už aby stál před barákem :)

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Uživatelský avatar
Mareka
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2591
Registrován: čtv bře 24, 2011 8:25 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Ostrava

Re: už aby stál před barákem :)

Příspěvek od Mareka »

Jen taková technická k tomu případnému dovozu auta ze CH: bo je to země mimo EU, tak pozor na případné problémy v rámci STK a následného přihlášení. Někde se to tady řešilo a tuším že šlo o to, že starší auto (nevím do jakého r.v.) nejde vůbec přihlásit!
Forester XT 2.5 EcuTek 1 (06), ex Forester XT 2.0 EcuTek 2 (02), Forester 2.0 (99)
Uživatelský avatar
rudas
Nováček
Nováček
Příspěvky: 21
Registrován: ned črc 24, 2011 12:57 pm
Jméno a příjmení: R.Ř.
Bydliště: Střední Čechy

Re: už aby stál před barákem :)

Příspěvek od rudas »

Všem moc díky za rady a nabídky.

vidím to asi takhle... určitě se zajedu mrknout v září na srazík :cheers: , okouknu subárka, pokecáme a pak budu prostě dál hledat.
Každopádně sem se nakonec rozhodnul, že to koupim u nás.

Koukal jsem, že celkem dost aut má servisku, což bych chtěl. Nevíte, nebo nemáte někdo zkušenosti jak moc se serviskama šmelí... jestli se na ní dá spolehnout, nebo je to jen kus papíru kterej zvedá cenu auta :655: ?
Ruďas
Ivooos
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 736
Registrován: úte led 25, 2011 9:17 am
Jméno a příjmení: Ivoš
Bydliště: Brandýs nad Labem

Re: už aby stál před barákem :)

Příspěvek od Ivooos »

rudas píše:...Nevíte, nebo nemáte někdo zkušenosti jak moc se serviskama šmelí... jestli se na ní dá spolehnout, nebo je to jen kus papíru kterej zvedá cenu auta :655: ?
Po tom co cesti bazarnici dokazali zavest za zvyklosti v souvislosti se servisnima knizkama, tak myslim, ze mas naprostou pravdu v tom, ze serviska je jen kus papiru, ale pokud neni mozno udaje v servisce dolozit, tak uz ani cenu auta nezveda.

Dnes se na servisku muzes spolehnou pouze u aut puvodne prodanych a servisovanych v CR a to tak, ze si servis muzes lehce overit pres cebii a jejich autotracer nebo primu u servisu podle razitek v knizce.

Pokud se vsak jedna o dovoz, tak je to ciste a jen loterie, a podle mne je servisni knizka vazne jen a pouze car papiru bez hodnoty, protoze dohledat ze udaje v ni jsou pravdive, se da velice tezko, zejmena pokud auto proslo nekolika majiteli. Samozrejme nerikam, ze je to nemozne, ale radeji bych se u 10let stareho auta soustredil na aktualni stav, nez na udaje v servisce.
Subaru Outback 2.5i CVT MY22 Obrázek
Subaru Outback 2.5i CVT MY17 (prodáno) 85t km Obrázek
Subaru Legacy 2,5i CVT MY12 (prodáno) 90t km (8.5)
Subaru Outback 2.0D MY11 (prodáno) 90t km (7,4)
Uživatelský avatar
honzahk
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 333
Registrován: ned zář 20, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Chmelař Jan
Bydliště: Hradec Králové

Re: už aby stál před barákem :)

Příspěvek od honzahk »

Mareka píše:Jen taková technická k tomu případnému dovozu auta ze CH: bo je to země mimo EU, tak pozor na případné problémy v rámci STK a následného přihlášení. Někde se to tady řešilo a tuším že šlo o to, že starší auto (nevím do jakého r.v.) nejde vůbec přihlásit!
Co jsem se sním bavil říká když jsou známí jde všechno přihlásit :845:
Chovej se tak aby jsi se za sebe nemusel stydět
Subaru Legacy 3.0r AT 180kW
Subaru Legacy Outback 2,5i AT 110kw prodáno
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49131
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: už aby stál před barákem :)

Příspěvek od VDC »

honzahk píše: Co jsem se sním bavil říká když jsou známí jde všechno přihlásit :845:
Honzo všechno přihlásit nejde. Teda nemůžu to říct u Subaru, u toho jsem to neřešil. Ale když jsem plánoval koupi Previe, tak jsem to řešil a původně jsem plánoval dovoz z CH. A dozvěděl jsem se, že lze přihlásit teprve auta od roku 1997, od kdy mají tzv. globální homologaci. Ačkoli to auto se vyrábělo od roku 1991 v podstatě beze změny, kvůli týhle administrativní kravině to prej tak musí bejt. Samozřejmě když má člověk ty správný lidi na správných místech, tak asi jde víc, ale ty já nemám... ::-DDD:
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“