Jaký vybrat forester

Odpovědět
viking
Nováček
Nováček
Příspěvky: 38
Registrován: stř dub 01, 2015 10:00 pm
Jméno a příjmení: viktor czeko
Bydliště: Brno venkov

Re: Jaký vybrat forester

Příspěvek od viking »

nechtel jsem to tady zasi*at pocitama a dojmama, ale kdyz uz jste me vyprovokovali...
Vnitrni prostor auta je super, vyhled bomba. Na mou 193cm postavu mi prijde sedadlo male, ale...blabla. Vcera jsem neodolal a jel si zkusit vyjet kopec jako prase, po blate. Redukce je BOZI, hodil jsem tam dvojku a nechal auto kadlat jenom na volnobeh, perfekt. Da se otocit na kratkem polomeru, super. Zpatecka je bez redukce docela fofr rychlost musim rict...
Furt ja trouba to mam tendenci srovnavat s 1.8tsi - 1,2,3 pohoda, motor se necha krasne vytacet, jenom to pruzne zrychleni na 4, 5... blabla
S autem se da jezdit jako duchna (obec, lizat zespod 2tis otacek), to je fajn :-)
luxus je absence ESP, vcera jsem to pekne poslal do par zatacek, citil jsem jak se trhl predek ale auto perfektne citelne... no zatim sakra dobry.
do brutal terenu se nehrnu, auto ma milion kilometru a puvodni spojku, tak to nechcu za pul roku oddelat. Casem... mam najeto 200km, uz se tesim jak o vikendu namotam dalsich 400, ju huuu!!!
@Mira - urcite se dorazim pochlubit az bude trochu casu. Par cest z MTB/motorky na severu Brna znam, dame sraz a pojezdime to :-)
Viktor

Forester SJ 2.0xt
ex Forester SH 2.5xt
ex Forester SG 2.0 LPG
Uživatelský avatar
Čibi
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1754
Registrován: pon lis 08, 2010 11:17 am
Jméno a příjmení: Martin Cháb
Bydliště: Českolipsko

Re: Jaký vybrat forester

Příspěvek od Čibi »

draconis píše: To se mi naopak nezdá. Já jsem s dlouhodobým průměrem na 10l s 2.0XT a to jezdím hlavně mimo město, jinak by to bylo určitě víc. Nejmíň to jezdilo za 8.5l, ale to bylo poprvé a naposled. Kdybych se opravdu snažil a jel vyloženě na spotřebu, tak …

Mě to reálně žere nejmíň, když dálku jedu těch 100-110. To jsem i pod 9 litry, jinak tady po kopečkách průměr cca 10,5-11l a no a po městě, což defakto je teď, tak to dosahuje podstatně jiných hodnot :(
Outback 2.5 123 kw 2006
Forester 2.0 XT 130 kw 2005
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10646
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Jaký vybrat forester

Příspěvek od Mira »

Já jezdím skoro výhradně po štatlu a do 11 se vlezu.
Odpovědět

Zpět na „Forester“