Outback MY2018

nafrnena
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: ned pro 02, 2018 11:06 am
Jméno a příjmení: Vojta

Re: Outback MY2018

Příspěvek od nafrnena »

Ahoj, diky za odezvu a přivítání!

Zkusím se v Carpenter stavit :)
jkotek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1877
Registrován: úte úno 14, 2017 9:51 am
Jméno a příjmení: Jan Kotek
Bydliště: Praha

Re: Outback MY2018

Příspěvek od jkotek »

Cukání CVT může nastat při velkém sešlápnutí plynu. Pak převodovka drží stálý převod a zrychluješ podle otáček motoru. Až do okamžiku, kdy přehodí řetěz o velký kus výše. To způsobí určité cuknutí.
Při normálním zrychlování řadí CVT průběžně, takže nic necítíš.
Daily: Subaru Outback 2.0D CVT Active, MY2015
Obrázek
Summer: Subaru Legacy 3.0R, MY2005
Obrázek
steiner
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob pro 01, 2018 11:59 am

Re: Outback MY2018

Příspěvek od steiner »

nafrnena píše:Ahoj, diky za odezvu a přivítání!

Zkusím se v Carpenter stavit
Slyšel jsem, že prý dělají šedý dovoz odněkud z Estonska či tak něco podobného. To je asi ostatně ta narážka na tu záruku, viz předešlý příspěvek.
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Outback MY2018

Příspěvek od námořník »

Dovozy jsou pokud vím z Dánska. Po odečtení tamní daně z luxusu je cena lepší než u nás.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
krytech
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 86
Registrován: pon črc 09, 2018 3:29 pm
Bydliště: Zlín

Re: Outback MY2018

Příspěvek od krytech »

steiner píše:Zdravím všechny.

Chtěl bych se zeptat, jestli je u Outbacku MY2019 nějaká změna oproti modelu roku 2018.

Díky.
Sam mam MY2019 objednany a prodejce mi rikal, ze moc zmen nebude. Jsou nejake nove barvy (konecne pekna zelena) a novy model bude mit funkci "AVH".
https://www.youtube.com/watch?v=HvdznnnZ9Wo
Přílohy
autoback_perex.jpg
SUBARU Outback Executive, Tungsten Metallic (MY19) Obrázek
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1281
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Outback MY2018

Příspěvek od PeteBiggy »

Carpenter vozí prakticky různě z Evropy. Ale většina je určitě z té severní větve dealerství, tzn. Dánska, Švédska, pobaltských států atd. Jelikož nejvíce "bouchají" Forestery a Outbacky, které jsou tam na rozdíl od XVček, Levorgu ad. cenově mnohem výhodnější. Ty jsou třeba zase levnější v Itálii, ale tam co vím, nemůžou prodejci dělat ofico vývoz. Severní větev má klasické 3 roky celoevropské záruky. Oni často mají zase garanční servis po dobu záruky zdarma aj. akce. Ty dva roky navíc zastřešuje naše dealerství pod "ochranou" pojišťovny. V Carpenteru mi řekli, že i oni to nabízí, jen to mají u jiné pojišťovny. Ale nebyl bych si tím teda jist, určitě by to bylo o těch 15 tisíc, co to stojí dražší resp. by o tuto sumu dali menší slevu, pokud by teda nějaká byla. Ale mám za to, že tohle si může zaplatit i samodovozce, tedy i já. Ale nevím to jistě, nějak jsem po tom nepátral, pač to nemám v plánu....
Ale i ofico dealeři vozí z venku. Třeba u nás dealer docela ve velkém. Samo se to našemu zastoupení nelíbí, být to nějaké malé dealerství, tak by je poslali k šípku, ale jelikož prodávají i tak dost ofico vozidel, tak jim to tak nějak tolerují. A co jsem si tak všimnul, tak těch dealerů co si vozí i sami je čím dál víc. A věřím , že na tom autě mají mnohokrát větší vývar, jelikož ta sleva není až taková, jak by mohla být. Ale české ceny jsou úplně zcela mimo mísu...
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Outback MY2018

Příspěvek od námořník »

Já když jsem kupoval ve 2016 Levorga, tak jsem se tam ptal a více méně stále čekám na odpověď. Říkal jsem si, když se takhle chovají k prodeji, tak jak to bude s případnejma problémama? Takže jsem koupil jinde. Jinak ono i to omezení km je všude jiný. U nás 200t a treba v D jenom150. Osobně to nesleduju, ale proto je potřeba se pořádně zeptat :-).
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
steiner
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob pro 01, 2018 11:59 am

Re: Outback MY2018

Příspěvek od steiner »

krytech píše: Sam mam MY2019 objednany a prodejce mi rikal, ze moc zmen nebude. Jsou nejake nove barvy (konecne pekna zelena) a novy model bude mit funkci "AVH".
https://www.youtube.com/watch?v=HvdznnnZ9Wo
Mně by se líbila ta modrá, co mají na tom Ascentu. Jsem zvědav, jestli se dočkám.
Uživatelský avatar
seatik
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4035
Registrován: ned srp 09, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Vašek
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Outback MY2018

Příspěvek od seatik »

krytech píše: Sam mam MY2019 objednany a prodejce mi rikal, ze moc zmen nebude. Jsou nejake nove barvy (konecne pekna zelena) a novy model bude mit funkci "AVH".
https://www.youtube.com/watch?v=HvdznnnZ9Wo


Ta zelená je fajn, ale mně osobně se líbí tahle. Škoda že k nám na trh ČR se nedostala

https://www.mobile.de/cz/Osobn%C3%AD-v% ... 41320.html
Subaru Forester 2.5 XT MY 2007
Subaru Outback 2.5 Limited 2020
ex Subaru BRZ 2.0i Sport MY2015
ex Subaru Impreza 2.0i 92kw MY2004
Uživatelský avatar
strider
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1267
Registrován: stř zář 05, 2018 2:07 pm
Jméno a příjmení: Jakub D.

Re: Outback MY2018

Příspěvek od strider »

seatik píše:
Nic ti nebrani koupit si to v Reichu ;) at uz ojety nebo novy ^_~ Neni v tom zadny problem, od toho je EU.
WRX STI Active MY18
Forester XT Sport MY17
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Outback MY2018

Příspěvek od námořník »

Je tam pěknejch 3+2+další 3 roky zaruka/pojistka/pojistka. Takže dohromady 8 let, ale ty další 3 roky budou určitě podmíněný že musíš jezdit k nim na servis.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
nafrnena
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: ned pro 02, 2018 11:06 am
Jméno a příjmení: Vojta

Re: Outback MY2018

Příspěvek od nafrnena »

Chystám se k prodejci >B-)

nakoukl sem do jednoho showroomu, kde byli vsichni na dovolene, takze jsem se dozvedel velky nic. Ale meli tam Outback MY2018 ve vybave Sport... a co mě dost nepřijemě zarazilo, ten volant. Pamatuji si cca rok zpět přijemnou kůži, teď, jako by to byl plastový výlisek od Hyundai... nezměnilo se něco? Nebo to měli ošetřené nějakou okenou? :-/
Odpovědět

Zpět na „Legacy, Outback“