K: Subaru Legacy Spec. B Kombi po faceliftu (perfektni stav)

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Uživatelský avatar
martas
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2713
Registrován: sob lis 06, 2010 9:22 am
Jméno a příjmení: Martin Staněk
Bydliště: Most,Jílové u Děčína,

Re: K: Subaru Legacy Spec. B Kombi po faceliftu (perfektni s

Příspěvek od martas »

Zdeny píše:Jasně, zreastaurovat jde úplně všechno. Jenže třeba někdo (mj. i já) požaduje nejen auto v dokonalém technickém stavu, ale i ve 100% kosmetickém. Takže odřeniny, důlky od ohleduplných občanů apd. bych řešil a věřím, že by to skončilo celolakem. Jenže lidem pak nevysvětlíš, že to není po nehodě, ale kvůli …
Zdeny : ten sedan je stale na prodej a je tam cena 315 000kc :850:
Martas
Subaru Outback 2.5 - MY 2002 - ex
Subaru Forestr 2.0D - MY 2010 - ex
Subaru Impreza Sport 2.0 - MY 2008 - ex
Subaru Impreza WRX STI 2.5 - MY 2011 - 12,8l
Subaru Forestr 2.0 XT - MY 2016 - 11,4l
newli
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2390
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36 pm

Re: K: Subaru Legacy Spec. B Kombi po faceliftu (perfektni s

Příspěvek od newli »

O jakem sedanu je rec? Ja tedy bohuzel, kvuli kolu, potrebuji kombi, ale jsem zvedavy :-)

Jinak Zdenyho postoj take moc nechapu. Me osobne dulky v karoserii desne se***. Nechapu, jak dokazou byt nasi spoluobcane bezohledni. Vubec to neresi a lup sem, lup tam. Asi si tisknou penize doma na tiskarne (ci presneji kradou ze statniho a EU rozpoctu). Ale bohuzel bydlim v Praze a parkuji na ulici. A i kdybych na krasne bydlel v domku s garazi, auto si nenecham stat na dvorku a jak vyrazim ven, driv nebo pozdeji (spis drive) tam nekdo nejaky otisk zanecha. Z tohoto duvodu se budu vyhybat koupi noveho vozu. tedy ted uz i s financnich duvodu :-) Ale soucasne Legacy jsem (vyjmecne) kupoval nove a 3 roky jsem byl spatnej z kazdeho drobneho skrabance. U jeteho to proste nebudu resit (tak jako uz to moc neresim u sveho 5 let stareho auta).

Jak jsem rikal, 200 tisic km mi prijde dost a bojim se ze kazdou chvili bude neco odchazet (jak uz dneska nekdo psal). Navic je tam tazne, tezko rict, jak moc to kdo a na co pouzival. Suma sumarum je to vic rozumova (nez emocialni) uvaha: (i) nechat si stavajici diesel, ktery je potencialni katastrofou, ale na kterem mam dnes najeto 60.000 km, krome prvni zimy startuji v zime predehraty motor webastem, vim co s tim bylo, resp. nebylo, zatim +/- slouzi a par let s mym najezdem by jeste mohlo ANEBO (ii) s velkou ztratou prodat diesla, zainvestovat minimalne 100 (spis 150-200) a pak cekat, co se zacne kdy kde srat ...

Jestli to neproda, tak se na to pristi tyden pojedu podivat, ale zatim mi hlava rika, ze varianta (i) je to spravne reseni.

P.S. A to neresim, ze bila barva je snad jedina (krome cervene), ktera tomu autu fakt neslusi! Ale na barvu to nejezdi, ze jo :-)
Prodáno: BMW 340i xDrive Touring, ZF automat, LCI (7/2015)
Největší ostuda značky subaru: Subaru Legacy 2.0D, MT, MY08-09 ... první motor umřel v 64.000 km, druhý po 3.000 km a třetí vykázal znaky smrtelnosti po 35.000 km
Prodáno: Saab 9-3 2.8T Turbo X SportCombi (2008)
Prodáno: Subaru Impreza STI, Type R, MY98
K25
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 213
Registrován: stř čer 04, 2014 10:01 am
Jméno a příjmení: Kamil Kuběna
Bydliště: Vyškov

Re: K: Subaru Legacy Spec. B Kombi po faceliftu (perfektni s

Příspěvek od K25 »

newli, tento:
http://www.sauto.cz/osobni/detail/subar ... oFrom=list

a jeden offtopic :
Probůh Červe, kdy už ti konečně dojde, že nebýt lidí jako je Zdeny nebo alf, kteří se o svoje auto ZAJÍMAJÍ a STARAJÍ, neměl bys doma JEDINÝ z těch svých starých aut :!: :!: :!: Všechny by už dávno byly reinkarnovaný v podobě ledničky, případně by se ještě rozpadaly v někde kopřivách...
Zkus si představit, že nějakej kluk, co dneska tahá kačera, si za dvacet let koupí současný Legacy, který opečovával člověk, pro kterýho to auto bylo jako jeho vlastní dítě a řešil každou tečku na laku. Zrovna u tebe bych čekal, že to pochopíš. Takže si prosím odpusť ty opakovaný, duchaplný příspěvky jako na předchozí straně.
Díky Kamil.
2000 - 2015: Subaru Impreza 2.0 GL 1996
2015 - ... : Subaru Legacy Outback 3.0R 2008
Zdeny
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: ned kvě 22, 2011 8:25 am
Jméno a příjmení: Zdeněk Horáček

Re: K: Subaru Legacy Spec. B Kombi po faceliftu (perfektni s

Příspěvek od Zdeny »

Na tom není co k nechápání. prostě auto mám jako pracovní nástroj, které mě živí, tudíž potřebuji absolutní technický stav, abych kamkoliv kdykoliv dojel a vrátil se zpátky. Tudíž vše, co jen nepatrně není v pořádku, nechávám ihned opravit. Na druhou stranu ale jsem typ člověka, který prodá starou věc a nemusím se za ni jednak stydět, a hlavně je to moje vizitka!
Proto moje pracovní auto (Lego 2006) má sice 195.000km, ale technicky je v top ultra stavu, protože cokoliv se jen trošku odchýlilo od 100= stavu, bylo ihned oservisováno.
Pak mám srdcovku, která má o daleko méně km a u ní chchi nejen 100% stav technický, ale i optický. Proto do auta s malým nájezdem investuji jějakou tu kačku, která mi udělá radost. Ale dělat si radost z auta s 200tkm na hrbu a řešit za drahé prachy něco, co druhý dobil, to by mě netěšilo.

To lego sedan je pořád na prodej, protožs spadá do té kategorie aut, u které by mě nětěšilo do něj rvát prachy-ačkoliv t byl původní zámysl a byl jsem našlápnut pro něj jet. Díky reportu jednoho kolegy, který mi ušetřil cestu, jsem ho nakonec nevzal.

Je to ajsné jak facka, červe. Když auto pro radost, tak malý nájezd a hned od pčátku výborný stav-to pak beru jako radost a základ pro další vymašlení.

Ale na druhé straně chápu postoj pražského kolegy nade mnou, že do prahy fakt nemá cenu řešit nějaký šrámy. OK, když jous lidi bezohlední, nic jiného jim nezbývá.
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: K: Subaru Legacy Spec. B Kombi po faceliftu (perfektni s

Příspěvek od cerv »

Jsem si nevsimnul,ze by Zdeny nebo Alf meli auto starsi 15 let?A to ze chce nekdo super vymazleny auto ktery je 7 let stary mu nedava zasluhy za mozny udrzeni tech aut pro dalsi generace,to jestli ja pisu duchaplny prispevky,tak ty si Kamile tim padem v tom mistr!Alf ani Zdeny a vetsina ostatnich zasadne neresi komu pak auto prodaji,staci,kdyz prijde nekdo s penezma a neresi narozdil od lidi,co jim jde o zachovani auta,jestli jde do dobrych rukou nebo ne.Takze si Kamile svoje vyroky dobre promysli,nez je sem zacnes psat!Vzhledem k tomu ze K25 jsi tady kratce a spoustu lidi dlouhodobe neznas,tedy alespon neznas ty veci o kterych se tady pise,tak mas na to zkresleny pohled,coz ti asi ani nemuzu zazlivat!
Ale je to vzdy trochu jinak nez to vypada....
Naposledy upravil(a) cerv dne sob pro 13, 2014 1:29 pm, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21953
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: K: Subaru Legacy Spec. B Kombi po faceliftu (perfektni s

Příspěvek od HonzaCZ »

To je holt rozdíl přístupu k věcem. Někdo prodejem auta na něj v tu ránu zapomene, já jsem rád, že se mi naskytla možnost ho prodat do dobrých rukou a mít dále přehled, co se s ním děje - dokonce minulý týden jsem s ním i jel :-)
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: K: Subaru Legacy Spec. B Kombi po faceliftu (perfektni s

Příspěvek od cerv »

No vidis a tohle presne je moznost jak auta zachovat nebo se aspon o to pokusit,jak zachovat auta co nejdyl. A neni to clovek,ktery ma aktualne auto top a za rok 3 otoci,nebo si ho nekolik let necha a pak posle neznamo kam,ale lidi,ktery maji ta auta tech 15 a vice let a staraji se o ne celou tu dobu a pak breci kdyz ho musi z nejakeho duvodu dat pryc!Ja mel to stesti,ze nekolik aut jsem takhle koupil a nechavam si je!Kdyz uz jsem se rozhodl je prodat,udelal jsem to jen kdyz jsem si byl jist,ze budou zit dal!Napr. u subaru4ever a Mistriho.Jinak bych je nedal!A to je taky duvod,proc jsem je neinzeroval na bazosi a tomu podobnych!Holt pristup k tomu mam jasny, i kdyz si nekdo muze myslet neco jinyho a kazdopadne si obrazek udela kazdy sam;)Ale dost offtopicu,tady nekdo prece hleda spec B!...
Uživatelský avatar
garmont
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1510
Registrován: ned říj 09, 2011 4:11 pm
Bydliště: Ostrava

Re: K: Subaru Legacy Spec. B Kombi po faceliftu (perfektni s

Příspěvek od garmont »

vw caravelle 2,5i syncro
Subaru Forester SF 2.0 MT 2001 LPG lovato
Subaru Forester SG 2.5 AT 2006 - Us model, LPG Magic - ex
Subaru Forester SF 2.0 AT 1998 - ex ale zůstal v rodině..
Subaru Impreza 2.0 MT 2000 - ex
Uživatelský avatar
bushman1
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3625
Registrován: úte led 21, 2014 3:15 pm

Re: K: Subaru Legacy Spec. B Kombi po faceliftu (perfektni s

Příspěvek od bushman1 »

Inzerát má napsaný chytře - "...do provozu 2008...", aby nemusel napsat rok výroby. Exteriér i interiér jsou totiž předfaceliftové a faceliftové verze se začaly v Evropě prodávat v roce 2007.
To znamená, že to auto stálo minimálně rok (ale možná i víc) na prodejně, než se prodalo.
Což u Spec. B asi nebylo nic neobvyklého.
Subaru WRX STI 2.5 2012
viewtopic.php?f=39&t=7756
Mini Cooper Clubman S ALL4 2.0 2016
Skoda Octavia IV 1.5 2021
Mazda MX5 NA 1.8 1995
Ex Subaru Legacy 2.5 2008
viewtopic.php?f=39&t=3638
https://www.instagram.com/fova.bushman/
Uživatelský avatar
martas
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2713
Registrován: sob lis 06, 2010 9:22 am
Jméno a příjmení: Martin Staněk
Bydliště: Most,Jílové u Děčína,

Re: K: Subaru Legacy Spec. B Kombi po faceliftu (perfektni s

Příspěvek od martas »

Ja myslim,ze to ale nikomu nevadi,ale je pekne,jak ten najezd,tak i vzhled :850: A vypada to,ze se o nej i dobre staralo :850:
Martas
Subaru Outback 2.5 - MY 2002 - ex
Subaru Forestr 2.0D - MY 2010 - ex
Subaru Impreza Sport 2.0 - MY 2008 - ex
Subaru Impreza WRX STI 2.5 - MY 2011 - 12,8l
Subaru Forestr 2.0 XT - MY 2016 - 11,4l
Uživatelský avatar
SCOOTER
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2999
Registrován: ned úno 14, 2010 9:45 pm
Jméno a příjmení: Miloš Tůma
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: K: Subaru Legacy Spec. B Kombi po faceliftu (perfektni s

Příspěvek od SCOOTER »

Tak co se týče údaje vozidla do provozu 2008 neni asi žádný podraz od prodejce,já si myslím že každý kdo takové specifické auto chce tak má přehled o tom jaký model se od kdy do kdy vyráběl,to že je to třeba r.v. 11.2006 neni až tak rozhodujicí faktor :670: u mne je jasná volba technický stav,historie a po té rok výroby vozidla :850: .Ale je jasný že co člověk to jiná představa.Jinak je toto SpecB "aspon" dle fotek krásný :supeer: ...doufám že se povede prodat do dobrejch rukou.
Legacy 2.0R 121kw MT. MY2007 ...mazel
Forester S Turbo 2.0i 130kw. MY 2002-Radost
Legacy com.III 2.0i 92kw. MY2002
Outback 2.5i 121kw MT,MY2005
Outback H6 3.0i 154kw. MY2003-Luxus
Legacy 2.5i 115kw. MY1999
Subaru Impreza GT 155kw. MY1996-Legenda
emve
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1585
Registrován: čtv dub 07, 2011 9:57 pm

Re: K: Subaru Legacy Spec. B Kombi po faceliftu (perfektni s

Příspěvek od emve »

S ohledem na předfacelift to může být v nejlepším případě vyrobeno v prvním pololetí 2006. S faceliftem jsem se vezl už někdy v září 2006.

Ale na subaruclubu je to auto registrované jako rv. 2005, takže je fakticky 10 let staré.
ex MY2015 Subaru WRX STI
ex MY2006 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
ex MY2000 Subaru Impreza GT
ex MY2001 Impreza WRX RS
newli
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2390
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36 pm

Re: K: Subaru Legacy Spec. B Kombi po faceliftu (perfektni s

Příspěvek od newli »

Skoda ze pozaduji model po faceliftu. Palubka, volant, xenony jsou pro me dost dulezite. Vypada hezky, ale informace o registraci, kdyz se jedna o dost starsi auto me i tak zarazila ...
Prodáno: BMW 340i xDrive Touring, ZF automat, LCI (7/2015)
Největší ostuda značky subaru: Subaru Legacy 2.0D, MT, MY08-09 ... první motor umřel v 64.000 km, druhý po 3.000 km a třetí vykázal znaky smrtelnosti po 35.000 km
Prodáno: Saab 9-3 2.8T Turbo X SportCombi (2008)
Prodáno: Subaru Impreza STI, Type R, MY98
Uživatelský avatar
Subaru4ever
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2495
Registrován: pát lis 12, 2010 9:44 pm
Jméno a příjmení: Adam
Bydliště: Praha 5

Re: K: Subaru Legacy Spec. B Kombi po faceliftu (perfektni s

Příspěvek od Subaru4ever »

Trochu off-topic, ale když jsem onehdá měl možnost vedle sebe porovnat interiér předfaceliftu a pofaceliftu, tak ten první mi přišel mnohem hezčí, přehlednější a znatelně kvalitnější :655: . Srovnáván můj Outback s dieslovým Legacy od Thanantose (v roce 2011).
EX Subaru Leone Super Station 1,8 AT, (r.v.83)
EX Subaru Outback 2,5 MT, MY2005, LPG (r.v.04)
EX Subaru Outback 2,5 MT, MY2010 (r.v.09)
>>> Subaru, čím starší, tím lepší! <<<
newli
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2390
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36 pm

Re: K: Subaru Legacy Spec. B Kombi po faceliftu (perfektni s

Příspěvek od newli »

Tak nevim, cemu rikas kvalitnejsi. Ale ja mam Legacy MY08-09 a prijde mi hodne povedeny (vizualne) a tak se jevil i na fotkach. Ten stribrny stredovy panel pred faceliftem vypada strasne lacine ...
Prodáno: BMW 340i xDrive Touring, ZF automat, LCI (7/2015)
Největší ostuda značky subaru: Subaru Legacy 2.0D, MT, MY08-09 ... první motor umřel v 64.000 km, druhý po 3.000 km a třetí vykázal znaky smrtelnosti po 35.000 km
Prodáno: Saab 9-3 2.8T Turbo X SportCombi (2008)
Prodáno: Subaru Impreza STI, Type R, MY98
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“