Koupím Subaru na operativní leasing

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Koupím Subaru na operativní leasing

Příspěvek od romull »

Já jsem zatím poslal dvě poptávky a uvidím jaké budou reakce. Mají tam volitelné balíčky a služby, od full kde máš jak servis, pneuservis, pojištění všeho možnýho a další kraviny až po tankovací kartu, tak i volitelné služby a tam jsem požadoval jen servis podle požadavků výrobce. Řeším to po mailu, protože poslouchat " kdyby jste si vzal Octavii nebo Pašíka" nemám nervy. Je to jak píše Mareka, koncern, Ford, Peugeot a další jim podobní to mají rozehraný dobře a leasingovky díky velkým objemům nákupů u těchto značek jsou v úplně jiných nákupních cenách než u Subaru.
Když člověk koukne za co jde ve full službách Mondeo s cenovkou přes mega, tak jsem vážně zvědav co mi nabídnou na Levorga. Od LeasePlan už jsem auto měl, tak uvidím.

Levap: díky za tip, to ČSOB taky zkusím
Přílohy
Leasing.jpg
Leasing_01.jpg
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Koupím Subaru na operativní leasing

Příspěvek od romull »

Tak dorazila první nabídka na operativní leasing Levorgu 1,6 GT Comfort .......a je to tak jak jsem si myslel, je to jen základ oholený o servis a další věci a s takovou měsíční splátkou, že bych ho za čtyři roky a 100 kkm skoro plně zaplatil.........a ještě si bych si platil pneu, servis a další věci, pěkná blbost :713: ........ To Mondeo které s tím porovnávám je dražší na nákupce o 200 kkč, v měsíční splátce má full služby včetně všech servisů, pneu, pojištění, náhradního auta zdarma a další blbiny a splátka je i tak u něj o víc než 2,5 kkč nižší ....... Subaru na tyhle špásy asi fakt nebude :686:
Přílohy
Leasing Levorg.jpg
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
alman
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 336
Registrován: stř bře 09, 2011 8:51 pm
Jméno a příjmení: Ales Novák
Bydliště: u Kladna

Re: Koupím Subaru na operativní leasing

Příspěvek od alman »

Ono hodně udělá odhad ceny, za kterou to pak ta leasingovka prodá. Pamatuju si, že kdysi kolegům vycházely leasingový měsíční limit na BMW 3, ale nikoliv na Opel Vectra. Možná počítají, že se ojetý Levorg bude blbě prodávat. Navíc servis každých 15k km :850: je pro leasingovky nepříjemný.
Subaru Outback 2.5i MY16
spotreby.cz
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Koupím Subaru na operativní leasing

Příspěvek od Slavek_xxx »

Hmm, tak to je brutus. O 3 tisice vic nez za Mondeo kombi AT 4x4 (je fakt, ze ma nizsi rocni limit -20 tisic km). A to bude servis o polovinu levnejsi a navic je to auto na 2 roky - cili 1x servis a ne na 4 roky jako u Levorgu, takze dalsi naklady budou docela vysoky. :655:
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Koupím Subaru na operativní leasing

Příspěvek od Slavek_xxx »

alman> na cena na Levorga je BEZ servisu, pokud vidim dobre...
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
alman
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 336
Registrován: stř bře 09, 2011 8:51 pm
Jméno a příjmení: Ales Novák
Bydliště: u Kladna

Re: Koupím Subaru na operativní leasing

Příspěvek od alman »

Aha jo, no to je fakt super.

Současné služební auto leasingovka dodala s 18% slevou - 720k Kč. Teď velmi zhruba odhaduji cenu dle sauto na 420k. Ztráta hodnoty tedy 300k za 4 roky. Pojištění mají leasingovky mnohem levnější než fyzické osoby. To se to pak dávají nabídky na Škodovky...

A.
Subaru Outback 2.5i MY16
spotreby.cz
Uživatelský avatar
catana
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3258
Registrován: ned kvě 08, 2011 1:39 pm
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: Jizni Australie

Re: Koupím Subaru na operativní leasing

Příspěvek od catana »

Moje zkusenost je, ze na operativni leasing maji smysl pouze masovky, jinak na tom silene prodelas. Tady je to Holden, v CR koncern idealne Skodovka. Vsechny ty masovky dostavaji leasingovky casto primo od importera za znatelne lepsi cenu, maji nekde smluvni servis rovnez s nizsimi naklady na ukon, atd. A v kalkulacich maji u vsech ostatnich aut naprosto sileny pokles hodnoty.

Jsem to zkousel nekolikrat a vzdycky mi vyslo, ze i kdyz auto po 3 letech prodam za uplne mizerne penize, tak porad na tom budu lepe nez s operativnim. Na novy auto dostanes uver se smesnym urokem i u Subaru (klidne i 1%), servisuju to jak ja chci a nemusim se porad na neco dovolovat a resit, ze chci neco jineho.
ex. Subaru Outback 3.6R Premium, MY2011
ex. Toyota GTS 86, 6MT, MY2014
ex. Subaru Impreza 2.0D XV, 6MT, MY2011
Uživatelský avatar
clay
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2258
Registrován: stř črc 07, 2010 10:53 pm
Jméno a příjmení: Michal Šprachta
Bydliště: Cerkytle - Svatá Kateřina - Borová
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupím Subaru na operativní leasing

Příspěvek od clay »

Přiznám se, že ty jejich full leasingy mě jdou těžce proti srsti - auto je pak servisovaný jen naoko - olej měnit jen tak tak, aby ještě něco mazal...no a při té ceně servisu budou mít i mechanici houby peníze, a když Ti ten olej nevymění a uleje si ho tak, vlastně o nic nejde - Tobě neškodí, vždyť je to leasingovky.
Vím že ve větších firmách to je problém, ale každý by se o své (svěřené) auto měl starat sám - tak aby mu dlouho vydželo - ono full servis v jejich podání = 100 až 120 t km a honem pryč, protože vinou nedostatečného servisu tam je mnoho dílů dožitých a natož u nových masovek, kde je to podtržený už z výroby. Clay
Sny se mají plnit.....Subaru bez kompromisů !!!
Subaru Outback H6 3,6 2010
Majer
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: pon bře 18, 2013 5:08 pm
Jméno a příjmení: Robert Košař
Bydliště: Ostrava

Re: Koupím Subaru na operativní leasing

Příspěvek od Majer »

Úrok 1% ? To ses asi přepsal .......
Peugeot 406,Subaru Outback 2,5AT,r.v.00
ozawasan
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2356
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Bydliště: Lipová u Chebu

Re: Koupím Subaru na operativní leasing

Příspěvek od ozawasan »

Majer... On myslel Austrálii. Tady je to tragédie. Když ti tvrdí, že nulové navýšení, tak to naženou na povinném pojištění při takové akci. Tady jsem snad neviděl urok pod 3 nebo 4pct....
4hrnky hnané na 4 - takže 4x4
Subaru XV AT
ex Subaru Forester 2.0XT AT
ex Subaru Outback 2,5 AT 2002
ex Subaru Outback H6 AT 2007
ex Subaru Forester 2,5XT AT 2006
Majer
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: pon bře 18, 2013 5:08 pm
Jméno a příjmení: Robert Košař
Bydliště: Ostrava

Re: Koupím Subaru na operativní leasing

Příspěvek od Majer »

Tož jiný kraj jiný mrav.....
Peugeot 406,Subaru Outback 2,5AT,r.v.00
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Koupím Subaru na operativní leasing

Příspěvek od romull »

Slavek_xxx píše:alman> na cena na Levorga je BEZ servisu, pokud vidim dobre...
.....je to totální kravina, bez servisu, bez pneu a dalších bonusů, takže máš doma za ty prachy jen pojištěný auto :713: . Ještě by mě zajímalo, za kolik by mi ho chtěli po těch 4 letech odprodat :655: ....ale málo to určitě nebude. Náramná kasička, to už je lepší si vzít leasing nebo úvěr od Subaru a rovnou to koupit.....
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
emve
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1585
Registrován: čtv dub 07, 2011 9:57 pm

Re: Koupím Subaru na operativní leasing

Příspěvek od emve »

Za kolik byste si to představovali, chlapci ?

Já jsem tu nabídku od GE Money trochu zkoumal a přijde mi vcelku odpovídající. Se zůstatkovou hodnotou 300 tisíc bez DPH a 5% úrokem mi splátka vyšla asi jen o tisícovku níž.

Jestli chcete zajímavou splátku, tak si s dealerem domluvte 30% slevu jako má Leaseplan na Fordy. :wink:
ex MY2015 Subaru WRX STI
ex MY2006 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
ex MY2000 Subaru Impreza GT
ex MY2001 Impreza WRX RS
Uživatelský avatar
Mareka
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2591
Registrován: čtv bře 24, 2011 8:25 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Ostrava

Re: Koupím Subaru na operativní leasing

Příspěvek od Mareka »

Pro výhodný leasing potřebujete:
- zajímavou slevu pro leasingovku (proti ceníkové ceně)
- nízké náklady na povinný servis (optimálně v prodlouženém intervalu)
- vysokou zůstatkovou cenu vozu po ukončení leasingu
- dostatečnou spolupráci (objemy) mezi leasingovkou, pojišťovnou a dealerem

A to Vám minoritní výrobce/prodejce na ČR trhu nedá. :-(
Forester XT 2.5 EcuTek 1 (06), ex Forester XT 2.0 EcuTek 2 (02), Forester 2.0 (99)
emve
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1585
Registrován: čtv dub 07, 2011 9:57 pm

Re: Koupím Subaru na operativní leasing

Příspěvek od emve »

Ta tvoje poptávka ze začátku vlákna byla myšlena bez DPH, nebo včetně DPH (těch 12 tisíc) ?
ex MY2015 Subaru WRX STI
ex MY2006 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
ex MY2000 Subaru Impreza GT
ex MY2001 Impreza WRX RS
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“