Pomoc s koupí OUTBACK 3,0R

Odpovědět
Uživatelský avatar
Supergut
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: čtv led 24, 2013 10:22 am
Bydliště: Vysoké Mýto

Pomoc s koupí OUTBACK 3,0R

Příspěvek od Supergut »

Zdravím, jsem tady úplný nováček a to samozřejmě cíleně :-) :-) :-)

Mám vážný zájem o koupi tohoto OUTBACK, jelikož jsem na invalid.vozíku, tak bych rád uvítal vaše názory a připomínky.... Konkrétně u 3,0R si uvědomuji spotřebu a neřeším ji, vzhledem k tomu že ročně najedu něco kolem 10tis.km.

http://www.sauto.cz/osobni/detail/subar ... oFrom=list


Předem všem :diky:
Uživatelský avatar
nzg
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 521
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha 5 + Susice

Re: Pomoc s koupí OUTBACK 3,0R

Příspěvek od nzg »

Tenhle model je obecne super, jak je na tom konkretne tento kus tezko rici. Nejlepsi je nechat ho pred koupi proklepnout v nejakem Subaru servise, pokud bude bazar proti, tak ma asi co skryvat.
Jinak jedina obvykla zavada pri tomto najezdu je P 402 - prohledej toto forum a zjistis, ze to je vlastne banalita. Ve 180 tkm se take dela velky servis.
Outback 3.6R 2010
Outback 3.0R 2005 - Prodano viewtopic.php?p=262030#p262030
Forester 2.0X 2005
Legacy 2.0 1995 - Prodano
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: Pomoc s koupí OUTBACK 3,0R

Příspěvek od cerv »

Auto chce projit s nekym kdo to zna...nejlip napichnout na diagnostiku,ale je to u Znojma a tam okolo tezko rict,nejbliz asi Brno...jinak auto vypada pekne a i ostatni auta co tam maji nejsou nijak odpudivy,ale fotka je jedna vec a realita je pak nekdy jina...

[ Příspěvek odeslán z mobilního zařízení ] Obrázek
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Pomoc s koupí OUTBACK 3,0R

Příspěvek od romull »

Auto je to opravdu super a tenhle Otík vypadá na fotkách moc hezky a myslím, že se i něj někdo už zajímal v jiném vláknu, nebo na jiném clubu. Doporučuji ale určitě minimálně proklepnout zkušeným mechanikem a Subaru servis s diagnostikou a zjištěním servisní historie by taky nebyl od věci, potvrzení velkého servisu ve 180 tkm v servisce chybí.
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Uživatelský avatar
filippek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2310
Registrován: úte úno 15, 2011 10:52 am
Jméno a příjmení: Filip Pecka
Bydliště: Jablonecko

Re: Pomoc s koupí OUTBACK 3,0R

Příspěvek od filippek »

Hodím to sem... nevíte někdo víc o tomhle autě? Nebo nebyl se někdo podívat..nemá tam známého apod.. Ten plyn se mi tam ale moc nelibí? http://www.sauto.cz/osobni/detail/subar ... oFrom=list
Nyní: Forester SG 2,0 r.v.05 poface
Bylo: Outback 3.0R H6, r.v.06
Bylo: Forester 2,0 XT r.v.04
Zdeny
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: ned kvě 22, 2011 8:25 am
Jméno a příjmení: Zdeněk Horáček

Re: Pomoc s koupí OUTBACK 3,0R

Příspěvek od Zdeny »

Zajid se podívat a uvidíš na místě. tenhle kus se nabízí bezmála více než půl roku. Asi to má svůj důvod.
Nicméně, nejlepší bude zaplatit si prohlídku u někoho, kdo tomu rozumí (AWD a pod.). Sice jistotu nebudeš mít nikdy, ale pocit v duši, že jsi pro to udělal maximum, ano.
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Pomoc s koupí OUTBACK 3,0R

Příspěvek od romull »

Ten už na netu visí fakt dost dlouho, asi se dost lidí bojí toho plynu a kdoví co na fotkách ještě není vidět, taky když koukneš na sedačku řidiče, tak je jasný že ten nájezd je kravina, takovou nemám já po 170 tkm. Jinak se vyplatí to co radí Zdeny, obětovat 1000 kaček a vzít ho do AWD.
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Uživatelský avatar
filippek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2310
Registrován: úte úno 15, 2011 10:52 am
Jméno a příjmení: Filip Pecka
Bydliště: Jablonecko

Re: Pomoc s koupí OUTBACK 3,0R

Příspěvek od filippek »

Tak to na to kašlu, to v tom něco bude. Já myslel že tam je nově. Sleduju totiž denně inzerci, ale vždy jen do 200tis. Ale teď jsem si řekl, že bych se i možná mohl plácnout přes kapsu ::-DD:
Nyní: Forester SG 2,0 r.v.05 poface
Bylo: Outback 3.0R H6, r.v.06
Bylo: Forester 2,0 XT r.v.04
Zdeny
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: ned kvě 22, 2011 8:25 am
Jméno a příjmení: Zdeněk Horáček

Re: Pomoc s koupí OUTBACK 3,0R

Příspěvek od Zdeny »

Hezkej OTB s H6 do 200 nebude. Nebude ani Legacy. A když mrkneš na DE servery, tak tam si drží H6 cenu jako bejk.
Uživatelský avatar
JRJ
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2441
Registrován: pát úno 25, 2011 3:04 pm
Jméno a příjmení: ヤン ヤクビーク
Bydliště: Praha

Re: Pomoc s koupí OUTBACK 3,0R

Příspěvek od JRJ »

Zdeny píše:Hezkej OTB s H6 do 200 nebude. Nebude ani Legacy. A když mrkneš na DE servery, tak tam si drží H6 cenu jako bejk.
Tak to moje Lego asi není hezký. A to jsem nevzal to nejlevněší. :655:

BTW: Tenhle Otback na první pohled nevypadá špatně http://www.tipcars.com/subaru-legacy/30 ... 82550.html
You cannot imagine the immensity of shit I do not give
Subaru Legacy wagon MY2004
ozawasan
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2356
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Bydliště: Lipová u Chebu

Re: Pomoc s koupí OUTBACK 3,0R

Příspěvek od ozawasan »

no cenu si tam sice drží, ale taky se tam drží dlouho a neprodávají se......pár kousků tam vidím třeba přes třičtvrtě roku. Zvlášť v Reichu je silný - tedy objemný benzinový motor trošku luxus a navíc v takhle "starých" autech.... To už musí kupec fakt vědět "co chtít a chtít koupit za tu cenu"
4hrnky hnané na 4 - takže 4x4
Subaru XV AT
ex Subaru Forester 2.0XT AT
ex Subaru Outback 2,5 AT 2002
ex Subaru Outback H6 AT 2007
ex Subaru Forester 2,5XT AT 2006
merlin
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 689
Registrován: sob lis 19, 2011 10:25 pm
Jméno a příjmení: Alexander Kršek (Jarmila Kršková)
Bydliště: Praha - Prosek

Re: Pomoc s koupí OUTBACK 3,0R

Příspěvek od merlin »

JRJ píše: Tak to moje Lego asi není hezký. A to jsem nevzal to nejlevněší. :655:

BTW: Tenhle Otback na první pohled nevypadá špatně http://www.tipcars.com/subaru-legacy/30 ... 82550.html
Myslíš TENTO Outback? :670: :10125:
Subaru Legacy 3.0R AT Kombi Comfort-Navi 2007 Obrázek
Subaru Legacy 2.0R AT Kombi Comfort-Navi 2006 Obrázek - predané
pufko
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1118
Registrován: pát úno 11, 2011 10:42 pm

Re: Pomoc s koupí OUTBACK 3,0R

Příspěvek od pufko »

romull píše:... taky když koukneš na sedačku řidiče, tak je jasný že ten nájezd je kravina, takovou nemám já po 170 tkm. Jinak se vyplatí to co radí Zdeny, obětovat 1000 kaček a vzít ho do AWD.
Tá sedačka síce nevyzerá najlepšie, len že z vlastnej skúsenosti viem že tú sedačkú nie je problém práve v tom mieste zničiť. Mal som niekolko riflí, na ktorých vzadu boli kovové gombíky a pri nasadaní za volant som ju pár krát "podpísal", že mi až do plaču ostalo...
Otvoril som skrinu a všetky gombíky zo zadu šli z každých nohavíc dole aj u mna aj u frajerky, odvtedy nemám problém
Subaru Impreza 2.0GX, 5MT, rv2001...
Subaru Legacy 2.5i, AT, rv2005...
Zdeny
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: ned kvě 22, 2011 8:25 am
Jméno a příjmení: Zdeněk Horáček

Re: Pomoc s koupí OUTBACK 3,0R

Příspěvek od Zdeny »

"Dobrý" kus mylsím, že koupíš, příhlásíš, uděláš oleje a filtry a pak už jen jezdíš. Ty levný kusy znamenají: koupím, příhlásím, koupín nové pneu (15 litrů minimum), udělám brzdy (15 litrů m inimum), udělám oleje motor s filtrem, ale i převodovka (/protože serviska není a údajů z r. raz dva se nedá věřit) minimum 5-10 litrů, k tomu pár drobností jako vyžilý katalyzátory (2x30 litrů), nějaká ta lambda (4x5 litr) , občas ložiska kol a kardanů (5-10 litrů) a jsi rázem na ceně za slušný kus, ale s cenou o 80-100 litrů vyšší. A když nechci řešit kažý jaro/podzim pneu servis, tak jetš jedna sada ALU kol (bazar 10 litrů). K tomu týden dovolené shánění dílů na netu a ebay či vrakáčích, týden auto v servisu bůhví kde.
Tak to vidím já. Ceny ber jako orientační.

Chtěl jsem tím říct že dobré a zároveń levné věci se dnes neprodávají. Cena odpovídá kvalitě. Bylo, je a bude.
ozawasan
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2356
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Bydliště: Lipová u Chebu

Re: Pomoc s koupí OUTBACK 3,0R

Příspěvek od ozawasan »

no jo Zdeny - jenže spousta lidí doufá, že právě ten "jejich levný kus" bude v super stavu a nej nej nej kousek na celém širém světě........
4hrnky hnané na 4 - takže 4x4
Subaru XV AT
ex Subaru Forester 2.0XT AT
ex Subaru Outback 2,5 AT 2002
ex Subaru Outback H6 AT 2007
ex Subaru Forester 2,5XT AT 2006
Odpovědět

Zpět na „Legacy, Outback“