Jak naučit novou dálku? SF

Odpovědět
Uživatelský avatar
YuriiGT
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 98
Registrován: pát led 04, 2013 5:18 pm
Jméno a příjmení: Jirka od Prahéé

Jak naučit novou dálku? SF

Příspěvek od YuriiGT »

Trochu se peru s originalnim DO pro Forestera SF 98, bratříček mu chcípnul uz před lety a zbylej se potom zbláznil a uměl jenom zamykat i když jsem mačkal unlock. I rozhodl jsem se, že to opravím a začal jednat cestou nejmenšího odporu tedy přes ovladač samotný. Rozebral jsem ho, vykoupal v isopropanolu, usušil, vyměnil baterku a... Ten blbej krám ovladač zapomněl.
Co teď? Nasel jsem návody které buď nefungují, nebo vyžadují druhé, funkční DO které není :(

Už mám připravenou jinou kompletni sadu ale furt se mi líbí ze bych zachoval originální ovládání.
Forester SF - RedDwarf / sice už takovej letitej agrostroj s milionem much ale furt mne baví! :)
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22545
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Jak naučit novou dálku? SF

Příspěvek od spm »

V servisním manuálu bude postup, jak to udělat... nevím teda jak to bude mít Forester, u Outbacka byl chyták v tom, že se musel oddělat ten plast na prahu u řidiče, tam se našel rozpojený konektor s jedním drátem, spojilo se to, naučili se všechny DO tak, že se na nich 2x zmáčklo tlačítko (auto na to nějak zacvakalo zámkama, když to pochopilo) a pak se konektor zase rozpojil. Videa na youtubu mají tu vadu, že je hromada z nich z Ameriky, kde ta jednotka na DO je jiná. Takže jmenovitě třeba ten postup kdy se asi 20x vyplo/zaplo zapalování tady nefunguje :-)
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Forester“