Subaru XV 2,0i MT, Comfort - stav nového vozu

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.

Změnili by jste tuto vysněnou funglovku kvůli vel. kufru? Rodina se dvěma dětma.

Jednoznačně, s tímto zavazadlovým prostorem si to neumím představit.
4
17%
Hlodalo by mě to, ale nejspíš bych si auto nechal a řešil to v případě potřeby střešním boxem.
7
30%
Vůbec bych neuvažoval, i pro čtyřčlennou rodinu to je naprosto dostačující kára. A aspoň se nebudou vozit nesmysly.
12
52%
 
Celkem hlasů: 23

PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1294
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Subaru XV 2,0i MT, Comfort - stav nového vozu

Příspěvek od PeteBiggy »

Ahoj všem,

ač velmi nerad, čím dál tím víc zvažuji prodej svého miláčka :-| S autem jsem max. spokojený, ale čekáme přírůstek do rodiny a mám obavy, že nám bude kufr malý >:-@

Jde o model XV s manuální převodovkou, tzn. s poctivou 4x4 (středový diferenciál+viskózní spojka). Bohatá výbava Comfort, která již nejde objednat s výše uvedenou převodovkou a typem pohonu-mj. xenony vpředu s ostřikovači, LED vzadu, el. ovládaná a sklopná zrcátka, alu kola, vyhřívané autom. stěrače, tempomat, bluetooth, 7" dotyková obrazovka (systém Starlink, Mirrorlink), vyhřívané sedačky, tři informační displeje, kožený multifunkční volant, couvací kamera atd. atd. S manuálem a tedy klasickou 4x4 teď už jde objednat jen nejnižší výbava.

Do provozu 8/2016, bílá perleť, velmi málo jeté-jen 5200 km (na běžné ježdění používáme druhý vůz v rodině). V zimě v soli a šutrech prakticky nejeto vůbec. Navíc nějaké doplňky, ihned po koupi na lak nanesena profesionální nanotechnologie-keramický povlak.

Vůz skutečně VE STAVU NOVÉHO, jsem až úzkostný puntičkář:) Absolutně 100%, bez jakýchkoli škrábanců, povrchové koroze apod. věcí, které běžně najdete na ostatních zánovních či předváděcích vozech. Poctivě zajeto, samozřejmě garážováno, jeté pouze na benzín s aditivy.

Cena až při konkrétním jednání s vážným zájemcem. Díky za pochopení.
Přílohy
09010014.JPG
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
KoX
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 174
Registrován: úte úno 17, 2015 8:45 pm
Jméno a příjmení: Petr Jeřábek
Bydliště: Praha

Re: Subaru XV 2,0i MT, Comfort - stav nového vozu

Příspěvek od KoX »

Zkus tady vyhledat Isekona a napsat mu. Měl eminentní zájem. Tada pokud už nejste v kontaktu, nebo nekoupil něco jinýho. ;)
Subaru XV, 2.0i MT, MY 2014
Impreza WRX STi, HB, MY 2008
ex: Forester, 2.0i MT, MY 2010
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1294
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru XV 2,0i MT, Comfort - stav nového vozu

Příspěvek od PeteBiggy »

KoX píše:Zkus tady vyhledat Isekona a napsat mu. Měl eminentní zájem. Tada pokud už nejste v kontaktu, nebo nekoupil něco jinýho.
Jo díky, už jsem mu volal. U něj to ale není zrovna aktuální záležitost a hlavně nechce bílou barvu...Ono, pořád se to ve mně pere, jestli to mám vůbec pouštět... >:-&
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11883
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Subaru XV 2,0i MT, Comfort - stav nového vozu

Příspěvek od Traveller »

Mnoooo, vzhledem k tomu, že u nového auta proděláš tak 50.000Kč jenom tím, že vyjedeš ze salónu, by se to ve mně příčilo také. Ještě to zvaž. Máš to sotva zajeté. A myslím si, že prodat takovéto auto by neměl být problém prakticky nikdy.
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1294
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru XV 2,0i MT, Comfort - stav nového vozu

Příspěvek od PeteBiggy »

Traveller píše:Mnoooo, vzhledem k tomu, že u nového auta proděláš tak 50.000Kč jenom tím, že vyjedeš ze salónu, by se to ve mně příčilo také. Ještě to zvaž. Máš to sotva zajeté. A myslím si, že prodat takovéto auto by neměl být problém prakticky nikdy.
Tak obecně se to tak říká, ale existujou výjimky. Dustera jsem po roce a půl a 21 tis. km prodal o 10 tisíc dráž než jsem ho koupil jako funglovku [!] Pravda, ne v rámci našeho trhu, šel do Francie. Tam prostě ty auta jsou ceníkově někde jinde. Inzerát jsem dal jen tak, v podstatě z rozmaru. Do teď na to auto nedám dopustit, ale zkrátka, lákalo mě Subaru.

Teď to teda rozmar není, teď to je prostě danou situací. A ta kára má taky svou jedinečnost, a sice, že to je Comfort s manuálem a tudíž poctivou 4x4, která u nás už nejde objednat. A ví to i v Subaru, když mi na inzerát volal i sám jeden z dealerů, který moc dobře ví, že už si takovouto konfiguraci nemůže ani on sám objednat. Samozřejmě, jakožto dealerovi, se mu úplně nepozdávala cena. Mojí nevýhodou je to, že na autě nejde odečíst DPH, to už by bylo pryč. Ale na druhou stranu vím co nabízím a když to nikdo nezaplatí, zůstane doma.
Je to prostě vůz pro někoho kdo ví co chce, a to co chce, už zkrátka nejde koupit. Cenu je ochoten respektovat, zároveň ale dostane auto, které je fakt ve stavu nového. Kdo mě zná, ten ví. Za tím si stojím, nic víc, nic míň.
Pokud se takový kupec nenajde, XVéčko zůstane doma a holt se budem muset trošku uskrovnit v tom ohledu malého kufru. Koneckonců, jsme na to zvyklí z cest po Evropě na mašině. Tam se řeší každá volná mezírka pro potenciální potřebné věci....
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11883
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Subaru XV 2,0i MT, Comfort - stav nového vozu

Příspěvek od Traveller »

Prostě naložíš jen to, co se bude vejít. 8-? ,,,,| (*_^) |,,,,
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1294
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru XV 2,0i MT, Comfort - stav nového vozu

Příspěvek od PeteBiggy »

Traveller píše:Prostě naložíš jen to, co se bude vejít.
Jasně. Takže si vždycky holky střihnou, která zůstane doma a pokud mermomoci bude chtít taky, tak se sklouzne vlakem :-DDD
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
Subaru70
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4010
Registrován: pát led 31, 2014 10:58 am
Bydliště: Praha

Re: Subaru XV 2,0i MT, Comfort - stav nového vozu

Příspěvek od Subaru70 »

..kup si box na střechu a máš vystaráno..na autě budeš tratit určitě jako my všichni co jsme kupovali nová Subaru..
SUBARU Forester 2,0i Comfort MY16 (SJ) Spotřeba - 8,4l
Subaru Forester 2.0D Comfort MY13 Prodáno
Subaru Forester 2,0D MY11 Prodáno
Citroen C4 Grand Picasso 1,8i
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1294
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru XV 2,0i MT, Comfort - stav nového vozu

Příspěvek od PeteBiggy »

Subaru70 píše:..kup si box na střechu a máš vystaráno..
Asi to tak dopadne a možná to bude i nej řešení-fakt málo místa v garáži, jízdní vlastnosti oproti uvažovanému Forestrovi, kompaktnější rozměry i pro běžný provoz, subjektivně vzhled atd. atd......Hlavní je, aby se tam vešel kočárek.
Jinak rakev mám starší Thule Pacific 600, ale asi budu opět perfekcionista a pořídím něco v laku, ať to nějak vypadá. Tzn. buď Ultraplast a nebo mě velmi zaujaly boxy Azzurro. No a samo budu muset pořídit příčníky, tady mám vybráno-Thule WingBar Edge. Jen ta cena šest a půl tácků s montážním kitem je teda dost brutus. Jiné ale nechci. Zvažoval jsem ještě pořídit přes Ebay nejdřív hagusy a příčníky pak typově na ně a ne na ty montážní body. Ale moc se mi to nezdá, jelikož by ty podélníky/hagusy držely jen na dvou bodech místo tří...
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
Kolben
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 5405
Registrován: pon bře 26, 2012 2:06 pm
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Holýšov

Re: Subaru XV 2,0i MT, Comfort - stav nového vozu

Příspěvek od Kolben »

Thule WingBar Edge sem kupoval na XT a ted sem koupil i cerny na Otase. Vypadaji fakt super. Je to dobra koupe. Trosku me prekvapila jedna vec, uz podle nazvu by si clovek rekl, ze o nich nebudes na aute vedet a ejhle. Jsou celkem slyset. Pri rychlostech kolem 100km/h o nich vis (slysis je). Dokonce jsem je dal prvne obracene, tak si krasne hvizdali kolem 50km/h :-), ale pak stichly. Kdyz jsou dobre, tak hvizdaj az kolem toho kila :-) A k tomu bilemu autu ty cerny fakt pekne jdou :-)
Outback 2.5i Sport Lineartronic 2017
Outback H6
Slepice ´18
---
Subaru Justy 1.2 4WD (MY95)
Forester XT Sport 2017 (MY18)
WRX STI Sport 2016
Forester XT 2014 - Executive
Legacy Combi 2.0D Sport - 2012
https://www.spritmonitor.de/de/user/kolbic.html
Uživatelský avatar
Subaru70
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4010
Registrován: pát led 31, 2014 10:58 am
Bydliště: Praha

Re: Subaru XV 2,0i MT, Comfort - stav nového vozu

Příspěvek od Subaru70 »

..já pořídil box se slevou za cca 3500,- a příčníky něco kolem 1000,-kč, vše od Hakra a v pohodě...
Přílohy
IMG_2255.JPG
SUBARU Forester 2,0i Comfort MY16 (SJ) Spotřeba - 8,4l
Subaru Forester 2.0D Comfort MY13 Prodáno
Subaru Forester 2,0D MY11 Prodáno
Citroen C4 Grand Picasso 1,8i
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1294
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru XV 2,0i MT, Comfort - stav nového vozu

Příspěvek od PeteBiggy »

Kolben píše:Thule WingBar Edge sem kupoval na XT a ted sem koupil i cerny na Otase. Vypadaji fakt super. Je to dobra koupe. Trosku me prekvapila jedna vec, uz podle nazvu by si clovek rekl, ze o nich nebudes na aute vedet a ejhle. Jsou celkem slyset. Pri rychlostech kolem 100km/h o nich vis (slysis je). Dokonce jsem je dal prvne obracene, tak si krasne hvizdali kolem 50km/h , ale pak stichly. Kdyz jsou dobre, tak hvizdaj az kolem toho kila A k tomu bilemu autu ty cerny fakt pekne jdou
No to už jsem někde četl, že až tak úplně zase tiché nejsou, jak by se dle reklam. materiálů mohlo zdát >:-@ Ale podle mě budou samotné příčníky vždycky slyšet a tyto budou beztak stejně nejlepší, ostatní budou ještě na tom hůř. Jen si nejsem teda úplně jistý tou černou, jestli by ty stříbrnočerné nebyly nakonec hezčí.
Hele, ale mám dotaz. Tu celovanu do kufru si kupoval u nás (jakože to je u Outbacka v příslušenství) a nebo přes Ebay? Pro XV jsem to nikde nenašel, jen na amerických webech. Tohle jsem si totiž říkal, že by bylo gut, navíc sundat roletku a využívat celého kufru až po střechu. Fixace buď na pavouka a nebo holt ještě pořídit tu mříž, která ale pro XV zase u nás není...
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
davidherda
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 5783
Registrován: ned led 04, 2015 2:11 pm
Jméno a příjmení: David Herda
Bydliště: podhradí Křivoklátu

Re: Subaru XV 2,0i MT, Comfort - stav nového vozu

Příspěvek od davidherda »

To já teda o wing barech nevím, možná vyšší hlučnost auta přebije hluk od příčníku. A nebo je mám prostě funkční, což by mě v Kolbenově případě nepřišlo vůbec divné... :-DDD

Outback 2.5X MY16 -Modrák
BRZ 2.0 MY13-BRZo
Outback 2.0D MY12 - služebáq
Outback 2,0D MY16-Goldback -ex
XV 2,0i MY18-iXVestr -ex
Forester 2,0XTi MY02-Silvestr -ex
Forester 2,0X MY03-Modrestr -ex
Forester 2,0X MY04-Pinkrestr-ex
Forester 2,5XT MY09-Černestr-ex
Uživatelský avatar
Kolben
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 5405
Registrován: pon bře 26, 2012 2:06 pm
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Holýšov

Re: Subaru XV 2,0i MT, Comfort - stav nového vozu

Příspěvek od Kolben »

Tu celovanu jsem kupoval normalne v Subaru. Vzdycky mrknu na subaru.de na prislusenstvi a z toho co maji oni si vyberu. Pak to vetsinou umi sehnat i tady u nas.

Jinak u tech Thule WingBaru pozor na to, ze jsou docela siroky, mam Thule Excellence XT rakev a tam je to tak tak, aby ten pricnik ty klestiny zespoda rakve obepnuly. U jine znacky by to mohl byt problem. Pokud jde rakev upevnit do T drazky, tak pak je to cajk.

Dejve, pres hluk v tej tvej popelnici to nemuzes slyset ani nahodou. ;-)
Outback 2.5i Sport Lineartronic 2017
Outback H6
Slepice ´18
---
Subaru Justy 1.2 4WD (MY95)
Forester XT Sport 2017 (MY18)
WRX STI Sport 2016
Forester XT 2014 - Executive
Legacy Combi 2.0D Sport - 2012
https://www.spritmonitor.de/de/user/kolbic.html
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1294
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru XV 2,0i MT, Comfort - stav nového vozu

Příspěvek od PeteBiggy »

Chtěl bych všem hlasujícím poděkovat za jejich názor. Jen se mi potvrdila moje úvaha ,,,,| (*_^) |,,,,

Platí již zmíněné, že pokud se najde kupec, který by věděl co chce, měl vážný zájem a byli bychom se schopni dohodnout na ceně, tak auto pustím. Pokud nee, vystačím si s boxem.

Ještě jednou díky >B-)
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“