Neautorizované servisy Subaru - Praha a okolí

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10622
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Neautorizované servisy Subaru - Praha a okolí

Příspěvek od Mira »

bobhash píše:žiju, žiju , ale za 10 mesíců co sem mimo evropu sem najel autem cca 100km , vždy když jedu na par dní do čr na dovolenou a musim říct že to je sranda ten první rozjezd skok a překvapení jakou to má sílu a když se trochu rozjezdim tak zas letim do perdele . tys poslal do světa toho tvího krasafce ? / sorry za oftopik/ b
Jo, jo, Bobe. I Miloš přesedlal. Víc tady : http://subarufanclub.cz/forum/viewtopic ... ter#p88486
V Brně se už taky jezdí jinýma kraksnama a nejhůř dopad wopravil, jezdí v hnusný multiple. ::-DD:
Uživatelský avatar
bobhash
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 513
Registrován: úte črc 28, 2009 12:00 am
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Neautorizované servisy Subaru - Praha a okolí

Příspěvek od bobhash »

ja jezdim bobcatem , bagrem a tatou :)) , multipla je v pohodě takovej italskej humr , kamoš má už druhou a sedět ve předu ve třech je dobrý / sorry za of topik /
MMira
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 644
Registrován: sob led 01, 2011 7:01 pm

Re: Neautorizované servisy Subaru - Praha a okolí

Příspěvek od MMira »

tak jsem taky vyzkousel sluzeb boxerauta. chtel jsem pravidelnou prohlidku, opravu zrezavelych okotveni ridicova sedadla a podlahy, nejake drobnosti a umyti a napastovani auta.

auto jsem pristavil v pondeli s tim, ze vyzvednu v patek, ukol znel udelat vyse zminene a poradne prohlednout a nahlasit dalsi nedostatky.

vyzvedaval jsem v patek o pul 11 vecer, pan Lohr na me cekal v servisu. to ocenuji zvlaste. a k tomu samozrejme vyborna domluva, na prvni pohled dobre udelana prace a cenove to taky bylo prijemne, viz priloha.

za me velka spokojenost.
Přílohy
img080.jpg
img079.jpg
ex Reza WRX 2,5 combi
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Neautorizované servisy Subaru - Praha a okolí

Příspěvek od romull »

:670: Uff, tak to celkem koukám......cena vypadá zajímavě a ta doba vyzvednití auta až neuvěřitelně :conf89:
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
ivcata
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř led 16, 2013 5:11 pm
Jméno a příjmení: Ivan Málek
Bydliště: Kolín

Re: Neautorizované servisy Subaru - Praha a okolí

Příspěvek od ivcata »

Ahoj

Též se hlásím s dvojí osobní zkušeností se servisem BoxerAuto a panem L.L. Jednou šlo o servis, podruhé o drobnost. V obou případech max spokojenost s přístupem, výsledkem práce i cenou. Určitě se tam budu rád vracet :-)

Ivan
Subaru Forester SG 2.0X 2006 LPG
Robogump
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát lis 23, 2012 4:46 pm
Bydliště: Praha/Most

Re: Neautorizované servisy Subaru - Praha a okolí

Příspěvek od Robogump »

ivcata píše:Ahoj

Též se hlásím s dvojí osobní zkušeností se servisem BoxerAuto a panem L.L. Jednou šlo o servis, podruhé o drobnost. V obou případech max spokojenost s přístupem, výsledkem práce i cenou. Určitě se tam budu rád vracet :-)

Ivan
Tak jsem postupně nechával dělat u BoxerAuto spojku, opravu diagnostiky chudé směsi, výměnu vzduch.pumpy a teď naposled výměnu zadních tlumičů a nikam jinam už jezdit nechci.... :pr: Naprostá spokojenost se zákaznickým přístupem L.L., odborností, rychlostí oprav, dohodnutou cenou....prostě samé superlativy :winner:
Všem, kdo hledají kvalitní servis v Pze za odpovídající ale rozumnou cenu můžu BA jenom doporučit...můj forejs je po jejich péči úplně "nové" auto a jízda v něm je teď opravdu zážitek...(nejde o placenou reklamu :-) )
Řízení mě začalo bavit až s pořízením Lesníka 2.0 XT MY2003 :-)
Uživatelský avatar
Bekr
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 544
Registrován: sob lis 26, 2011 9:47 pm

Re: Neautorizované servisy Subaru - Praha a okolí

Příspěvek od Bekr »

To Robogump:
Na co tě u nich vyšli ty zadní tlumiče? A jaké?
Bekr
Subaru Forester 2.0X Comfort 2003
Subaru Forester 2.0X Active 2007
Subaru Forester 2.5XT Low 2008
Subaru Outback 2.5i Executive ES 2020
GSX400SH 88 & XJR1300 00 & S22 60
Uživatelský avatar
Marty73
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 3306
Registrován: sob črc 31, 2010 5:44 pm
Jméno a příjmení: Martin J.
Bydliště: Statenice

Re: Neautorizované servisy Subaru - Praha a okolí

Příspěvek od Marty73 »

I za mne u Boxer Auto naprostá spokojenost. Domluva s Lukášem jako za starých dobrých časů pro Subaru fandy, udělají cokoli si vymyslím a tráví na autě tolik času kolik je třeba a vím přesně za co platím. Nekonstatují pouze, že je něco rozbité, ale navrhují řešení. Osobně mám jasno minimálně do doby, než budu potřebovat značkový servis pro nové auto kvůli záruce. Jestli vůbec někdy...
"If in doubt, flat out." (Colin McRae)

Impreza WRX Prodrive, MY07
XV 2.0 Ridge, MY19
Toyota Aygo X
Forester SF, MY02 (ex)
Uživatelský avatar
seatik
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4035
Registrován: ned srp 09, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Vašek
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Neautorizované servisy Subaru - Praha a okolí

Příspěvek od seatik »

Kdybych uz nemel nakoupeny olej od MO,tak bych také do Boxerauto zajel na servis. Pro letosek to dela jeste kamarad,pristi rok pokud zustane hodnoceni tak si i tech 280km zajedu.
Subaru Forester 2.5 XT MY 2007
Subaru Outback 2.5 Limited 2020
ex Subaru BRZ 2.0i Sport MY2015
ex Subaru Impreza 2.0i 92kw MY2004
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48964
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Neautorizované servisy Subaru - Praha a okolí

Příspěvek od VDC »

seatik píše:Kdybych uz nemel nakoupeny olej od MO,tak bych také do Boxerauto zajel na servis. Pro letosek to dela jeste kamarad,pristi rok pokud zustane hodnoceni tak si i tech 280km zajedu.
Když přitom vyvezeš rodinu někam do krámu, tak ani ty kilometry nemusíš počítat... :845:
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Neautorizované servisy Subaru - Praha a okolí

Příspěvek od romull »

seatik píše:Kdybych uz nemel nakoupeny olej od MO,tak bych také do Boxerauto zajel na servis. Pro letosek to dela jeste kamarad,pristi rok pokud zustane hodnoceni tak si i tech 280km zajedu.
Myslím že by nijak neprotestovali když si přineseš vlastní olej a povíš jim že už jsi ho měl koupený, budou rádi za dalšího stálého zákazníka.
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Robogump
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát lis 23, 2012 4:46 pm
Bydliště: Praha/Most

Re: Neautorizované servisy Subaru - Praha a okolí

Příspěvek od Robogump »

Bekr píše:To Robogump:
Na co tě u nich vyšli ty zadní tlumiče? A jaké?
Tlumiče + pružiny Keybaba - bratru 12t vč. DPH
Řízení mě začalo bavit až s pořízením Lesníka 2.0 XT MY2003 :-)
Fitipaldi
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 190
Registrován: stř kvě 05, 2010 12:02 pm

Re: Neautorizované servisy Subaru - Praha a okolí

Příspěvek od Fitipaldi »

Je mi líto akorát těch mechaniků v současném AWD. Nakonec můžou zvednout kotvy a přejít do servisu o kousek dál.
SUBARU Impreza 2.0D MT MY 2010
yeti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2972
Registrován: úte říj 26, 2010 3:20 pm

Re: Neautorizované servisy Subaru - Praha a okolí

Příspěvek od yeti »

Fitipaldi: Proč by to dělali? Udělal někdy AWD někomu něco špatně? Myslím že ne. Tolik chvály na AWD i BA jsem nikdy na žádný servis neslyšel, takže si myslím, že si oba servisy své zákazníky najdou a není důvod aby mechanici v AWD byli smutní, nebo přecházeli "o kousek dál". Kurňa, škoda že to mám tak daleko. AWD i BA bych svýmu mazlíkovi rád dopřál...
Subaru Legacy wagon 2.0 R 121kW "sociál" MY06
Subaru Forester SF 90kW MY98
Fitipaldi
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 190
Registrován: stř kvě 05, 2010 12:02 pm

Re: Neautorizované servisy Subaru - Praha a okolí

Příspěvek od Fitipaldi »

yeti píše:Fitipaldi: Proč by to dělali? Udělal někdy AWD někomu něco špatně? Myslím že ne. Tolik chvály na AWD i BA jsem nikdy na žádný servis neslyšel, takže si myslím, že si oba servisy své zákazníky najdou a není důvod aby mechanici v AWD byli smutní, nebo přecházeli "o kousek dál". Kurňa, škoda že to mám tak daleko. AWD i BA bych svýmu mazlíkovi rád dopřál...
Mechanici jsou v pohodě. Bohužel ten člověk, co to vzal po L.Lohrovi, mě přesvědčil o tom, že do AWD již nikdy, resp. již žádný autorizák. Pitomce ze sebe dělat nenechám. A jde to i bez nich ! Divím se, že jim cpete takovýhle prachy a ještě se necháte oblbovat.
SUBARU Impreza 2.0D MT MY 2010
Odpovědět

Zpět na „Forester“