co to je redukce??

Odpovědět
pansuu
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 328
Registrován: úte lis 15, 2011 8:03 am
Bydliště: Koberovy

Re: co to je redukce??

Příspěvek od pansuu »

Jízda na redukci je v pohodě třeba ve městě, rychlejší rozjezd, míň řazení atd.... Dlouho mi trvalo, než jsem ji začal používat, teď ji tam dávám možná až moc často ::-DD: A stejně se mi stane, že "špatně odhadnu" právě zařazenou rychlost a blbě podřadím, např. 5......a 2 ::-DDD:
Subaru Impreza combi 2.0, 85kw, LPG, 1998
Uživatelský avatar
JackL
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 570
Registrován: úte zář 23, 2014 5:20 pm
Jméno a příjmení: Jakub Loskot
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: co to je redukce??

Příspěvek od JackL »

Levap píše:... zařadit redukcí neutrál se mi povedlo při jízdě do kopce - paráda, než jsem na to přišel, trochu jsem se zapotil


... nevím co máte s tím kvílením, já nepozoruji skoro žádnou změnu (a bez redukce to jede potichu)
Je to tak, s redukcí to je jak turbo motor ::-DD: takové zvláštní vzdálené kvílení. Nebo jako metro, tramvaj při rozjíždění... :-) prostě zase nějaká zvláštnost, co se dá v Subíku poslouchat :845:
Uživatelský avatar
Hymjar
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 106
Registrován: ned čer 21, 2015 8:46 pm
Bydliště: Liberec

Re: co to je redukce??

Příspěvek od Hymjar »

na redukci prakticky jezdím pořád. Lépe se to rozjíždí a krásně to táhne při lahodném zvuku motoru. Vypínám jí až cca kolem 100km/h, když už mám daný 5. kvalt a otáčky kolem 3 000, vypnu redukci, otáčky spadnou a jen tak plavu krajinou. Rozhodně se mi na redukci lépe rozjíždí, neslyším tolik řvát 2-hmotu.
_________________
Subaru Outback 2,5 MT MY07 121kW
ex - Škoda Fabia combi 1,9TDi 2001 - auto zlaté nejen barvou
Odpovědět

Zpět na „Forester“