Prodám bílé Subaru Forester SJ Active 2018, manuál

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22699
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Prodám bílé Subaru Forester SJ Active 2018, manuál

Příspěvek od spm »

20 let stara pastika uz ten airbag v sedacce ma taky...

Odesláno z mého SM-N950F pomocí Tapatalk
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19065
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Prodám bílé Subaru Forester SJ Active 2018, manuál

Příspěvek od hamoun »

jta píše:Možná bych čekal, že by řekli, že zkusí aspoň zjistit jaké jsou možnosti a ne dělat, že jim je to jedno. Kašlu na to auto půjde z baráku.
oni ale nemaji zadne moznosti ... kde by to meli zjistit? prochazet fora a vyrobce alternativ (jak psal david) ?
oni resi standard obycejna auta a opravuji je. budme radi, ze znaji tu standardni techniku a umi pracovat s ni. kdyz chces neco extra, je to fakt jen na tobe. kdyz neni vice vybav nebo ruznych konstrukci sedacek v danem modelu, tak proste vedet nebudou ...

myslis, ze nekdo v servise jen tak zkousi a prehazuje sedacky mezi radami aut nebo modely??
bez, studuj, mer, zjistuj ...

verim, ze kdyz si doneses sedacku, vymeni ti ji, kdyz to bude sedet ...
mezikusy ti taky vyrabet nebudou ...

ja absolvoval u autorizaku vymenu sedacek ve WRX z pravostranneho SpecC .. ale zajistoval jsem si je sam.
oni uz pak iniciativne hodili vyskovou regulaci prave sedacky do meho auta a z leve casti prehodili zas vrsek a regulaci zachovali. takze jsem mel vyskove stavitelne obe ...

ale priprava, zjistovani a shaneni musi byt vzdy na tobe ...

to, cos napsal, bylo uplne nesmyslne a zbytecne ...
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
PetrAT
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 579
Registrován: pon dub 10, 2017 9:52 am
Bydliště: Beskydy

Re: Prodám bílé Subaru Forester SJ Active 2018, manuál

Příspěvek od PetrAT »

jta píše:Možná bych čekal, že by řekli, že zkusí aspoň zjistit jaké jsou možnosti a ne dělat, že jim je to jedno. Kašlu na to auto půjde z baráku.
Prodejce o mizernosti sedačky ví . Bavili jsme se o tom
Ale momentálně jsou nešťastný z jejich nabídky a cen
A v podstatě asi řeší co bude s nima (se suba v eu ) dál
jta
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 96
Registrován: stř čer 28, 2017 6:36 pm

Re: Prodám bílé Subaru Forester SJ Active 2018, manuál

Příspěvek od jta »

Ahoj, tak auto je prodáno. Pokud by někdo měl zájem, tak mi zůstaly zimní pneu Hankook W320 Winter I*Cept Evo2 o rozměru 225/60 r17. Jeté 2 zimy. Vzorek odhaduji na cca 7mm (jsou schované a nechce se mi tam teď jít. V případě zájmu je samozřejmě přeměřím a nafotím. Nové mě stály přes 11 000,- Kč. Nyní bych je nechal tak za 7 000,- Kč. Dále nabízím přední plastový nárazník v bílé barvě. Je po střetu se srnou na pár místech trochu prasklý, ale prý není problém to nechat zavařit. Cena cca 3000,- Kč. Foto pošlu na e-mail.
Subaru Forester SJ, 2,0i, MY 2018
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“