outback 2.5 nafta nebo benzin

funkker
Nováček
Nováček
Příspěvky: 24
Registrován: čtv úno 09, 2012 5:26 pm
Jméno a příjmení: david

Re: outback 2.5 nafta nebo benzin

Příspěvek od funkker »

ladis:poslal jsem ti SZ
funkker
Nováček
Nováček
Příspěvky: 24
Registrován: čtv úno 09, 2012 5:26 pm
Jméno a příjmení: david

Re: outback 2.5 nafta nebo benzin

Příspěvek od funkker »

Jeste by me zajimalo nasledujici:
ma outback 2.5i 2005 ve standartni vybave:

protiprokluzový systém kol (ASR)
stabilizace podvozku (ESP),
tiptronic (nevim co to je)
vyhrev predniho skla - ladis mi psal ze vyhrej je jen pod steracema - takze toasi je vpodstate naprd ? Taky jsem se tady docetl ze v tom miste casto skla praskaji ?

V inzeratech se toto u nekterych obevuje u nekterych ne tak nevim jak to je jestli to maji vsechny jen to neni v nekterych inzeratech znmineno nebo jestli se jedna o nejakou nadstandartni priplatkovou vybavu ?

predem diky
tango
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 6393
Registrován: sob srp 08, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Ondřej Oplt
Bydliště: U Sila 1201,Liberec

Re: outback 2.5 nafta nebo benzin

Příspěvek od tango »

ASR ani ESP tam ve standartu není, já např. nemám ani jedno ani druhé a dá se stím normálně jezdit. Jinak mám Otík 3.roky a neprasko to tam ani jednou, teda pokud jsem tam neměl důlek, to to pak šlo rychle. Jinak je to tam fakt dobrý, nahřátí stěračů a postupně od spodu ti jde teplo na okno a prohřátí předního okna je ryhlchlejší. Jinak bych doporučoval ihned pojistit, protože přední skolo stojí mezi 15 až 18 000kč. Já jsem ho nechal už 2x měnit :850: Tiptronik je prostě sekvenční převodovka, ale májí to VW. Subaru má 4AT a můžeš řadit nahoru a dolu ručně řadící pákou, tedy má tři režimy kalický D, tedy pohoda, SPORT čemuž se takz říká SPORT SHARP, ale jediná změna je vytáčení do max. a držení otáček při sportovní jízdě a pak můžeš ředit ručne klackem. Klacek je dobrej v zimě, nebo za mokra, když to navedeš do zatáčky a snažíš o větší výkon v otáčkách, aby jsi moch vyrazit ze zatáčky jako drak :850: Jinak tady je výbava toho mého ( http://subarufanclub.cz/modules.php?nam ... name=tango)
Toyota Auris, 2,0D4-D 125k,300nm.
Srdcem JEN A JEN SUBARÁK!!!
http://www.spritmonitor.de/en/detail/525277.html
funkker
Nováček
Nováček
Příspěvky: 24
Registrován: čtv úno 09, 2012 5:26 pm
Jméno a příjmení: david

Re: outback 2.5 nafta nebo benzin

Příspěvek od funkker »

Cau Tango, diky za info. No ja nevim jak vlastne zjistit co to co chci koupit vlastne ma ci nema ve vybave. Je mozny ze v inzeratech neni uplne vse, da se to nejak zjistit dle VINu nebo takneco ? Jinak dival jsem se na tvou vybavu, jaktoze mas to VDC, docetl jsem se tady ze to je u outbacku 2.5 az od modelu 2008 ? Hele a ty vyhrivany predni skla jsou ve standardu nebo nejsou, jak to vubec poznam jestli to ma vyhrev toho skla nebo ne ?

dik
Uživatelský avatar
u-geen
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2103
Registrován: úte led 19, 2010 9:49 pm
Jméno a příjmení: Evžen Eiba
Bydliště: Kyje, okres Jičín

Re: outback 2.5 nafta nebo benzin

Příspěvek od u-geen »

ladis77: v prumeru asi jo, ale s tim, ze ja jezdim se spalikem pod plynem a ty normalne :-)
tango
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 6393
Registrován: sob srp 08, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Ondřej Oplt
Bydliště: U Sila 1201,Liberec

Re: outback 2.5 nafta nebo benzin

Příspěvek od tango »

to je tam napsaný dlouho, ale nemá to. HonzaCZ mi podle VIn zjistit, jestli to m či ne a má to :zachod: , ale nevadí aspoň je s tí větší sranda. To vyhřívání je poznat, že pod předníma stěračema je vidět spirála z podobnýho materiálu jako na zdních dvařích, vyhřívání okna. To určitě poznáš :850:
Toyota Auris, 2,0D4-D 125k,300nm.
Srdcem JEN A JEN SUBARÁK!!!
http://www.spritmonitor.de/en/detail/525277.html
roza
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 126
Registrován: stř zář 23, 2009 6:23 pm
Bydliště: Praha

Re: outback 2.5 nafta nebo benzin

Příspěvek od roza »

to Funkker: jestli bych ti mohl malinko doporučit, tak kup nikoliv 2.5 ale 3.0R. Převodovka je tam 5EAT a nikoliv jen 4 rychlosti, má to onu dotazovanou stabilizaci a auto je v plné výbavě. A to co vynaložíš navíc u 3.0R na benzínu to se ti zase obratem oproti 2.5 vrátí na oleji. :845:
Navíc jak jednou zkusíš 3.0R už nebudeš chápat, jak jsi vůbec mohl chtít někdy 2.5 :657:
Když už hrabat, tak všema čtyřma.

Subaru Outback 3.0 AT MY04
Uživatelský avatar
Mris
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 270
Registrován: pon lis 10, 2014 12:58 pm
Bydliště: Praha-západ

Re: outback 2.5 nafta nebo benzin

Příspěvek od Mris »

Ahoj,

když už jste nakousli tu výbavu. Jak je to s parkovacím asistentem (senzory, pípání) o outbacku 2,5i MY08? Je to v základu, nebo spešl za příplatek?

Díky
Uživatelský avatar
bushman1
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3627
Registrován: úte led 21, 2014 3:15 pm

Re: outback 2.5 nafta nebo benzin

Příspěvek od bushman1 »

Nevím jak u Outbacka, ale u Legacy byly za příplatek. Ve standardní výbavě to nebylo.
Takhle to bylo v ČR i v cizině - mám dobové prospekty.

Pozdější ročníky 2.5 už olej nežraly (tuším od roku 2005). Já nedolévám mezi výměnami nic a mám 2008.
Ale jinak určitě 3.0, pokud neřešíš spotřebu a nenajedeš za rok moc kilometrů. To už alespoň nějak táhne.
Mě už 2.5 výkonově nestačí a to mám MT. Dlužno však přiznat, že já jezdím někdy hodně svižně ::-DD:

ESP se u Subaru jmenuje VDC a dělalo se v této generaci jen u AT pozdějších ročníků (tuším od 2008). Pro ženskou asi dobré (pomáhá jí to rovnat ve smyku auto), ale já bych to nechtěl.
Čtyřkolka bez VDC je na sněhu zábavnější. Sice smykuje, ale když s tím umíš pracovat, tak... :826:
Subaru WRX STI 2.5 2012
viewtopic.php?f=39&t=7756
Mini Cooper Clubman S ALL4 2.0 2016
Skoda Octavia IV 1.5 2021
Mazda MX5 NA 1.8 1995
Ex Subaru Legacy 2.5 2008
viewtopic.php?f=39&t=3638
https://www.instagram.com/fova.bushman/
Majer
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1062
Registrován: pon bře 18, 2013 5:08 pm
Jméno a příjmení: Robert Košař
Bydliště: Ostrava

Re: outback 2.5 nafta nebo benzin

Příspěvek od Majer »

chlapci chlapci mám otu 2,5 AT r.v. 00 a VDC mám ...... jinak za mě bych už 2,5AT nechtěl neb to auto má dynamiku avie :686:

takže za mě jedině 3,0 AT .....
Peugeot 406,Subaru Outback 2,5AT,r.v.00
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49202
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: outback 2.5 nafta nebo benzin

Příspěvek od VDC »

Bushman to přece píše, že v generaci 99-03 je to jen v kombinaci s AT ... ;-)

Odesláno z mého EVOLVEO StrongPhone Q4 pomocí Tapatalk
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Odpovědět

Zpět na „Legacy, Outback“