Bezdratova nabijecka na telefon

Odpovědět
Trabi601
Nováček
Nováček
Příspěvky: 34
Registrován: stř bře 29, 2017 8:12 pm

Bezdratova nabijecka na telefon

Příspěvek od Trabi601 »

Poridil jsem telefon s bezdratovym nabijenim a hezky pekne mi se odklada do policky pred saltpakou.
A tak me nepadla myslenka namotovat/prilepit pod ni bezdratovou nabijecku a pripojit ji asi na draty, co vedou do zasuvky.

Rozebiral jste nekdo ty plasty kolem saltpaky?
Nedelal jste nekdo uplne stajny upgrade? 8-?
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22548
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Bezdratova nabijecka na telefon

Příspěvek od spm »

Jenom pozor na jednu vec - to bezdratove nabijeni nema nejlepsi ucinnost a celkem hreje. Nedovedu si teda z hlavy tipnout, jak moc velke vedro bude u saltpaky - asi to nebude takovy des, jako v drzaku na skle, ale zima tam asi taky nebude - ale pocital bych s tim, ze ve slunne dny se mu moc nabijet nebude chtit...

Odesláno z mého SM-N950F pomocí Tapatalk
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
slavoj71
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 97
Registrován: pon srp 15, 2016 11:06 am
Jméno a příjmení: Pavel Smolák

Re: Bezdratova nabijecka na telefon

Příspěvek od slavoj71 »

Já jsem zkoušel soft verzi tohoto nápadu: našel jsem na webu nabíječku, která se tam rozměrově vešla a připojil ji normálně přes zásuvku. Výsledek nebyl dobrý - nabíjení nepokrylo spotřebu třeba při navigaci a navíc, jak ten telefon na tom při jízdě úplně nedrží, často to přestalo nabíjet a bylo potřeba hlídat, jestli je ve správný pozici. Už je to pryč a držák Brodit zpět. Stejně hodně používám waze a sledovat ho někde pod koleny taky nebylo úplně to pravý ořechový.
Takže já bych se kvůli tomu rozhodně do žádných větších akcí nepouštěl.
Subaru Levorg MY2016
Subaru Outback MY2017
Uživatelský avatar
feroj
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 386
Registrován: pon led 27, 2014 2:15 pm
Jméno a příjmení: František
Bydliště: Bratislava

Re: Bezdratova nabijecka na telefon

Příspěvek od feroj »

Trabi601 píše:Poridil jsem telefon s bezdratovym nabijenim a hezky pekne mi se odklada do policky pred saltpakou.
A tak me nepadla myslenka namotovat/prilepit pod ni bezdratovou nabijecku a pripojit ji asi na draty, co vedou do zasuvky.

Rozebiral jste nekdo ty plasty kolem saltpaky?
Nedelal jste nekdo uplne stajny upgrade?
u niektorých telefónov pri spustenej navigácii ledva stíha dobíjať cez kábel a ešte sa prehrieva... účinnosť bezdrôtového je určite nižšia... a negatíva možné prehrievanie - ostávajú...
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22548
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Bezdratova nabijecka na telefon

Příspěvek od spm »

Jako pod saltpakou to na navigaci pouzivat nebude... a s vypnutym displayem je to prece jenom o dost lepsi. Ale porad by to chtelo pres leto vyzkouset, je to tak na 50:50 jestli to vubec nabijet bude... (u mne posledni dva telefony s navigaci v drzaku na skle se chovaji tak, ze pokud sviti trochu vic slunce, tak bez klimy zacnou sproste nadavat, ze prehrato a nebudou se nabijet vubec, s klimou nenadavaji, ale stejne se spis pomalu vybiji. Bez slunce telefon v pohode jede a jeste se dobije)

Odesláno z mého SM-N950F pomocí Tapatalk
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Levorg“