Forester v plynu

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Uživatelský avatar
bushman1
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3625
Registrován: úte led 21, 2014 3:15 pm

Re: Forester v plynu

Příspěvek od bushman1 »

Já také žádný rozdíl mezi plynem a benzínem neregistruji. A to i když jedu fakt ostře.
Možná měření by něco odhalilo, ale subjektivně je to stejné.
Subaru WRX STI 2.5 2012
viewtopic.php?f=39&t=7756
Mini Cooper Clubman S ALL4 2.0 2016
Skoda Octavia IV 1.5 2021
Mazda MX5 NA 1.8 1995
Ex Subaru Legacy 2.5 2008
viewtopic.php?f=39&t=3638
https://www.instagram.com/fova.bushman/
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Forester v plynu

Příspěvek od Slavek_xxx »

Ja na Outbacku od te doby, co jsem udelal poradne naladeni taky nepozoruju zadny rozdil ve vykonu. Na Impreze ale jo, ale tam mam starej system se smesovacem.
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
Uživatelský avatar
vena
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1544
Registrován: pát lis 04, 2011 9:10 am
Bydliště: železná ruda
Kontaktovat uživatele:

Re: Forester v plynu

Příspěvek od vena »

redlinecz píše:
Od Volva nečekám žádný sportovní svezení. Četl jsem recenze, je to koráb na cesty z A do B. :) Stejně se musím sám na nějakou dobu zklidnit :))
jinak k tomu Volvu asi víš že má spešl diagnostiku,jmenuje se Vida Dice,a auto nepřečteš ničím jiným než tímhe.teda aby to mělo vypovídající hodnotu :4690: .nekupuj S80 2.9 T6 !!jinak do ojetýho dýzlu bych taky nešel. :655: :845: ale každýho věc.
Citroen C5 2.2Hdi 09, Subaru Outback 2.5 12
Keyplus
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pon črc 02, 2012 5:46 pm

Re: Forester v plynu

Příspěvek od Keyplus »

Zdravím. Taká otázka, prosím vás, ako su na tom tie 2.0x original bifuel rok 2006 116kw v plyne? Tiež nad tým uvažujem, že vymenim svoje Lego. Ďakujem
vrgada
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv kvě 29, 2014 5:25 pm

Re: Forester v plynu

Příspěvek od vrgada »

turbo legacy, na LPG sekvenci je to horsi nez na benzin, mozna by to chtelo seridit ci vymenit svicky, na normalni jezdeni to jde, pokud chci max vykon prepinam do benzinu. Prilis nizko volnobeh (neklidny) a pocukava pri razantnejsim pridani plynu, pokud clovek pridava tak prave akorat (citliva noha na plynu) tak to jde, ale i tak spokojenost, protoze auto zere jak prokopnuty (stavajici instalace tretim rokem a i predtim v tom byl plyn, puvodne nasavany a pak sekvence)
Uživatelský avatar
Nemmo
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: pon lis 10, 2014 2:32 pm
Jméno a příjmení: Daniel Stehnej
Bydliště: Praha

Re: Forester v plynu

Příspěvek od Nemmo »

To by bylo fajn :) Aktuální to ještě je, jsem pořád na vážkách :D Moc se mi od Subaru nechce :D[/quote]

...tak jsem se zeptal, kámoš říká, že je to komise, základ auta vcelku OK, plyn v pořádku, funguje bez problémů
problém je v zadních tlumičích, prý jsou zralý na výměnu....
Jinak není problém si dohodnout svezení, prohlídku....cokoli
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“