Prodej Tribeca 3.6 MY2008 7míst

Chcete-li prodat svého mazlíka, zde je to správné místo, kde ho nabídnout a podiskutovat o něm.
Odpovědět
Uživatelský avatar
JoMi
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 58
Registrován: pon pro 08, 2014 1:09 pm
Jméno a příjmení: Josef Miler
Bydliště: Tábor

Prodej Tribeca 3.6 MY2008 7míst

Příspěvek od JoMi »

Ahoj klubáci.

Na přelomu listopadu a prosince budu dávat do prodeje svojí Tribecu 3.6 v sedmimístné verzi, takže pokud máte zájem o pořádný rodinný auto, tady je 8-?

Jelikož pracuju v dealerské síti Subaru, má samozřejmě kompletní autorizovaný servis. Vůz je původem z Německa (1. reg 24. 9. 2008) a v roce 2010 si ho nechal přivézt předchozí majitel (náš stálý zákazník, teď má nové STi). Já mám Tribecu od února 2018. Je zde stále možný odpočet DPH, kdyby někdo řešil i do firmy.

Najeto má aktuálně 228 tkm. Na minulou zimu jsem kupoval nové pneu Nokian které jsou na origo 18" discích ze starší Tribecy (viz fotografie) a na léto jsem letos kupoval taky nové pneu, opět Nokian. Na voze je instalované odnímatelné tažné zařízení na 2.000kg (využíváno tak 10x do roka), originální gumové koberce v interiéru, plastová vana do kufru při sklopené 3. řadě i pro vyklopená sedadla. Navíc mám k vozu originální střešní nosič + 3 ližiny na kola.

Všechno ve voze funguje, převodovka nevykazuje žádné známky škubání. Stav odpovídá 11 letům používání, ale je bez výrazných ran v karoserii. STK platná do 5. 2. 2021.

Na ten šestihrnek jsem si sice rychle zvyknul, ale čeká mě přesedlání na Levorga, tak si ten "Porsche" koncert může užít ještě někdo další. (*_^) |,,,,

Cena není tajná, 250.000 Kč včetně DPH (206.612 Kč bez DPH)

Není problém se dohodnout na předváděcí jízdě, buď v Táboře nebo v Sedlčanech.
01.jpg
Přílohy
02.jpg
04.jpg
06.jpg
08.jpg
12.jpg
16.jpg
18.jpg
17.jpg
20.jpg
SUBARU "Tank" TRIBECA 3.6 MY2009 5AT
SUBARU "Cuketa" LEGACY 2.2 MY1991 4AT sedan

Sold
SUBARU "Paprika" LEGACY 2.0 MY1999 5MT sedan
Odpovědět

Zpět na „Prodám Auto“