Outback nebo Tribeca

suubaru
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1991
Registrován: čtv zář 08, 2011 2:19 pm

Re: Outback nebo Tribeca

Příspěvek od suubaru »

pisc píše:takze spi se pohodlne, hura na cundr ::-DD:

ta tribeca z ostravy je ale fakt za zajimavou cenu :670: nebude tam nekde neco zakopany?
tribeca je trochu ošrámovaná(asi tak jako auto mé choti), takže usuzuji, že to bylo babské vozidlo, neopravované plechy. Interiér je nějaký vyšisovaný od sluníčka, takže asi žádná garáž. SPZ je divná, pořadím pochází asi z r 2002, třeba by se to nějak vysvětlilo. Asi nemá xenony, nenašel jsem ostřiky. Nové celoroční gumy na 18tce. Dálniční známka 2012.
IMPREZA 2,0i cvt sport MY18 naše dvanácté subaru :-)
LEGACY kombi BPE H6 5AT MY2008 letní auto
Outback 2019 BS exec cvt 2,5i
93, RXL, LR series
Uživatelský avatar
Mareka
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2591
Registrován: čtv bře 24, 2011 8:25 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Ostrava

Re: Outback nebo Tribeca

Příspěvek od Mareka »

Jsem z OV = v případě zájmu můžu udělat kontrolu na místě.

[ Příspěvek odeslán z mobilního zařízení ] Obrázek
Forester XT 2.5 EcuTek 1 (06), ex Forester XT 2.0 EcuTek 2 (02), Forester 2.0 (99)
pisc
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: úte bře 12, 2013 12:41 pm

Re: Outback nebo Tribeca

Příspěvek od pisc »

Ahoj Mareka, to by bylo supr.. Poslal jsem ti SZ.. Diky
Corolla E11-4EFE-1998
Corolla E10-4EFE-1996 ex
Corolla E11-4EFE-1998 ex
Uživatelský avatar
Mareka
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2591
Registrován: čtv bře 24, 2011 8:25 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Ostrava

Re: Outback nebo Tribeca

Příspěvek od Mareka »

Status report a fotografie z prohlídky Tribecy posílám via PM :pr:

Jak jsem psal ve zprávě - pokud nebudeš mít o auto zájem, dej ty info prosím sem.
Forester XT 2.5 EcuTek 1 (06), ex Forester XT 2.0 EcuTek 2 (02), Forester 2.0 (99)
pisc
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: úte bře 12, 2013 12:41 pm

Re: Outback nebo Tribeca

Příspěvek od pisc »

Dekuji a zjistuji, pak to tu dam vsechno najednou :)

Prosim, o tomhle autu nemate nekdo nejakou informaci? Je sice v bazaru, podle servisky cely cas servisovano u Emil Frey Praha:
http://www.sauto.cz/osobni/detail/subar ... oFrom=list
Diiiiky
Corolla E11-4EFE-1998
Corolla E10-4EFE-1996 ex
Corolla E11-4EFE-1998 ex
merlin
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 690
Registrován: sob lis 19, 2011 10:25 pm
Jméno a příjmení: Alexander Kršek (Jarmila Kršková)
Bydliště: Praha - Prosek

Re: Outback nebo Tribeca

Příspěvek od merlin »

U mamacar.cz sú na webe dohľadateľné príbehy so stočenými tachometrami. Toto auto samozrejme môže byť v úplnom poriadku, ale rozhodne je opatrnosť na mieste.

http://www.reference-autobazaru.cz/1_181_1.html
Subaru Legacy 3.0R AT Kombi Comfort-Navi 2007 Obrázek
Subaru Legacy 2.0R AT Kombi Comfort-Navi 2006 Obrázek - predané
bartp
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: pon led 28, 2013 4:51 pm

Re: Outback nebo Tribeca

Příspěvek od bartp »

Zdeny píše: Pokud očekáváš nějaké terénní výlety, pak na každou Tribecu zapomeň, nezvládá větší nájezdy díky převisů, OTB je v tomto ohledu lepší.
Taky vybírám stejně mezi Outbackem 3.0 a Tribecou 3.0. a ty nájezdy nebudou podle katalogu tak značný, přesněji tribeca má převisy dohromady o 45mm větší, je celkově delší, ale má taky větší rozvor http://srovnani.katalog-automobilu.cz/a ... B1%5D=3012,
A někde jsem taky vyčetl nevím už s čím to bylo porovnávaný, že má tribeca taky docela dobrou světlou výšku čímž by se odmazal rozdíl převisů pokud je taky vyšší než outback?
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Outback nebo Tribeca

Příspěvek od romull »

Myslím že Tribeca i Outback budou mít stejnou světlou výšku 200 mm. Nájezdové úhly u ní neznám, ale přechodový u ní bude právě díky tomu delšímu rozvoru menší než u OTB.
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
bartp
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: pon led 28, 2013 4:51 pm

Re: Outback nebo Tribeca

Příspěvek od bartp »

Uživatelský avatar
filippek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2310
Registrován: úte úno 15, 2011 10:52 am
Jméno a příjmení: Filip Pecka
Bydliště: Jablonecko

Re: Outback nebo Tribeca

Příspěvek od filippek »

Tak jsem se dneska vydal za outbackem do mamacar...s penezma, ze pokud vse bude jak je v inzeratu, tak ho vezmu a bylo...pry ani ne hodinu predemnou na nej nekdo slozil zalohu 20tis s tim ze si pro nej jeste dnes prijde. Ja tam dopredu holt nezavolal, byl tam asi tri dny, tak me nenapadlo ze se po nem tak zaprasi. Ze by nekdo odtud? :)

[ Příspěvek odeslán z mobilního zařízení ] Obrázek
Nyní: Forester SG 2,0 r.v.05 poface
Bylo: Outback 3.0R H6, r.v.06
Bylo: Forester 2,0 XT r.v.04
Zdeny
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: ned kvě 22, 2011 8:25 am
Jméno a příjmení: Zdeněk Horáček

Re: Outback nebo Tribeca

Příspěvek od Zdeny »

filippek píše:Tak jsem se dneska vydal za outbackem do mamacar...s penezma, ze pokud vse bude jak je v inzeratu, tak ho vezmu a bylo...pry ani ne hodinu predemnou na nej nekdo slozil zalohu 20tis s tim ze si pro nej jeste dnes prijde. Ja tam dopredu holt nezavolal, byl tam asi tri dny, tak me nenapadlo ze se po nem tak zaprasi. Ze by nekdo odtud? :)

[ Příspěvek odeslán z mobilního zařízení ] Obrázek
Ty wogo - já tam byl včera taky - na to Legacy sedna červenýho, samosebou zbytečně, protože přes domluvy, že tam v sobotou přijedu s prachama, auto někdo odvezl neznámo kam. jednání pod psa a po prohlídce aut, co tam měli, bych si tam nekoupil ani koloběžku, naotož auto.

Auta s evidentně 300tkm (viz ta chduák Tribeca)s "garantovanýma asi 120tkm, Mitsibishi Pajero (ten tmabě zeleý) ůpo myslivcích" nikdy nebouraný evindetní šrot, a gó na závěr - říkám jim, že jako satisfakci si koupím to bílý STI. A že se chchi svézt a td... Ne" pouze proti záloze 10.000Kč. Beze slova jsem radši odešel, abych se nedostal ke Kajínkovi.
Uživatelský avatar
Mareka
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2591
Registrován: čtv bře 24, 2011 8:25 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Ostrava

Re: Outback nebo Tribeca

Příspěvek od Mareka »

Mno ta Tribeca před ostravským Subaru ještě v pátek stála....

A já bych se jí nebál (teda kromě spotřeby) - jen nevím co říká pisc, kterému jsem ji lehce oblížel....

[ Příspěvek odeslán z mobilního zařízení ] Obrázek
Forester XT 2.5 EcuTek 1 (06), ex Forester XT 2.0 EcuTek 2 (02), Forester 2.0 (99)
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Outback nebo Tribeca

Příspěvek od Slavek_xxx »

Hmm, evidentne je to kvalitni bazar... Tak alespon vas to stalo jen cestu a cas.

[ Příspěvek odeslán z mobilního zařízení ] Obrázek
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
pisc
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: úte bře 12, 2013 12:41 pm

Re: Outback nebo Tribeca

Příspěvek od pisc »

nad tou trb premyslim, ma sve mouchy, ale hlavne beztak jsou potreba nejake papirovacky kvuli americkemu puvodu..

ted sem cetl, ze EU verze ma propracovany motor na vyssi oktanove cislo benzinu v EU, lepsi chlazeni a taky prevody a brzdy upraveny na rychlejsi styl EU jizdy.. nevite, jestli tedy US verze bude citelne horsi nez EU?
Corolla E11-4EFE-1998
Corolla E10-4EFE-1996 ex
Corolla E11-4EFE-1998 ex
pisc
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: úte bře 12, 2013 12:41 pm

Re: Outback nebo Tribeca

Příspěvek od pisc »

No tak trb nekupuji, tak posouvam info od Mareky, ktery se byl pred casem na ni podivat..

- jezdil s tím firemní právník Subaru Ostrava
- na konci roku ho měnil protiúčtem za XV pro manželku (a sobě koupil Q7)
- veškerý servis dělán v Subaru Ostrava - viz servisní kniha
- pouze jeden řidič - nejprve majetek leasingovky a poté si ho převzal přímo ten právník - viz foto techničáku
- přivezeno na zakázku z USA v r. 2005 - hrozně po něm toužil a v Evropě se prý v r. 2005 ještě Tribeca neprodávala
- někdo na fóru psal že to má značku z r.2002 - potřebovali hranatou poznávací značku a tak policajti vydali starší značku kterou měli zrovna k dipozici (a přední značku mají schovanou v prodejně aby ji někdo z auta neukradl)
- nikdy nebouráno, jen měněna horní přední kapota - parkoval u domu a spadl kus sněhu na auto
- auto startuje a zní bez problémů (ale nejel jsem s ním)
- vystavují ho od ledna a moc zájemců prý zatím nebylo - že by prostor pro rychlé jednání a žádost o slevu? ;-)
- je to USA verze takže tachometr v mílích (a malý údaj v km), teploměr není C ale F
- hands free sada Nokia
- celkem neosezené kožené sedačky
- nefunkční CD přehrávač
- celkem nové zimní pneu, letní nejsou
- příčníky
- Subaru Ostrava momentálně dořešilo (a zaplatilo) oficiální papír od Dekry, který potvrzuje že emisní normy EU auto splňuje (v nejbližších dnech to nechají zapsat do techničáku)
- dle názoru prodejce nebyly žádné problémy v minulosti a nejsou ani na obzoru
- v autě nikdy nebyl plyn (a ani jej nedoporučují)
- na autě nejsou xenony
- nemají problém s prohlídkou v AWD nebo kdekoliv jinde dle dohody
Corolla E11-4EFE-1998
Corolla E10-4EFE-1996 ex
Corolla E11-4EFE-1998 ex
Odpovědět

Zpět na „Legacy, Outback“