Koupím Subaru Legacy turbo

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Uživatelský avatar
Lukas_McPraask
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 637
Registrován: ned zář 19, 2010 4:31 pm
Jméno a příjmení: Lukáš Jeništa
Bydliště: Žamberk

Re: Koupím Subaru Legacy turbo

Příspěvek od Lukas_McPraask »

O jednom (teda äspoň podle fotek) pěkným autě bych věděl http://www.gratis-inserate.ch/anzeige/auto/35313432/. Ale problém je, že je to švýcar...
SUBARU FORESTER 2,5 XT dailycar
SUBARU LEGACY 2.0 sedan MY 93 LPG enjoy the trip
kamil
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 60
Registrován: čtv led 09, 2014 12:15 am

Re: Koupím Subaru Legacy turbo

Příspěvek od kamil »

švýcar nj... :686:
ale pěknej, i ta barva by se mi líbila nejvíc :love:
vrgada
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv kvě 29, 2014 5:25 pm

Re: Koupím Subaru Legacy turbo

Příspěvek od vrgada »

Vse je otazka penez:-(. Jaka by byla pripadna nabidka?. Zacinam mit pocit, ze je pro mne cim dal obtiznejsi udrzovat turbo legacy v chodu. Fotky na pravebu uzivatel vrgada, stejny mail na centrumu. Soukromou zpravu mi to tu nedovoli poslat, pac jsem se na foru registroval dnes, i kdyz jinak i zde jsem registrovan nekolik let. Jen je to tady pro mne strasne neprehledne (dvoji registtrace, nepochopil jsem ani jak se mam tu dostat na profil sveho auta).
...
Stav, stary olitany kombik MY92 v primerene korozi na tachometru 471tkm, sekvencni plyn, STi vyfuk koncak, jinak bez uprav. EKO zaplaceno, STK jeste vic nez rok Korozi uz opravoval predchozi majitel a bude se to muset pomalu udelat znovu a poradne (tj. zadni lemy, prahy, rozky dveri-nikde diry nemam je to umne zamaskovano, zadni dvere horsi, ale mam lepsi na vymenu-domluveno pristi tyden a skoro cele auto v dilech ve sklepe). Mastny ze spodu, bere si to olej, ale nic hroznyho, tipuji to spis na netesnosti-pri ostre jizde se pak nakapany olej vypaluje. Jeden cas cvakaly studene hydrostely, ale vyresil to chemicky zazrak Mollyhydrostel a prestalo to a vic nez rok je klid. Pred tremi lety vymeneny svicky, takze uz budou mit pomalu cas, pri koupi meneny predni kotouce, ted cerstve druhe desticky, vzadu jsou horsi kotouce-desticky menene. Lepen tukanec ve skle, repasovan alternator, meneno palivove potrubi a benzinovy filtr, tento mesic brzdy (nove trubky a desticky-oprava za deset litru:-(. Nedokazali povolit zadni napravnici, takze to tam nejak protahli. Je na case nechat udelat rozvody (dalsi skoro desitka investic) a pak po vymene svicek asi seridit plyn-nizkej volnobeh a obcas to zacuka). Na benzin to jede dobre i kdyz mam pocit, ze driv to jezdivalo lepe, bud si na tu rychlost clovek zvyknul anebo uz to turba netaha jako kdysi. Kazdopadne studenymu po nastarovani se jet moc nechce, po zahrati okej, auto mizerne topi, klimatizace nefunguje (pri koupi byla v poradku-mam celou nahrdni klimu). Je problem vyvazit kola-docela alchymie, nez se to vyladi. Protoze to muze byt ineco na podvozku (cepy, tlumice, rizeni, nevim? ale neni nikde vule, mozna je to opravdu jen starymi pneu). Auto neni nijak osetrovano, mycka jednou za rok po zime a jezdi prakticky jen v zime v tech prosolenych breckach na hory, rocni najezd cca 8000km. Proste normalne stary strep normalnimu cloveku neprodejny. Ale kdyby nekdo mel nutkavou potrebu vyvazit ho zlatem a sypat do nej penize a vypiplat z nej skvostneho veterana, tak bych mu mohl dat prilezitost. Ja s nim jenom jezdim a resim jen to opravdu nejnutnejsi. A predpokladam, ze i s minimalni peci by to v tomto rezimu jeste minimalne jednu STK preckalo. Kazdopadne nic mne nenuti ho prodat, jen mam pocit, ze by tomu autu mohlo byt u nekoho lepe. Aut mam vic, takze bych ho ozelet mohl a doma jsou s tim jen trable, jizda s manzelkou je vesmes vedena v duchu-Proboha nezapinej to turbo:-). To auto jsem strasne moc chtel a shanel nekolik let, ale odpovidajici peci mu bohuzel dat nemohu. Dalsi, kdyz tak na mail, za par koru ho, ale rozhodne davat nebudu
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16148
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupím Subaru Legacy turbo

Příspěvek od quickly »

vrgada: vítej u nás na SFC. Ta nemožnost posílat interku je kvůli SPAMmerům, kdy je potřeba napsat 3 příspěvky, které odosuhlasují admini a potom můžeš posílat interku, jak chceš. Dvojí registrace je kvli tomu, že vlastní portál má jiné jádro než fórum. Je to sice "vopruz", ale pokud si zadáš stejné přihlašovací údaje, tak je to zdržení pár vteřin :850: .
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
vrgada
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv kvě 29, 2014 5:25 pm

Re: Koupím Subaru Legacy turbo

Příspěvek od vrgada »

Asi to nakonec nechame jak to je, jsem typicky uzivatel, ktery se proste jako mnozi dalsi po oprave brzd za desitku vydesil velkeho servisu (a to na podzim probehla vymena palivoveho potrubi taky za par tisic) a chtel to naivne vyresit radeji prodejem a koupi jineho vyrazne zachovalejsiho subaru. Zimaky, letnaky na dojeti, rozvody, naplne, mozna uz i nejake cepy, tlumice a nejistota zda to bude stacit, kdyz uz to ma na hrbe skoro pul milionu km a temer ctvrt stoleti stari plus samozrejme koroze-ono to ze nejde kvuli korozi povolit zadni napravnice taky klidu nedodalo. Navic bych na to vzhledem k stavu nemohl na to dat ani zadnou zaruku, takze by si nekdo mne misto mne mohl vytahnout cerneho Petra a pak mne proklinat do konce zivota. Asi budeme pokracovat v pokusu, jak dlouho vydrzi jezdit closed deck pri minimalni peci. Tipuji to na tri roky:-). Vzhledem k tomu, ze jsem to koupil jako pokus na jednu zimu a uz to odjezdilo ctvrtou, tak za mne dobry.
...
Ja jen, ze uz jednou kdysi jsem zacal zachranovat stary auto a to samy, vymena diferncialu, komplet brzdy vcetne trubek, rozvody atd. tad. a kdyz uz to bylo skoro tiptop, tak se vysrala neopravitelne a nahodne elektronika, obcas melo 5minutove vypadky a to na krizovatkach ve spicce neni zrovna to prave orechove.
...
Mejte se
kamil
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 60
Registrován: čtv led 09, 2014 12:15 am

Re: Koupím Subaru Legacy turbo

Příspěvek od kamil »

takže..
stále aktual... :-)
Uživatelský avatar
JakubHQV
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: úte říj 12, 2010 9:01 pm
Jméno a příjmení: Jakub
Bydliště: Kousek od Berouna

Re: Koupím Subaru Legacy turbo

Příspěvek od JakubHQV »

Kolik jsi ochotnej za to auto dát? Ceny funkčních aut celkem rychle stoupaj :670:
vrgada
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv kvě 29, 2014 5:25 pm

Re: Koupím Subaru Legacy turbo

Příspěvek od vrgada »

to by mne taky docela zajimalo:-). Dnes na auto.idnes.cz vyhodnotili pokus koupit obycejneho pouzitelneho forestra za 60 litru jako naprosto neuskutecnitelne scifi. Kdysi se mi nechtelo dat 90 litru za ctyrlitroveho senatora 200kW original Irmscher a v tuzemsku Ppokud se dnes nahodou nejaky objevi v Nemecku tak pod 6000 euro nejde, to uz tak nejak je.
kamil
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 60
Registrován: čtv led 09, 2014 12:15 am

Re: Koupím Subaru Legacy turbo

Příspěvek od kamil »

JakubHQV píše:Kolik jsi ochotnej za to auto dát? Ceny funkčních aut celkem rychle stoupaj :670:
záleží dle stavuale obecně do kila...
vrgada
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv kvě 29, 2014 5:25 pm

Re: Koupím Subaru Legacy turbo

Příspěvek od vrgada »

Vzhledem k tomu, ze jsi pravdepodobne vubec nereagoval na moji nabidku (teda pokud nemenis na kazdem foru nicky) a to presto, ze jsi v te dobe na foru byl, tak to asi s tim zajmem o turbo legacy nebude tak zhave. Za sto tisic turbo legacy ve slusnem stavu urcite nekoupis, pokud ho ma nekdo v tiptop stavu, tak ho za ty penize rozhodne neda. Toto auto sleduji tak 8 let. Za tu dobu se za rozumne penize objevily dve a jedno z nich jsem koupil. Pak tady bylo par kousku, ve stavu vozime v tom kameni a drevo z lesa a furt to jede, ale ted uz se mu nechce a nebo nema to papiry. Pak tady nekdo auto vypiplaval s ohromnym nadsenim, nez ho omotal o strom, dalsi to vzdal, protoze to nedokazal rozchodit motoricky, pak jeste jeden s nadsenim si z toho udelal pokladnicku a jeste rad presel na imprezu v turbu. Naposledy byl v inzerci naiplantovan motor do dvojkove legacy a auto dojezdilo na zatrzene srouby v hlave. To je tak asi LEGACY 1 turbo kombi v teto republice. Tipuji, ze jich mozna jezdi jeste pet. Zbyva cizina, polaci:-) a mozna rise, ale ti obecne japoncum moc nefandi. No a pak je mozne nejit nejake australske stranky s poctivou rekonstrukci auta
...
Takze za sebe, pokud to neni jen sneni pubertaka, jake by to bylo krasne mit legacy v turbu az dostanu ridicak, ale ani to neodsuzuji, jsem vdecny za toto vlakno. Tak doporucuji vzit turbo imprezu-je jich dost a za 100 000 jich par relativne peknych je v inzerci i ted, docela se mi libi ta cervena ze sportovnichvozu.cz
...
Ctvrt stoleti stare subaru je proste zkorodovany olitany vrak, majitele leonu by jiste mohli vypravet a prvni lgenerace legacy lepsi neni a co jsem cetl tu diskusi k tomu autobazru, tak mne to vylecilo, ze bych nekdy chtel staryho forestra a to se mi to auto opravdu libi.
...
Ale kazdopadne drzim palce a pak se pochlubte ulovkem
kamil
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 60
Registrován: čtv led 09, 2014 12:15 am

Re: Koupím Subaru Legacy turbo

Příspěvek od kamil »

myslím, že jsme to probrali na vedlejším fóru, navíc jsem se ti podepsal celým jménem takže tomu co píšeš ne uplně v kontextu s tímto inzerátem rozumím...
vrgada
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv kvě 29, 2014 5:25 pm

Re: Koupím Subaru Legacy turbo

Příspěvek od vrgada »

V tom pripade velika omluva a drzim palce
Uživatelský avatar
Ladaf
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1199
Registrován: ned črc 17, 2011 11:43 am
Bydliště: Praha - Řepy

Re: Koupím Subaru Legacy turbo

Příspěvek od Ladaf »

koukám, tak vrgada má pěknej přehled o Legáčích v Čechách :826:
já teda vím asi o pěti kombíkách, co jsou ve funkčním a pěkným stavu, jinak je to bída :655: v sedanu vím o třech, z toho dva jsou ve fázi rekonstrukce :850:
ale zas když se to sejde, tak je to pěknej pohled - jako loni v Písku :love:

jinak kasičkovej úlet nebudu komentovat ::-DDD: doma to slyším furt :713: ale prý to nejde léčit ::-DDD:
Přílohy
P8313424.jpg
for fun: Subaru Legacy Turbo skoro RS-RA, MY93
for work: Subaru Impreza 2.0R, MY07 <= ex Subaru Impreza 2.0 Sport RS, MY05
vrgada
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv kvě 29, 2014 5:25 pm

Re: Koupím Subaru Legacy turbo

Příspěvek od vrgada »

Docela by mne to zajimalo, da se to nekde zjistit, kolik nas je?:-). ja vychazim z toho, ze se to sem oficialne nevozilo, takze jen individualni dovozy a pak procitani for zde a na prawebu a to jsou vetsinou historky se spatnym koncem-tj. auto pres veskere usili a vynalozene prostredky dojezdilo-pripomina to konec parnich lokomotiv-sesrotovano. Kdyz zkusim inzerci tak nikde nic neni, a kdyz nahodou, tak je to jeste mnohem vetsi vrak nez ten muj.
...
To uz i tech leonku je vic nez tehlete exotiky. jo a do Evropy samozrejme cpali slabsi verzi. Jinde to nazvali Liberty a melo to vets grady. A jinak reklamni tvari Legacy je mladicky Bruce Willis:
...
http://www.youtube.com/watch?feature=en ... al0KU&NR=1
...
Jeste jednou se omlouvam za jizlivost, ale jinak to plati, za rozumne penize je zachovale turbo legacy v tomto state nesehnatelne
vrgada
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv kvě 29, 2014 5:25 pm

Re: Koupím Subaru Legacy turbo

Příspěvek od vrgada »

Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“