Prodám Subaru Forester SF 92kw, 1998, manuál,

Chcete-li prodat svého mazlíka, zde je to správné místo, kde ho nabídnout a podiskutovat o něm.
Odpovědět
Uživatelský avatar
barts
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 937
Registrován: ned bře 15, 2020 9:06 pm
Bydliště: Holomóc

Prodám Subaru Forester SF 92kw, 1998, manuál,

Příspěvek od barts »

PRODÁNO
Prodám svého Festra 1998,ač nerad. Auto jsem neplánoval prodávat, takže to rozhodně není tak že bych to odepisoval protože je to vrak. Ze dne na den přišla nabídka na S-turba která nešla odmítnout a dva Forestry neuživím.
Auto má najeto 265tis. Nese na sobě známky používání (škrábance někde promáčklinky, v minulosti ho potkali asi i kroupy) když to bylo hluboko bylo to zakápla barvou aby to nekorodovalo, hlavně spíš od předchozích majitelů. Ale znáte to kdo jezdí sem tam do lesa ví co větvě dokážou...
Ale i tak se z toho dá udělat pěkná leštěnka, zelená metla je parádní.
V posledních dvou letech nainvestováno něco kolem 50tis, jak říkám neměl jsem v plánu ho prodávat.
Co se týče koroze auto je na tom na svoje léta celkem dobře, zádní nápravnice je orezlá ale cajk nic skrz a klobouky zadních tlumičů jsou lehce orezlé ale nikde nic skrz, foto mám klidně pošlu. Zadní lemy v hranách jsou orezlé ale pořád tam jsou vyloženě nic neupadává. Proito jsem si ho kupoval že s korozí je na tom fajn.
Zadní nápravnici a zadní podběhy byly broušeny a natřeny stabilizátorem koroze a potom polyuretanovou barvou, podběhy navíc zapatlány tlumexem.
Interiér je pěkný akorát řidičova sedačka je mírně natrhlá a lehce od barvy. Minulý rok jsem byl na testu tlumičů a všechno cajk
Auto klepe za studena ale čistě skrze ovalitu na 4 válci ( piston slap ) což dělá hodně ej20, ale za tepla jede jak víno. Nechám pár minut ohřát a je to.
Střešní okno funguje na půl. Původní se rozbilo v pojezdech tak jsem sehnal nové vyměnil a to funguje otevře se, zavře ale nedovře na jedné straně, ale když ví člověk kam sáhnout jde to dotlačit do úplného zavření.
Auto je po pěkném liftu vepředu 3,5cm vzadu 4cm. Díky liftu jsem na podvozku měnil mraky věci aby to pěkně chodilo. Už zbylo pár věcí do finiše a to přehodit zadní poloosy a vyměnit jeden přední vnitřní kloub protože auto pocukává při přidání a ubrání plynu a vibruje kolem 80km/h a to přesně díky tomu.Nový Kloub i poloosy bez vůli s dobrýma manžetama dám k autu chtěl jsem to vyměnit ale už se k tomu nedostanu. Ale když se člověk naučí ani mu to necukne . V zadu jsou excentrické šrouby aby šel seřídit odklon na pohodu. Sem tam kápne řízení ale dolejvám uplně minimálně. Motor žere olej jak má dle servisky.
Palivová hadička v napojení z podvozku do interiéru pod sedadlem chce nahradit do budoucna gumovou zatím jsem to vyřešil a benzín nekape a neprolíná. Do velkýho budoucna by to chtělo vyměnit zadní brzdový trubky kolem nápravnice holt mají 24 let ale pořád jsou pevné ale orezlé.
Auto má vytlumené obě přední dveře. Nefunguje zadní ostřikovač čerpadlo to vzdalo ale přední je funkční. K autu jsou svě sady kol. Jedna s Alu a pneu letními pneu pro SUV cca 3-4mm.Druhá sada plechy origo BFgoodrich winter slalom cca 5mm ještě jednu zimu dají.
Výbava: Přední led rampa v "rámu", zadní pracovní světlo v nárazníku, vysouvací anténa z blatníku funkční ( je to strašná prdel ), Vyhřívané přední sklo v okolí stěračů, klima, ABS, hill holder, redukce, střešní okno, vyhřívané sedačky,
Výfuk vypadá dost pěkně od katu na konec
Pro labužníky mám výfukový setup kde stačí vyměnit plug and play zadní koncák za laděný a pak to zní prádně ( dám k autu ) , dále polovinu spreje dle Kódu auta. Na pravém předním blatníku je popraskaný bezbarvý lak. Asi ho někdo špatně nalakoval. Přední pravý blinkr má prasklinu ale je celej.
Z auta si beru přední "F" znak ale původní subaru přidám k autu, a duralový kryt motoru a přední hella klaksony.
K autu mám svoje vlákno na subaru fórum klidně pošlu odkaz kde mám svoje auto rozebraný ohledně všeho.
Napsal jsem to všechno sem protože pak u auta nejste ničím překvapeni a nepojedete zbytečně. Dle mého lepší než když se vám to auto za dva týdny vysype a majitel vám o žádná závadě neřekl. To já nic fakt neskrývám.
Klidně vám pošlu fotky všeho, mám vyfocenej každej kousek auta. Potřebuje ještě trochu péče ale pak máte dokonalej stroj co projede všude a bude dlouho sloužit. Auto má do poloviny prosince dálniční známku. STK do 03/2022 ale další to v poho udělá.
Mnou děláno v posledních dvou letech
Źárovky podsvícení ve spínačích
Anténa
Podložky pod tlumiče
Nové brzdové trubky dozadu (od kostky ke kolům)
Svíčky
Olej v diferáku + převodovka
Kosti předního a zadního stabíku + komplet přední brzdy
výměna kroužku pod volantem
Fólie na okna s atestem
přetěsnění předních brzdových třmenu
výměna trubky u hrdla nádrže
výměna zadních silentbloků v podélném rameni
excentrické šrouby na zadní nápravě
vytlumení předních dveří
manžety na předních poloosách
výměna pravé přední poloosy
zadní silentbloky předních ramen
Výměna silentbloku převodovky
Nové zadní brzdy
Geometrie
Výměna střešního mechanismu okna
Nový chladič vody, výměna těsnění víka ventilů
a tohle jsem už nestihl výměnu zadních poloos a předního vnitřního kloubu a pojede to jak víno
Cena 50 tis, Olomoucko sleva možná na místě
ZATÍM REZERVACE
Přílohy
242342942_283580576937229_1759054389867936581_n.jpg
242355354_381760046777009_6910203383258205682_n.jpg
242365840_1447597632293634_1616041318972586966_n.jpg
Naposledy upravil(a) barts dne pát zář 24, 2021 9:24 am, celkem upraveno 1 x.
Subaru Impreza WRX Hawk 06 / 169kw
Subaru Outback BP 06 / 121kw
Pežůt 206 CC / 80kw


Ex: Lexus IS 200 Sportcross 04 / 114kw
Ex: Subaru Forester S-turbo 99 / 125kw
Ex: Mazda 3 Kintaro 07 / 110kw
Ex: Škoda Octavia 1.6 / 74kw
Ex: Subaru Forester SF 98, 2.0/92Kw
Ex: Škoda Felicia 98, 1.3 mpi/40Kw
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5143
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Prodám Subaru Forester SF 92kw, 1998, manuál,

Příspěvek od petr »

pěkný kousek, kdybych neplánoval ještě v listopadu pokus o STK s tím mým tak bych jej bral, ale ten můj furt ještě jezdí kupodivu a kupovat jej do zásoby by byla věčná škoda , ale dobrá nabídka bych řekl
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Prodám Subaru Forester SF 92kw, 1998, manuál,

Příspěvek od sima »

Taky si myslím, dobrá nabídka, zkusím to nadhodit kámošovi, už jsem na to myslel sotva jsi se tu zmínil o změně. Kámoš furt drandí v terénu ( mimo jiné dřevorubec, horolezec, stromolez atd) forestr by se mu líbil, to mě říkal už víckrát, asi by ho kopl do plynu, jen on auta fakt užívá, neprožívá, doslova :-)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
StandaB
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3622
Registrován: pát led 03, 2020 2:20 pm
Jméno a příjmení: Stanislav Becvar
Bydliště: Nürnberg

Re: Prodám Subaru Forester SF 92kw, 1998, manuál,

Příspěvek od StandaB »

Radku, myslim ze uz je pryc. Na FB psal Barts, at uz nikdo nevola/nepise... nebo ze se z toho zblazni. :-D
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Prodám Subaru Forester SF 92kw, 1998, manuál,

Příspěvek od sima »

Jj, něco jsem postřehl, nevadí, myslel jsem si, že to bude rychle pryč, víme jaká je dnes nabídka =) mohl jsem být pružnejší, tj taky pravda, ale furt něco řeším a když jsem dal někomu tip na auto, byla to nakonec většinou ztráta mého času, otázky furt dokola a výsledek nula.
Musíš to prostě chtít a jít po tom :-)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
barts
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 937
Registrován: ned bře 15, 2020 9:06 pm
Bydliště: Holomóc

Re: Prodám Subaru Forester SF 92kw, 1998, manuál,

Příspěvek od barts »

je to tak Prodáno
Subaru Impreza WRX Hawk 06 / 169kw
Subaru Outback BP 06 / 121kw
Pežůt 206 CC / 80kw


Ex: Lexus IS 200 Sportcross 04 / 114kw
Ex: Subaru Forester S-turbo 99 / 125kw
Ex: Mazda 3 Kintaro 07 / 110kw
Ex: Škoda Octavia 1.6 / 74kw
Ex: Subaru Forester SF 98, 2.0/92Kw
Ex: Škoda Felicia 98, 1.3 mpi/40Kw
Uživatelský avatar
rajnoch
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 460
Registrován: stř říj 25, 2017 8:13 pm
Jméno a příjmení: ondra
Bydliště: palkovice

Re: Prodám Subaru Forester SF 92kw, 1998, manuál,

Příspěvek od rajnoch »

Kua chces mi rict ze za 50 to zmizelo toz by me zajimalo kolik stoji moje herka

Odesláno z mého SM-G398FN pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48972
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám Subaru Forester SF 92kw, 1998, manuál,

Příspěvek od VDC »

Ondřeji když dáš pade, tak si tu tvojí hrůzu někdo vezme
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
rajnoch
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 460
Registrován: stř říj 25, 2017 8:13 pm
Jméno a příjmení: ondra
Bydliště: palkovice

Re: Prodám Subaru Forester SF 92kw, 1998, manuál,

Příspěvek od rajnoch »

Jakooooo :-D zasek tak hrozne to moje nevypada jako co se tyce karoserie nic neni zresle ta prosla komplet opravou ale zbytek uz se neda rict ale hlavne ze jede a vsude jinak motor opraven uz nezere olej teklo pres cidlo oleje prdlo mi tesneni toz marne kovarova kobila

Odesláno z mého SM-G398FN pomocí Tapatalk
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5143
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Prodám Subaru Forester SF 92kw, 1998, manuál,

Příspěvek od petr »

musíš hlavně napsat v terénu nejeto :-D
Odpovědět

Zpět na „Prodám Auto“