zvysne nahradne diely

Odpovědět
Uživatelský avatar
racmaster
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 234
Registrován: stř říj 10, 2012 1:55 pm
Jméno a příjmení: rado cajko
Bydliště: Muranska planina, Slovensko

zvysne nahradne diely

Příspěvek od racmaster »

no, forestik je prec, ale pozeram, ze mi este po nom ostali nejake nepouzite, nove nahradne diely, tak ked to niekomu pomoze, ozvite sa...

forester SF 2.0 90kw, 1998

2xbrzdovy valcek
1xpredna brzdova hadicka
2xsada tesneni brzdoveho valceka

3x2ks snehovych retazi velkost 100
8. JEEP Cherokee Liberty KJ, 7. Subaru Forester 2.0 SF, 6. Skoda Superb 2.8-V6, 5. VW Passat 1.8t, 4. Seat Inca 1.4, 3. Renaul Laguna 1.6i, 2. Skoda Octavia 1.6i, 1. Skoda 120LS
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5143
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: zvysne nahradne diely

Příspěvek od petr »

co je to za ty řetězy a cena ? klidně i do SZ
Uživatelský avatar
racmaster
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 234
Registrován: stř říj 10, 2012 1:55 pm
Jméno a příjmení: rado cajko
Bydliště: Muranska planina, Slovensko

Re: zvysne nahradne diely

Příspěvek od racmaster »

obycajne, neznackove na forestrovsky rozmer 205/70 r15, 2 baliky su pouzite a jedny su uplne nove.

mne posluzili vcelku dobre, len raz sa mi stalo, ze na jednej prasklo ocko, ale su tam nahradne ocka, takze neni problem. preto som nosil aj dalsi balik nahradnych, keby daco, no nebolo nikdy treba...

dam vsetky 3 spolu 6ks za 30 eur
8. JEEP Cherokee Liberty KJ, 7. Subaru Forester 2.0 SF, 6. Skoda Superb 2.8-V6, 5. VW Passat 1.8t, 4. Seat Inca 1.4, 3. Renaul Laguna 1.6i, 2. Skoda Octavia 1.6i, 1. Skoda 120LS
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5143
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: zvysne nahradne diely

Příspěvek od petr »

tak cena super jen nevím jestli ty obyčejné řetězy vydrží drsnější podmínky na silnice to nemám , já bych vzal max. 2 páry , původně jsem chtěl jedny levné dozadu a jedny kvalitní dopředu, používal jsem pewagy než mi je někdo ukradl a ty držely jen mi výjimečně spadly z kola při větším hrabání asi jsem je někdy uplně perfektně nedopnul, ještě uvažuju nad dopravou na moravu asi nejezdíš co ?
Uživatelský avatar
racmaster
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 234
Registrován: stř říj 10, 2012 1:55 pm
Jméno a příjmení: rado cajko
Bydliště: Muranska planina, Slovensko

Re: zvysne nahradne diely

Příspěvek od racmaster »

preto som mal 3 pary, keby sa roztrhla, dam druhu a neriesim. doma ju opravim a nemusim mat starost. podla mna furt lepsie, jak ist na drahych znackovych a nemat ziadnu do rezervy. ja celkovo razim pri tychto spotrebakovych veci zasadu radsej 3 lacne, jak jednu drahu...

na moravu nejazdim, mozno, keby bol nejaky zraz, ale neda sa na to spolahnut...
8. JEEP Cherokee Liberty KJ, 7. Subaru Forester 2.0 SF, 6. Skoda Superb 2.8-V6, 5. VW Passat 1.8t, 4. Seat Inca 1.4, 3. Renaul Laguna 1.6i, 2. Skoda Octavia 1.6i, 1. Skoda 120LS
Odpovědět

Zpět na „Forester“