příčníky na Outback 2005

Uživatelský avatar
.dundee.
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2913
Registrován: stř kvě 18, 2011 1:08 am
Jméno a příjmení: Pavel
Bydliště: Praha

Re: příčníky na Outback 2005

Příspěvek od .dundee. »

filippek píše:Ahoj, nevite nekdo jestli jdou na Outback 06 pricniky z Lidlu?:-) Maji na nich uvedeno na lego do r.v.05, coz je divny..
Mohlo by to fungovat. Pokud se podíváš do konfigurátoru od Thule, pak jediný rozdíl mezi nosičem na Lego 05 a Outback 06 je v montážním kitu. To je takovej gumovej bazmek, který téměř vyplní díru v integrovaném podélníku na střeše a jakoby ho "obejme". Tyhle kity jsou různé, on taky Outback má ty podélníky vyšší než Lego. Pokud by tam nepasoval ten z Lidlu, tak by to šlo z gumy vyřezat.
Co bude stejné a je to mnohem důležitější, to je rozteč děr na šrouby - do každého úchytu se dávají dva šrouby, kterými přiděláš příčník do střechy (takže celá zahrádka je na 8 šroubů - docela pakárna to tam dostat) :839: . Příčníky by měly být stavitelné - jinak to může být další z problémů.

Na příčníky z nové generace (09 a dále) zapomeň, ty se dávají přímo na hagusy a ne do střechy.
Subaru Impreza WRX STi MY04
ex Subaru Legacy 2.0D MY09
Uživatelský avatar
Pete
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 135
Registrován: sob led 21, 2012 1:03 am
Bydliště: Praha 9 + Vych.

Re: Rada příčníky na Outback 2005

Příspěvek od Pete »

Zdravím potřeboval bych poradit zda fungují origo subaru příčníky používané na Otíku 07 na mem 05?
Já vím jedná se jen o facelift ale pro jistotu, mohu je mýt za dobrou cenu . Také bych uvítal zda někdo nezná jejich max. zátěž (nosnost)
To samé by mne zajímalo ohledně zadního nárazníku, za odpovědi děkuji nechce se mi volat do servisů sem v Norsku.
Az pořídim tak poreferuji a vyfotím.
Naposledy upravil(a) Pete dne stř lis 12, 2014 9:49 am, celkem upraveno 1 x.
Subaru Outback 05(lpg) 2.5 H4 121Kw/5°Mt (Hi/Lo)/At16"CCC
Jeep GCH ZJ 93 5.2 V8 155Kw/NP231/4,88/4"lift RC short arm/Mt 33"BH/F.D30High pinion(HD+Truetrack)/R.Chrysler 8,25"(HD+ARB)/řízení-„uderknuckle highsteer“/stabíky-RE
Uživatelský avatar
Pete
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 135
Registrován: sob led 21, 2012 1:03 am
Bydliště: Praha 9 + Vych.

Re: Dotaz na příčníky Outback 2005

Příspěvek od Pete »

:-) ;-)
Subaru Outback 05(lpg) 2.5 H4 121Kw/5°Mt (Hi/Lo)/At16"CCC
Jeep GCH ZJ 93 5.2 V8 155Kw/NP231/4,88/4"lift RC short arm/Mt 33"BH/F.D30High pinion(HD+Truetrack)/R.Chrysler 8,25"(HD+ARB)/řízení-„uderknuckle highsteer“/stabíky-RE
Uživatelský avatar
margano
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 120
Registrován: čtv črc 03, 2014 9:45 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Trenčin

Re: příčníky na Outback 2005

Příspěvek od margano »

zdar,
nechcem zakladat nove vlakno,tak opytam sa tu: mam outback 2010 a chcem sa spytat ci pasuju priecniky aj s forestera.Viem ze forester ma tie listy(hagusy,ci ako sa to vola) na uchopenie priecnikov ine ako outback.
Kupovat za cenu radovo 100-230 euro pre moje vyuzitie 2-3krat do roka niesom ochotny dat,tak pozeram inzeraty a su ale iba forester.
dikes za info,popripade konkretny tipa
Uživatelský avatar
margano
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 120
Registrován: čtv črc 03, 2014 9:45 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Trenčin

Re: příčníky na Outback 2005

Příspěvek od margano »

chlapi co mate foresterov mozte mi prosim poradit?
nasiel som inzerat:
http://auto.bazos.sk/inzerat/44756974/S ... Subaru.php
a ked som si dal cislo toho dielu E361ESA200 do vyhladavaca tak ukazal obrazok subaru forester-neviem odhadnut rocnik a ma take iste listy na streche ako mam ja na outbacku 2010
neviete mi to potvrdit alebo vyvratit?
vdaka
Přílohy
DSC00285.JPG
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10651
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: příčníky na Outback 2005

Příspěvek od Mira »

Příčníky mám origo subaru na forestra 03. Ale jaký jsou mohu ověřit až v pondělí. Můžu vyfotit hagusy i příčníky, ale myslim, že jsou kapánek jiný.
Uživatelský avatar
margano
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 120
Registrován: čtv črc 03, 2014 9:45 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Trenčin

Re: příčníky na Outback 2005

Příspěvek od margano »

no skus sa pozriet,
nasiel som este ze by to mal byt origo na foresta model 2006,takze neviem ci to bude pasovat aj ked je to podobna lista....
Uživatelský avatar
margano
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 120
Registrován: čtv črc 03, 2014 9:45 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Trenčin

Re: příčníky na Outback 2005

Příspěvek od margano »

tak ja som tie priecniky napokon kupil.
A pasuje to,takze info do buducna mozno niekomu pomoze-priecniky z forestera 2003+ pasuju na outback 2010+

:-)
Odpovědět

Zpět na „Legacy, Outback“