Páni Bazarníci

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21883
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Páni Bazarníci

Příspěvek od HonzaCZ »

shore: A maj pravdu, ten motor není moc dobrej - lépe řečeno je na to auto slabej ::-DD: sice rozhoupe 1,5 tunový auto za 10 vteřin na kilo a dá se s tím vozávodit kde kdo, ale je to na hranici, proto chci časem třílitra. Taky se třeba nemusej řešit rozvody (vůbec) a svíčky (moc) :-)

A oleje mi to sežralo na 7 tisíc km cca 4 dcl, takže žádná pohroma.
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Vladimir_xh
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1512
Registrován: stř zář 02, 2009 6:21 pm

Re: Páni Bazarníci

Příspěvek od Vladimir_xh »

Nic proti AWD, slyšel jsem na ně docela chválu. Že jsou šikovní mechanici.

Ale v létě jsem se byl podívat na jedno auto co prodávali, fotit kluci umějí velmi dobře. Na fotkách nebylo skoro nic poznat, ale tak obouchaný, odřený zvenku i uvnitř jsem auto ještě nevidel :725: . Po mechanické stránce netuším, protože jsme se na ni ani nedostali :666:
Stejně to chce vždycky vidět na živo, fotky lžou.
Ex. Subaru Outback BR MY11 2,5 123Kw
Subaru Forester SG MY03 2,0 92Kw
CUCV M1009. V8 6,2D
ozawasan
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2356
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Bydliště: Lipová u Chebu

Re: Páni Bazarníci

Příspěvek od ozawasan »

Tak v AWD tohle auto neznají - nejezdilo k nim a je to jen služba pro nějakého známého. S tím, že se ale ochotně nabídli, že auto otestují a vyzkouší.....což jim slouží ke cti....
4hrnky hnané na 4 - takže 4x4
Subaru XV AT
ex Subaru Forester 2.0XT AT
ex Subaru Outback 2,5 AT 2002
ex Subaru Outback H6 AT 2007
ex Subaru Forester 2,5XT AT 2006
shore
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 248
Registrován: ned lis 22, 2009 5:34 pm
Jméno a příjmení: Mike
Bydliště: Pardubice

Re: Páni Bazarníci

Příspěvek od shore »

ozawasan píše:Tak v AWD tohle auto neznají - nejezdilo k nim a je to jen služba pro nějakého známého. S tím, že se ale ochotně nabídli, že auto otestují a vyzkouší.....což jim slouží ke cti....
tak to je parada, drzim palce :supeer:
Obrázek
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21883
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Páni Bazarníci

Příspěvek od HonzaCZ »

A taky ti řekli, že za to otestování chtějí 700? ;-)
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
shore
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 248
Registrován: ned lis 22, 2009 5:34 pm
Jméno a příjmení: Mike
Bydliště: Pardubice

Re: Páni Bazarníci

Příspěvek od shore »

HonzaCZ myslim ze to maju aj na strankach v ramci sluzieb, ze s tebou pojdu aj do autobazaru za tych 700 a otestuju auti :drive:
Obrázek
ozawasan
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2356
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Bydliště: Lipová u Chebu

Re: Páni Bazarníci

Příspěvek od ozawasan »

HonzoCZ - ani nemuseli - u cizího člověka - fachmana - to beru jako samozřejmost, že to nedělá jako charitu - a navíc 700,- může člověku ušetřit poměrně dost problémů do budoucna, což pak považuji za vhodnou investici. Zatím sháním na Moravě, kde se něco rýsuje a u Chebu, takže Praha zůstává zatím na vedlejší koleji. Navíc to nemíním uspěchat....
4hrnky hnané na 4 - takže 4x4
Subaru XV AT
ex Subaru Forester 2.0XT AT
ex Subaru Outback 2,5 AT 2002
ex Subaru Outback H6 AT 2007
ex Subaru Forester 2,5XT AT 2006
Uživatelský avatar
nzg
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 521
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha 5 + Susice

Re: Páni Bazarníci

Příspěvek od nzg »

A navic s nadchazejici zimou nebudou ty nejlepsi kusy na prodej, majitele si s nima pred prodejem jeste uzijou...
Outback 3.6R 2010
Outback 3.0R 2005 - Prodano viewtopic.php?p=262030#p262030
Forester 2.0X 2005
Legacy 2.0 1995 - Prodano
shore
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 248
Registrován: ned lis 22, 2009 5:34 pm
Jméno a příjmení: Mike
Bydliště: Pardubice

Re: Páni Bazarníci

Příspěvek od shore »

nzg píše:A navic s nadchazejici zimou nebudou ty nejlepsi kusy na prodej, majitele si s nima pred prodejem jeste uzijou...
:supeer: nzg lepsie sa to povedat asi ani neda :657:
Obrázek
roza
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 126
Registrován: stř zář 23, 2009 6:23 pm
Bydliště: Praha

Re: Páni Bazarníci

Příspěvek od roza »

ozawasan píše:HonzoCZ - ani nemuseli - u cizího člověka - fachmana - to beru jako samozřejmost, že to nedělá jako charitu - a navíc 700,- může člověku ušetřit poměrně dost problémů do budoucna, což pak považuji za vhodnou investici. Zatím sháním na Moravě, kde se něco rýsuje a u Chebu, takže Praha zůstává zatím na vedlejší koleji. Navíc to nemíním uspěchat....
Investice za kontrolu auta od fachmana se fakt vyplatí. Asi tak před 3 lety jsem chtěl v Brně kupovat Otíka H6 a dle pána bazarníka měl být naprosto v pohodě, prostě prý zánovní auto. Mě bylo jen divný, že interiér vypadal jak kdyby měl ujetých 100tkm a exteriér na sotva 10tkm. Prostě zvenku na autě ani škřábaneček, ani ťuplík, brzdy z WRX.... Akorát ráfky se mi zdály malinko tmavší než mají být - ale taky ani škrábanec. Po delších dohadech jsem i s bazarníkem zajel do MIJA a pak už si jen chválil tu dobrou malou investici za kontrolu v servise. Tam mi totiž sdělili, že auto má najeto tak 200tkm, bylo nejspíše vyplavené, pochází z Belgie a že v nejbližší době zcela odejde AT přičemž náklady na opravu budou činit cca 180 tisíc, nepočítaje další drobné vady v elektronice. Těch 1.200,- se za takovou kontrolu fakt vyplatilo, protože jakýkoliv automechanik by mi tohle na bazaru asi nebyl schopen říct. Chudák, kdo si to auto pak koupil.
Jinak v AWD servisuji už několik let a jsou fakt v pohodě. A po zkušenostech s motory 2.5 :839: už příště jen H6.
Když už hrabat, tak všema čtyřma.

Subaru Outback 3.0 AT MY04
Uživatelský avatar
Deff
Nováček
Nováček
Příspěvky: 42
Registrován: sob pro 22, 2012 10:53 pm
Bydliště: Plzeň

Re: Páni Bazarníci

Příspěvek od Deff »

Pozdě ale přeci...
Já se dokonce setkal s tím, že bazarník ukazoval CEBIA certifikát, ale jaksi né celý. Údaje o nehodě s opravou v hodnotě cca 250000Kč si nechal pro sebe...Šlo o malý Seat Ibiza, kde cena dílů není nejvyšší :)
Impreza 1.6 GL AWD (1997)
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“