Outback 2019

Odpovědět
Uživatelský avatar
artur
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 133
Registrován: stř led 22, 2014 10:27 am
Jméno a příjmení: Vit Artusenko
Bydliště: Budišov nad Budišovkou
Kontaktovat uživatele:

Re: Outback 2019

Příspěvek od artur »

Muzete sice na asistenty nadavat jak chcete, ale me XVcko zajistio, ze jsem nesrazil decko na kole a to nebylo moji nepozornosti, ani vysoku rychlosti, proste to auto zareagovalo o malickou chvilku drive nez ja a ta malicka chvilka byla rodil mezi: Nic se nestalo a tragedii.

Takze ja asistenty beru vsemi deseti.
Hyundai Kona Electric, 2019
Subaru Impreza, 2.0R LPG, AT, MY08 Obrázek
BMW i3, 2017 - prodáno
Subaru XV, 2.0, MY2018 - prodáno Obrázek
Subaru Outback, 2.5i LPG, MY07 - prodáno Obrázek
Uživatelský avatar
CoZmo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1678
Registrován: ned říj 25, 2009 10:23 pm

Re: Outback 2019

Příspěvek od CoZmo »

Tome, promiň, ale BH je klasickej veterán, co sem taky měl - žádný brzdy, pekelnej volant a VDC který je pro legraci. Největší peklo je totální absence jakéhokoliv brzdného účinku a mechanickej plyn, kterej akorát leje litry benzínu do kanálu bez jakéhokoliv efektu. Ale tak jezdí to viď a jak říkám, ty to máš pro zábavu. A ten výchyt v podobě vodou ředitelných laků, co subaru tehdá zavedlo vypadá po letech taky dost strašně...ale příště si to zas rád půjčím 8-?

Od kterýho roku je ten poFL???? Ty boční kamery jsou zajímací velice.

A jinak k asistentům...hrabat do volantu je peklo, ale roky na hrbu přibejvaj, člověk tráví mrak hodin telefonování v autě (prostě seš v práci), jezdí se v pekelným provozu a počasí, takže další oči navíc vlastně vítám...a tady aspoň věřím tomu, že to funguje.
čím víc bahna, tím víc Subaru

aneb In mud we trust!

Subaru Outback 3.6 H6 MY19 BS Premium - Canada
Subaru Outback 3.0 H6 MY05
ex Subaru Legacy 2,2 MY92
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16148
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Outback 2019

Příspěvek od quickly »

CoZmo píše:Od kterýho roku je ten poFL???? Ty boční kamery jsou zajímací velice.
Já mám 2019
CoZmo píše: hrabat do volantu je peklo
Když si je nezapneš, tak netahají. Jednou jsem omylem zapnul držení pruhů a říkal jsem si, že cítím ten protitlak, ale nebylo to něco brutálního.
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1304
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Outback 2019

Příspěvek od PeteBiggy »

artur píše:Muzete sice na asistenty nadavat jak chcete, ale me XVcko zajistio, ze jsem nesrazil decko na kole a to nebylo moji nepozornosti, ani vysoku rychlosti, proste to auto zareagovalo o malickou chvilku drive nez ja a ta malicka chvilka byla rodil mezi: Nic se nestalo a tragedii.

Takze ja asistenty beru vsemi deseti.
Nepopírám, jak jsem psal, každý jezdí jinak, má jiné preference...... A stejně tak jako ty máš takovouhle kladnou zkušenost s asistentem, tak stejně se může najít někdo, kdo napíše, že právě zásah onoho asistentu mu zapříčinil havárku, či dokonce, jak píšeš, tragédii. Nic není černobílé a každá mince má rub i líc.

Každopádně dobře, že to u tebe dopadlo, jak to dopadlo.
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
artur
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 133
Registrován: stř led 22, 2014 10:27 am
Jméno a příjmení: Vit Artusenko
Bydliště: Budišov nad Budišovkou
Kontaktovat uživatele:

Re: Outback 2019

Příspěvek od artur »

PeteBiggy píše:
Nepopírám, jak jsem psal, každý jezdí jinak, má jiné preference...... A stejně tak jako ty máš takovouhle kladnou zkušenost s asistentem, tak stejně se může najít někdo, kdo napíše, že právě zásah onoho asistentu mu zapříčinil havárku, či dokonce, jak píšeš, tragédii. Nic není černobílé a každá mince má rub i líc.

Každopádně dobře, že to u tebe dopadlo, jak to dopadlo.
Opravdu existuje nejaky zaznamenany pripad, ze asistent Subaru byl zodpovedny za nejakou tragickou nehodu?
Hyundai Kona Electric, 2019
Subaru Impreza, 2.0R LPG, AT, MY08 Obrázek
BMW i3, 2017 - prodáno
Subaru XV, 2.0, MY2018 - prodáno Obrázek
Subaru Outback, 2.5i LPG, MY07 - prodáno Obrázek
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1304
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Outback 2019

Příspěvek od PeteBiggy »

artur píše:
Opravdu existuje nejaky zaznamenany pripad, ze asistent Subaru byl zodpovedny za nejakou tragickou nehodu?
Tak já osobně žádný konkrétní případ neznám, ale dokážu si to zcela jasně představit a už vůbec nepochybuju, že na světě takovýchto nehod bude jistě dost. V posledních letech jsem se svezl v nemálo autech a upřímně řečeno, některé mají ty asistenty fakt až debilně nastavené. Některé spíš jen otravují, ale třeba takové zahamtnutí brzd natvrdo, aniž by to situace opravdu vyžadovala, to za jistých okolností může způsobit docela dost ošklivou věc.
Naposledy upravil(a) PeteBiggy dne sob úno 13, 2021 8:45 pm, celkem upraveno 1 x.
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20631
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Outback 2019

Příspěvek od námořník »

Ono stačí když ti začne bez důvodu brzdit, což se spoustě lidí stalo a ten za ním žádnýho asistenta nemá a je stejně nepozornej jako jsi byl ty a nebo má jinou značku, třeba Volvo a on mu nefungoval.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
artur
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 133
Registrován: stř led 22, 2014 10:27 am
Jméno a příjmení: Vit Artusenko
Bydliště: Budišov nad Budišovkou
Kontaktovat uživatele:

Re: Outback 2019

Příspěvek od artur »

Ja jsem s auty s asistenty brzdeni najezdil uz pres 100 000 km a situace kdy auto bezduvodne zacne brzdit je velmi vzacna a v tom okamziku kazdy ridic, ktery dava pozor, tak proste jen tukne do plynu a auto okamzi reaguje. Neni v tom vubec zadny problem. K tomu ten pocitac nikdy neni unaveny, nikdy jeho pozornost neodvede hezka blondyna, nebo nedockava manzelka, takze i kdyby jejich chybou doslo nekdy k nehode, tak v neporovnatelne vetsim mnozstvi pripadu je jejich prinos pozitivni. Neprijde mi ani realne, ze by automobilky riskovaly zivoty svych platicich zakazniku, svou reputaci a riziko zalob.
Hyundai Kona Electric, 2019
Subaru Impreza, 2.0R LPG, AT, MY08 Obrázek
BMW i3, 2017 - prodáno
Subaru XV, 2.0, MY2018 - prodáno Obrázek
Subaru Outback, 2.5i LPG, MY07 - prodáno Obrázek
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20631
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Outback 2019

Příspěvek od námořník »

Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
artur
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 133
Registrován: stř led 22, 2014 10:27 am
Jméno a příjmení: Vit Artusenko
Bydliště: Budišov nad Budišovkou
Kontaktovat uživatele:

Re: Outback 2019

Příspěvek od artur »

A to ma ukazovat co? Ze ridic, ktery ovlada vozidlo a vzdy je jeho cinnost nadrazena brzovemu asistentu umyslne narazil do lidi?
Hyundai Kona Electric, 2019
Subaru Impreza, 2.0R LPG, AT, MY08 Obrázek
BMW i3, 2017 - prodáno
Subaru XV, 2.0, MY2018 - prodáno Obrázek
Subaru Outback, 2.5i LPG, MY07 - prodáno Obrázek
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22740
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Outback 2019

Příspěvek od spm »

CoZmo píše:Tome, promiň, ale BH je klasickej veterán, co sem taky měl - žádný brzdy, pekelnej volant a VDC který je pro legraci. Největší peklo je totální absence jakéhokoliv brzdného účinku a mechanickej plyn, kterej akorát leje litry benzínu do kanálu bez jakéhokoliv efektu. Ale tak jezdí to viď a jak říkám, ty to máš pro zábavu. A ten výchyt v podobě vodou ředitelných laků, co subaru tehdá zavedlo vypadá po letech taky dost strašně...ale příště si to zas rád půjčím

Od kterýho roku je ten poFL???? Ty boční kamery jsou zajímací velice.

A jinak k asistentům...hrabat do volantu …
Jo, takze to hodnotis na zaklade vymlacenyho pujcovaciho auta, ktery se taknejak udrzuje na zivu :-) BH brzdi jako kterykoliv jiny auto, pokud ma brzdy v rozumnem stavu. Co znamena VDC pro legraci nevim, ale mimo silnici mi to jeste nespadlo a ikdyz jsem udelal kravinu typu vlitnout na otocce na parkovisti kolem do ledu, tak se to udrzelo na miste, kde melo. Co je spatnyho na mechanickym plynu nechapu teda uz vubec...

Peknou krizovku jsem si uzil dneska, kdyz jsem se snazil na barrandaku pretraverzovat dva pruhy, abych sjel na okruh. Slapnul jsem dost silne na plyn, abych se dostal pred nakladak (za kterym jel vlacek aut s metrovymi rozestupy, takze bez sance se tam dostat); nakladak chtel pro zmenu do meho pruhu. To co videt bohuzel nebylo, ze se o kus dal nejaky tydyti pri tom minimalnim provozu srazili a zustali v silnici. Takze ty auta prede mnou najednou ve vsech pruzich prudce zastavily. Vyslo mi to, zmizel jsem z drahy nakladaku a stacil to do ty kolony dobrzdit. Mit tam nejakej retardovanej asistent, ktery akorat vidi, jak se pod plynem zenu do stojiciho auta, tak nechci domyslet, co by se stalo...

Odesláno z mého SM-N950F pomocí Tapatalk
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
artur
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 133
Registrován: stř led 22, 2014 10:27 am
Jméno a příjmení: Vit Artusenko
Bydliště: Budišov nad Budišovkou
Kontaktovat uživatele:

Re: Outback 2019

Příspěvek od artur »

Nestalo by se vubec nic, protoze v EU nejsou povolene autonomni vozy, tzn. asistent nikdy neni nadrazen ridicovu rozhodnuti, on zapipa, mozna skubne brzdou, ale pokud ridic dal chce zrychlovat tak proste zrychluje.
Hyundai Kona Electric, 2019
Subaru Impreza, 2.0R LPG, AT, MY08 Obrázek
BMW i3, 2017 - prodáno
Subaru XV, 2.0, MY2018 - prodáno Obrázek
Subaru Outback, 2.5i LPG, MY07 - prodáno Obrázek
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20631
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Outback 2019

Příspěvek od námořník »

artur píše:A to ma ukazovat co? Ze ridic, ktery ovlada vozidlo a vzdy je jeho cinnost nadrazena brzovemu asistentu umyslne narazil do lidi?
Tak jinak.
https://youtu.be/o9O-aejD0vI
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
artur
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 133
Registrován: stř led 22, 2014 10:27 am
Jméno a příjmení: Vit Artusenko
Bydliště: Budišov nad Budišovkou
Kontaktovat uživatele:

Re: Outback 2019

Příspěvek od artur »

A opet, je tam ridic, je to jeho zodpovednost, k nehode nedoslo zasahem asistentu, pokud jsem to teda pochopil dobre.
Hyundai Kona Electric, 2019
Subaru Impreza, 2.0R LPG, AT, MY08 Obrázek
BMW i3, 2017 - prodáno
Subaru XV, 2.0, MY2018 - prodáno Obrázek
Subaru Outback, 2.5i LPG, MY07 - prodáno Obrázek
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20631
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Outback 2019

Příspěvek od námořník »

Jasně, že tam je řidič. A pokaždý to měla být ukázka funkčnosti brzdových asistentů. Je toho z různých testů dost. Stačí se kouknout.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Odpovědět

Zpět na „Legacy, Outback“