaru Legacy kombi GX 2,5l AT AirSus (1999)
Uživatelský avatar
bonboniera
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 797
Registrován: sob srp 15, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Vit Pochman

Re: SVX pro radost, nebo starost :)

Příspěvek od bonboniera »

Ta u Freye na prodej neni, bude se komplet renovovat, ptal jsem se na ni. Ta v Carpenteru uz je hodne dlouho, podle ceny musi byt teda v super stavu, protoze devet tisic euro asi nema v Evrope ko nkurencu. Ta auta uz proste a sice nejsou, presto mi ta cena prijde prestrelena.
Subaru Outback 3.0R, 5AT, 2009
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“