outback ll, legacy lll

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Marvel
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte lis 11, 2014 11:07 am

outback ll, legacy lll

Příspěvek od Marvel »

Zdarec subaristi...pachatel se vrací na místo činu a po dvou letech bez subaru jsem stejně pochopil, že se k němu musím vrátit...Pokukuju po outbacku ll, nebo legacy lll s tím, že bych si je do budoucna předělal na LPG (chápu někteří odsoudí :D ). Prvotně jsem chtěl H6 na LPG, ale po přečtení pár vět a rad, jsem pochopil, že na to není vhodné. Co se týče využití auta, tak se jedná o cca 25tisíc ročně km, 40% město, 30% mimo město, 10% dálnice. 4kolku potřebuji, kvůli chatě kterou mám v kopci, je to klasická polňačku. Na pruďáka to vyjedu v předokolkou, ale zaprší, napadne listí a jsem v perdeli pane hrábě. Outback se mi tak nějak líbí víc, než legacy, ale Legacvy asi bude vhodnější na silnice, co myslíte ? PS: ještě nevím zda raději automat, nebo manuál. Díky. Luboš
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49150
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: outback ll, legacy lll

Příspěvek od VDC »

Nazdar Luboši, to je dobře, žes prozřel... :-) Legacy je hodně nízké, čistě silniční vůz. Pokud se ti Outback líbí víc, tak hledej Outbacka. Nevím, jak velkou kudlu jsi zvyklý na silnici jezdit, ale pokud jezdíš jako normální člověk, tak nemá cenu řešit vlastnosti na silnici. Ale naopak tu přidanou hodnotu mimo ni.

Odesláno z mého ASUS Transformer Pad TF300TG pomocí Tapatalk
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10646
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: outback ll, legacy lll

Příspěvek od Mira »

Vitaj tady Luboši. Platí jak jsem ti již řekl a třeba už odpovídajíci VDC má Oťase H6 čerstvě doplněnýho o nedoporučovaný LPG. Jinak v Brně je jeden majitel tohoto vozu (Outback 2002 H6), na které se snad můžeš zajet mrknout, pokud to ten pán dovolí. Když tak písni do SZ.
Uživatelský avatar
u-geen
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2103
Registrován: úte led 19, 2010 9:49 pm
Jméno a příjmení: Evžen Eiba
Bydliště: Kyje, okres Jičín

Re: outback ll, legacy lll

Příspěvek od u-geen »

VDC: zas tak strasne nizky to neni :) ale pravda, pred mesicem jsem si skrtnul na nevine vypadajicim miste. Jinak jezdim po polnacce dom, neni nikterak rovna a v pohode. Asi idealni by bylo porovnat dva stejny kusy, ale taky si myslim ze na silnici ten rozdil nebude markantni.. .Lego teda drzi i pri mym (jen obcasnym) zachazeni jak pribity.
Marvel
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte lis 11, 2014 11:07 am

Re: outback ll, legacy lll

Příspěvek od Marvel »

Díky za reakce. Jezdím, tak nějak normálně. Momentálně mám Berlingo, takže si představ, jak beru zatáčky :D ...Jinak outback se mi výrazně víc líbí, tedy druhá generace. Ta třetí působí, nevím jak to říct, no né subarácky :) ...H6 je fajn, ten interiér v kůži vypadá skvěle spolu s momo volantem. Jenže mám strach z toho LPG. Ještě chlapi co s tím manuálem, nebo automatem. Přiznám se, že po popojíždění v Brně by byl automat moc fajn, ale nevím, co je vhodnější s LPG...
Co se týče ceny, hledám ideálně s možností odpočtem DPH.
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: outback ll, legacy lll

Příspěvek od Slavek_xxx »

Stara H6 snasi LPG docela dobre, pokud se nejezdi furt po dalnici a kontroluje se vule ventilu. Akorat se vsechny zavady projevi driv (treba u mne tesneni pod hlavou). Na plyn mame najeto asi 75 tis.
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
Uživatelský avatar
u-geen
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2103
Registrován: úte led 19, 2010 9:49 pm
Jméno a příjmení: Evžen Eiba
Bydliště: Kyje, okres Jičín

Re: outback ll, legacy lll

Příspěvek od u-geen »

Marvel: Berlingo chapu no... pak je nebezpecny presedat ze Subara jinam. 98-03 jsou holt rocniky pro znalce, co to oceni :) Me se zas vic libi lego, ale ne s tim prvnim prednim naraznikem, ale s tim co mam ted (tj. asi 01/02 verze, nevim presne). Na popojizdeni po Brne bych asi volil automat, jinak za me manual, jen clovek trochu vic posiluje levou nohu.
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: outback ll, legacy lll

Příspěvek od cerv »

Tahle diskuze je fajn,jenže konci jako ostatní u toho co kdo by chtěl,kdo co doporučuje a jaká je pak realita na trhu a tu tady taky meleme pořád dokola v různých vláknech.Takže za mě rada:měj peníze na hromadě a buď připraven okamžitě jednat a koupit auto s co nejlepším stavem na trhu co se objeví!A co se týče H6 druhý generace,asi zapomen,nejsou a jestli koukas i po legu 3,zjistis,že jestli budeš mít štěstí a chtít slušnou dostaneš se blízko ceně nejlevnejsich Lego 3...takže asi tak!
thunderace
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 987
Registrován: sob led 02, 2010 8:14 am

Re: outback ll, legacy lll

Příspěvek od thunderace »

Přesně tak, H6 jsem vybíral asi rok,v německu jsou ceněný ještě víc,pár jsem jich viděl a v podobnym stavu koupíš u nás levněji(ale kolik jich ještě může být?) Taky jsem viděl pěkný neutahaný legacy vyšší než vomačkanej outback. A to bylo bez liftu. Měl jsem takový ale předchozí generaci a bylo pořád světlejší než Yeti,tvářící se jako suv. Taky to mám abych když jedu domu nemusel nikdy parkovat jinde než na zahradě u domku :826: a navíc :subaru:
Marvel
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte lis 11, 2014 11:07 am

Re: outback ll, legacy lll

Příspěvek od Marvel »

Jak jsem psal, původně jsem H6 chtěl, ale rád bych se vyhnul problémům, které můžou při LPG nastat. Proto bych rád zůstal u 2.5l. Díval jsem se, že se dá sehnat také v automatu a kož. vyhř. sedačkách...
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49150
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: outback ll, legacy lll

Příspěvek od VDC »

Byl jsem před časem okouknout Oťase 2,5 automat, kterýho následně koupil Ferencovo švára. Byl opravdu moc pěknej, za 75000, najeto tuším kolem 200 000. Za to slušnou H6 prostě nenajdeš, protože nejsou. Auto jelo pocitově velmi příjemně a na klidný ježdění úplně v pohodě. Když jsem to projížděl, tak jsem si říkal, ještě, že to nevidí moje žena, protože by nechtěla pochopit, proč jsem potřeboval H6 :-)
Takže za mě můžu klidně říct, že 2.5 automat je dobrá volba na normální ježdění. Ale jinak jak píše Štěpán, prachy na hromadu a koupit hned, jak se objeví pěknej kus...

Odesláno z mého ASUS Transformer Pad TF300TG pomocí Tapatalk
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Marvel
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte lis 11, 2014 11:07 am

Re: outback ll, legacy lll

Příspěvek od Marvel »

Co se týče prachů, to bych do kupy nějak asi i dal....Koukám na bazos, sbazar, atp. a někdy je až úsměvné, že jsou tam kusy se 120. tis. km :)...Ceny jsou tam od 50 do 80 tisíc. Což asi je normální podle toho co jsi napsal...Jde o to, jak z fotek poznám, zda se jedná o pěkný kousek. Přiznám se, že bazarníkům moc nedůvěřuji. Raději bych outbacka od někoho z klubu, nebo přes někoho kdo auto zná. Jestli jsem pochopil správně, při dobrém zacházení je auto s 250. tis. km mnohdy lepší než neudržované se 150.tis. km. Pokud Vás napadne, kde koukat budu rád za rady a typy. Ještě se mi musí ve firmě podařit přesvědčit, že outback je výrazně lepší, než služební berlingo :D
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: outback ll, legacy lll

Příspěvek od romull »

Nevím jestli jsi koukal i na tyto: http://www.tipcars.com/subaru-outback/2 ... 50360.html , http://www.tipcars.com/subaru-outback/h ... 41250.html ......ten je ale zaplynovanej a tak nevím, já bych váhal, protože nevím jaký byl servis a to ostatní důležitý ......každopádně to nebude sranda sehnat něco slušnýho, nebo si ještě chvilku počkej třeba na toho mého, ale to bych obulel :ironie: . Ale jeden je i na prawebu http://www.subaruclub.cz/inzerat/prodam ... tavu-29103
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Marvel
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte lis 11, 2014 11:07 am

Re: outback ll, legacy lll

Příspěvek od Marvel »

Díval jsem se. Ten první není v automatu, ten druhý H6 to je nějaké podivné, protože se během týdne změnila cena směrem nahoru a počet najetých km a navíc mi bylo řečeno, že rozhodně nebrat s již zabudovaným LPG, když nevím historii. A třetí je taky H6. A obávám se,že H6 bych po Brně moc neuživil...Takže spíše 2.5l.

http://www.sauto.cz/osobni/detail/subar ... oFrom=list
co říkáte na tento, i když svítí tam check engine. Jinak otázka, je rozdíl mezi OTB ll v ročnících 1999 a 2001/2002 ?
zdenal-awd
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 261
Registrován: pát čer 10, 2011 4:43 pm
Jméno a příjmení: Zdenek Vavra

Re: outback ll, legacy lll

Příspěvek od zdenal-awd »

Z osobní zkušnosti bych rozdíl ve spotřebě mezi 2,5 a H6 neřešil je to plus mínus stejné. Jinak ta H6 z prawebu se zdá (oproti ostatním vrakům H6 co jsou v ČR v nabídce) jestě celkem ok a pokud sedí km tak je v podstatě zajetá, ale to nikdy nevíš.
Subaru Outback 3.0H6 154kw+LPG 280 000km voňavka
Subaru Legacy 2.5l 121kw 2005 210 000km
Subaru Outback 3.0H6 154kw 2003+LPG 580 00km část bude jezdit u předsedy
Subaru Outback 3.0H6 154kw 2001 316 000km ex. na orgány
Legacy Turbo Combi Limited 147kw 1994 236 000km stále v kompletní rekonstrukci
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“