Koupe Levorga - dotazy

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kolben
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 5405
Registrován: pon bře 26, 2012 2:06 pm
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Holýšov

Re: Koupe Levorga - dotazy

Příspěvek od Kolben »

paveljirik píše: aby naprogramovali
:-) Naprogramovat neco u Subaru :-) Vsak kdyby chteli tak Ti to udelaj, propojej trosku jinak draty. Jedinej "problem" pry pak je, ze sviti i zadni svetla. Aspon u Forejse to tak je.

Mirrorlink musi hlavne podporovat telefon. Pokud ho telefon nepodporuje od zacatkau, tak ho podporovat nezacne ani do budoucna.
Outback 2.5i Sport Lineartronic 2017
Outback H6
Slepice ´18
---
Subaru Justy 1.2 4WD (MY95)
Forester XT Sport 2017 (MY18)
WRX STI Sport 2016
Forester XT 2014 - Executive
Legacy Combi 2.0D Sport - 2012
https://www.spritmonitor.de/de/user/kolbic.html
Uživatelský avatar
paveljirik
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 312
Registrován: sob pro 19, 2015 7:09 pm
Jméno a příjmení: Pavel Jiřík
Bydliště: Praha

Re: Koupe Levorga - dotazy

Příspěvek od paveljirik »

Kolben píše: Naprogramovat neco u Subaru Vsak kdyby chteli tak Ti to udelaj, propojej trosku jinak draty. Jedinej "problem" pry pak je, ze sviti i zadni svetla. Aspon u Forejse to tak je.

Mirrorlink musi hlavne podporovat telefon. Pokud ho telefon nepodporuje od zacatkau, tak ho podporovat nezacne ani do budoucna.
Zadni svetla by mi nevadila ;) stejne to tak plno aut ma a neni to zakazany, spis bych se bal tech "dratu", preci jenom je jeste v zaruce a policajti prej na to taky blbe koukaj

Odesláno ze zařízení MAVIPHONE
Levorg 1.6 GT-S Sport 125kW MR16 - Obrázek
EX: Š120GLS,R Clio 1.2RL,C XM 3.0,VW Golf III 1.8GL,BMW 318i E30,P 405 combi,Š Octavia I 1.6LX,T Landcruiser HDJ80 4.2TD,Š Felicia 1.3 LXi,BMW 325TD E36,LR RangeRover 4.6HSE,BMW 530dA E39,AM G Hummer H3 3.7, BMW 318i combi E46,H CR-V 2.0 ES,V XC60 D4 AWD,V S80 D5
SubarákDejf
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 69
Registrován: stř dub 06, 2016 10:33 pm

Re: Koupe Levorga - dotazy

Příspěvek od SubarákDejf »

Prosím tě, to jsou ty originální ledky z příslušenství? Nebo alternativní "led žárovky" v původních světlech? Asi ty origo za docela partu peněz, co?

Každopádně to vypadá parádně. :826: Přinejmenším s tímhle by měl Levorg vyjíždět z výroby, když už ten led rámeček svítí jenom symbolicky :-/
Subaru Levorg GT-S Comfort MY18
Uživatelský avatar
paveljirik
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 312
Registrován: sob pro 19, 2015 7:09 pm
Jméno a příjmení: Pavel Jiřík
Bydliště: Praha

Re: Koupe Levorga - dotazy

Příspěvek od paveljirik »

SubarákDejf píše:Prosím tě, to jsou ty originální ledky z příslušenství? Nebo alternativní "led žárovky" v původních světlech? Asi ty origo za docela partu peněz, co?

Každopádně to vypadá parádně. Přinejmenším s tímhle by měl Levorg vyjíždět z výroby, když už ten led rámeček svítí jenom symbolicky :-/
Jsou to alternativni od Osramu, do vyhledavace dej LEDRIVE FOG, stoji cca 7000 kc. Instalovali mi to v AWD. Origose stoji nechutnou raketu, tusim 14000,-

Odesláno ze zařízení MAVIPHONE
Levorg 1.6 GT-S Sport 125kW MR16 - Obrázek
EX: Š120GLS,R Clio 1.2RL,C XM 3.0,VW Golf III 1.8GL,BMW 318i E30,P 405 combi,Š Octavia I 1.6LX,T Landcruiser HDJ80 4.2TD,Š Felicia 1.3 LXi,BMW 325TD E36,LR RangeRover 4.6HSE,BMW 530dA E39,AM G Hummer H3 3.7, BMW 318i combi E46,H CR-V 2.0 ES,V XC60 D4 AWD,V S80 D5
Uživatelský avatar
feroj
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 386
Registrován: pon led 27, 2014 2:15 pm
Jméno a příjmení: František
Bydliště: Bratislava

Re: Koupe Levorga - dotazy

Příspěvek od feroj »

paveljirik píše:denní LED jsou instalované a svítí super, chtěl jsem ještě aby naprogramovali tak aby svítil i ten LED rámeček kolem hlavního světlometu, bohužel toto nelze. Jde jenom přidat "corner view" ale není to homologováno a myslím, že to je i zbytečné. Je to OEM díl od OSRAMU, takže by to mělo být kvalitní.

Navigace je updatována, hlasové pokyny lze vypínat. Nicméně MIRRORLINK stále nefunguje. Mechanik říkal, že to funguje jenom s některými telefony (Samsungy, Iphony...), já mám bohužel HTC M8 s šestkovým androidem a nejde to. Také říkal, že updatů je cca 4-5 za rok, takže možná do budoucna.

Ja som preberal Levorg v Brne zač. mesiaca (p. Sedláček, môžem len odporúčať) mam Comfort a za malý doplatok mi inštalovali modul na automatické sklápanie zrkadiel pri zamknutí auta, pri naštartovaní motora sa odklopia... a denné svietenie by mal mať hádam každý Levorg (ja som mal) - krátké „odkládací místo“ na levou nohu ... mám 43 a tiež mi špička presahuje cez ten šľapák.. a trochu nedomyslený je ten koberček pod šľapákom, keď prší, musíš si vodu z podrážky ľavej topánky nechať stiecť (otéct) do koberčeku, keď je hneď opretá o "šľapák", stečie voda z topánky pod koberec... :655:
Uživatelský avatar
paveljirik
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 312
Registrován: sob pro 19, 2015 7:09 pm
Jméno a příjmení: Pavel Jiřík
Bydliště: Praha

Re: Koupe Levorga - dotazy

Příspěvek od paveljirik »

feroj píše:
Ja som preberal Levorg v Brne zač. mesiaca (p. Sedláček, môžem len odporúčať) mam Comfort a za malý doplatok mi inštalovali modul na automatické sklápanie zrkadiel pri zamknutí auta, pri naštartovaní motora sa odklopia... a denné svietenie by mal mať hádam každý Levorg (ja som mal) - krátké „odkládací místo“ na levou nohu ... mám 43 a tiež mi špička presahuje cez ten šľapák.. a trochu nedomyslený je ten koberček pod šľapákom, keď prší, musíš si vodu z podrážky ľavej topánky nechať stiecť (otéct) do koberčeku, keď je hneď opretá o "šľapák", stečie voda z topánky pod koberec...

Denní svícení má, ale bohužel žárovkami a nikoliv LED diodami :( Za ty zrcátka jsi prosím platil kolik ?
Levorg 1.6 GT-S Sport 125kW MR16 - Obrázek
EX: Š120GLS,R Clio 1.2RL,C XM 3.0,VW Golf III 1.8GL,BMW 318i E30,P 405 combi,Š Octavia I 1.6LX,T Landcruiser HDJ80 4.2TD,Š Felicia 1.3 LXi,BMW 325TD E36,LR RangeRover 4.6HSE,BMW 530dA E39,AM G Hummer H3 3.7, BMW 318i combi E46,H CR-V 2.0 ES,V XC60 D4 AWD,V S80 D5
Uživatelský avatar
feroj
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 386
Registrován: pon led 27, 2014 2:15 pm
Jméno a příjmení: František
Bydliště: Bratislava

Re: Koupe Levorga - dotazy

Příspěvek od feroj »

vraj normálna cena modulu na aut. sklápanie okolo 3000, mne ho v rámci ďalšej výbavy ŤZ, bočné lišty auta dali za 1000Kč...
Uživatelský avatar
feroj
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 386
Registrován: pon led 27, 2014 2:15 pm
Jméno a příjmení: František
Bydliště: Bratislava

Re: Koupe Levorga - dotazy

Příspěvek od feroj »

Kolben píše: Naprogramovat neco u Subaru Vsak kdyby chteli tak Ti to udelaj, propojej trosku jinak draty. Jedinej "problem" pry pak je, ze sviti i zadni svetla. Aspon u Forejse to tak je.

Mirrorlink musi hlavne podporovat telefon. Pokud ho telefon nepodporuje od zacatkau, tak ho podporovat nezacne ani do budoucna.
včera som práve videl "čerstvého" Forestera a v rámci denných svetiel mu svietili vpredu pekne aj obrysové na hl. svetlách a na koncových vzadu v strede svetiel taká tenká červená linka v tvare U(naležato otvorené dovnútra...)
vyzeralo to dobre...
Uživatelský avatar
paveljirik
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 312
Registrován: sob pro 19, 2015 7:09 pm
Jméno a příjmení: Pavel Jiřík
Bydliště: Praha

Re: Koupe Levorga - dotazy

Příspěvek od paveljirik »

feroj píše:
včera som práve videl "čerstvého" Forestera a v rámci denných svetiel mu svietili vpredu pekne aj obrysové na hl. svetlách a na koncových vzadu v strede svetiel taká tenká červená linka v tvare U(naležato otvorené dovnútra...)
vyzeralo to dobre...
Ano, nový Forester už to má logicky, dobře a navíc hezky !
Levorg 1.6 GT-S Sport 125kW MR16 - Obrázek
EX: Š120GLS,R Clio 1.2RL,C XM 3.0,VW Golf III 1.8GL,BMW 318i E30,P 405 combi,Š Octavia I 1.6LX,T Landcruiser HDJ80 4.2TD,Š Felicia 1.3 LXi,BMW 325TD E36,LR RangeRover 4.6HSE,BMW 530dA E39,AM G Hummer H3 3.7, BMW 318i combi E46,H CR-V 2.0 ES,V XC60 D4 AWD,V S80 D5
SubarákDejf
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 69
Registrován: stř dub 06, 2016 10:33 pm

Re: Koupe Levorga - dotazy

Příspěvek od SubarákDejf »

Zdravím opět po čase. Stále jsem ve fázi zvažování, zda poslat víc jak třičtvrtě míče do Japonska. Mohli by mi zkušení vlastníci, ideálně MY17, zodpovědět tyhle zvídavé dotazy?

- Zvládá Levorg normální funkci automatický klimatizace, čili když například v létě zvýším cílovou teplotu tak, že odpovídá aktuální teplotě v autě, tak se ztlumí větrák, namísto aby jel pořád na plnej výkon, jako by bylo potřeba srovnat teplotu o 20 stupňů?
- Umí Levorg trojblik?
- Podařilo se někomu s nějakým telefonem zprovoznit mirrorlink?
- Nemá při řízení ve větších rychlostech volnou středovou polohu volantu, že pak jde těžko drobně korigovat směr?
- Jak je to s hlučností při dálničních rychlostech? Teď nemyslím podběhy, s těma se počítá, ale spíš aerodynamickej hluk.

Tohle jsou otázky na který mě přivedl známej, co má se Súby zkušenost, a já teď nemám možnost zjistit to osobně, jelikož u místního dealera momentálně Levorg není.
Subaru Levorg GT-S Comfort MY18
Uživatelský avatar
paveljirik
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 312
Registrován: sob pro 19, 2015 7:09 pm
Jméno a příjmení: Pavel Jiřík
Bydliště: Praha

Re: Koupe Levorga - dotazy

Příspěvek od paveljirik »

SubarákDejf píše:Zdravím opět po čase. Stále jsem ve fázi zvažování, zda poslat víc jak třičtvrtě míče do Japonska. Mohli by mi zkušení vlastníci, ideálně MY17, zodpovědět tyhle zvídavé dotazy?

- Zvládá Levorg normální funkci automatický klimatizace, čili když například v létě zvýším cílovou teplotu tak, že odpovídá aktuální teplotě v autě, tak se ztlumí větrák, namísto aby jel pořád na plnej výkon, jako by bylo potřeba srovnat teplotu o 20 stupňů?
- Umí Levorg trojblik?
- Podařilo se někomu s nějakým telefonem zprovoznit mirrorlink?
- Nemá při řízení ve větších rychlostech volnou středovou polohu volantu, že pak jde těžko drobně korigovat …
- automaticka klima funguje perfektne v zime/lete, v zime zacne topit trochu pozdeji ale s komfortem, ktery nema ani Volvo
- trojblik umi, je to ve standardu
- stredova poloha ve vyssich rychlostech je v pohode, auto je stabilni a drobne korekce mozne
- auto je pomerne tiche, v nizsich otackach neni motor vubec slyset, aerodynamicky hluk spise mensi nez u jinych aut, ale u Levorga hodne zalezi na pneu, na zimakach mam auto totalne tiche, letni mam vic vytazene s jinym ET a jsou o neco vic hlucnejsi, nicmene porad v norme
- jinak 3/4 mice stoji zaklad, ja kupoval ComfortSport za trochu vic, stoji to za to ;)

Odesláno ze zařízení MAVIPHONE
Levorg 1.6 GT-S Sport 125kW MR16 - Obrázek
EX: Š120GLS,R Clio 1.2RL,C XM 3.0,VW Golf III 1.8GL,BMW 318i E30,P 405 combi,Š Octavia I 1.6LX,T Landcruiser HDJ80 4.2TD,Š Felicia 1.3 LXi,BMW 325TD E36,LR RangeRover 4.6HSE,BMW 530dA E39,AM G Hummer H3 3.7, BMW 318i combi E46,H CR-V 2.0 ES,V XC60 D4 AWD,V S80 D5
Uživatelský avatar
paveljirik
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 312
Registrován: sob pro 19, 2015 7:09 pm
Jméno a příjmení: Pavel Jiřík
Bydliště: Praha

Re: Koupe Levorga - dotazy

Příspěvek od paveljirik »

SubarákDejf píše:Zdravím opět po čase. Stále jsem ve fázi zvažování, zda poslat víc jak třičtvrtě míče do Japonska. Mohli by mi zkušení vlastníci, ideálně MY17, zodpovědět tyhle zvídavé dotazy?

- Zvládá Levorg normální funkci automatický klimatizace, čili když například v létě zvýším cílovou teplotu tak, že odpovídá aktuální teplotě v autě, tak se ztlumí větrák, namísto aby jel pořád na plnej výkon, jako by bylo potřeba srovnat teplotu o 20 stupňů?
- Umí Levorg trojblik?
- Podařilo se někomu s nějakým telefonem zprovoznit mirrorlink?
- Nemá při řízení ve větších rychlostech volnou středovou polohu volantu, že pak jde těžko drobně korigovat …
Jinak Mirrorlink mi nefunguje, to je jedna z veci co mi vadi. Mam HTC M8 a ma to umet ;(
Obecne zvuk audio stoji za prd, ale kdyz posloucham FLAC soubory z mobilu nebo primo CD tak to ujde, chce to investovat do zatlumeni a minimalne lepsi reprobedny

Odesláno ze zařízení MAVIPHONE
Levorg 1.6 GT-S Sport 125kW MR16 - Obrázek
EX: Š120GLS,R Clio 1.2RL,C XM 3.0,VW Golf III 1.8GL,BMW 318i E30,P 405 combi,Š Octavia I 1.6LX,T Landcruiser HDJ80 4.2TD,Š Felicia 1.3 LXi,BMW 325TD E36,LR RangeRover 4.6HSE,BMW 530dA E39,AM G Hummer H3 3.7, BMW 318i combi E46,H CR-V 2.0 ES,V XC60 D4 AWD,V S80 D5
SubarákDejf
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 69
Registrován: stř dub 06, 2016 10:33 pm

Re: Koupe Levorga - dotazy

Příspěvek od SubarákDejf »

Díky za odpovědi (*_^) |,,,,

O ceně vím. V mým hledáčku je verze comfort, jelikož mi dalších bezmála sto klacků za kůži, jedno elektrický křeslo bez paměti a navigaci už přijde dost. Je pravda, že se tou kůží hodně zvedne pocit z interiéru, ale na druhou stranu v létě víc pálí a v zimě víc studí :-) Ale sedadlo v elektrice bez paměti pro mě nemá moc význam a na navigaci jsem moc chvály neslyšel.

Proto bych právě rád zjistil, jestli do Leváka dostanu nějakým způsobem navigaci z mobilu. Přišlo by mi smutný jezdit v novým autě za takovou raketu s mobilem na čelním skle jak za krále Klacka. Vědět, že mirrorlink funguje aspoň s nějakým konkrétním mobilem, tak ho někde v bazaru koupím jenom jako zdroj navigace do auta. Takovej Sygic s doživotníma aktualizacema, kterej mám, by byl na tom velkým displeji v Levákovi pecka.

Mapoval jsi, co by vyšla investice do lepšího audia?
Subaru Levorg GT-S Comfort MY18
Uživatelský avatar
Username
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 606
Registrován: sob lis 05, 2016 12:03 pm

Re: Koupe Levorga - dotazy

Příspěvek od Username »

SubarákDejf píše:Díky za odpovědi

O ceně vím. V mým hledáčku je verze comfort, jelikož mi dalších bezmála sto klacků za kůži, jedno elektrický křeslo bez paměti a navigaci už přijde dost. Je pravda, že se tou kůží hodně zvedne pocit z interiéru, ale na druhou stranu v létě víc pálí a v zimě víc studí Ale sedadlo v elektrice bez paměti pro mě nemá moc význam a na navigaci jsem moc chvály neslyšel.

Proto bych právě rád zjistil, jestli do Leváka dostanu nějakým způsobem navigaci z mobilu. Přišlo by mi smutný jezdit v novým autě za takovou raketu s mobilem na …
Já mám GT-S Comfort. Tam vůbec mirrorlink nejde i kdyby šel :-) . Jinak ještě nemají potahy na Levorg, ale doufám, že to brzy přijde -http://www.autopotahy.cz . KOmplet vyjde okolo 15 tis. Používám Sygic velmi dlouho a je super. Mě se krásně vejde iPhone 5S do kapličky středového displeje :-D :-D :-D

SUBARU BRZ MY 2023
SUBARU FORESTER 2.0 XT comfort MY 2017
SUBARU OUTBACK MY 2022
SUBARU Impreza 2.0R 2007
SUBARU BRZ Final Edition MY 2020 ex
SUBARU LEVORG 1.6 GT-S sport MY 2018 ex
SUBARU LEVORG 1.6 GT-S MY 2016 ex
SUBARU OUTBACK 2009 2.0D ex
SUBARU OUTBACK 2008 2.0D ex
Uživatelský avatar
paveljirik
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 312
Registrován: sob pro 19, 2015 7:09 pm
Jméno a příjmení: Pavel Jiřík
Bydliště: Praha

Re: Koupe Levorga - dotazy

Příspěvek od paveljirik »

SubarákDejf píše:Díky za odpovědi

O ceně vím. V mým hledáčku je verze comfort, jelikož mi dalších bezmála sto klacků za kůži, jedno elektrický křeslo bez paměti a navigaci už přijde dost. Je pravda, že se tou kůží hodně zvedne pocit z interiéru, ale na druhou stranu v létě víc pálí a v zimě víc studí Ale sedadlo v elektrice bez paměti pro mě nemá moc význam a na navigaci jsem moc chvály neslyšel.

Proto bych právě rád zjistil, jestli do Leváka dostanu nějakým způsobem navigaci z mobilu. Přišlo by mi smutný jezdit v novým autě za takovou raketu s mobilem na …
Jasne, to chapu. I kdyz v lete v pohode ta kuze, je perforovana. A v zime zase vyhrivana a hned topi. Zatlumeni a vymena repro se da do nejakych 10-15000,- U nas jsou 2-3 dobre firmy co to umi.

Odesláno ze zařízení MAVIPHONE
Levorg 1.6 GT-S Sport 125kW MR16 - Obrázek
EX: Š120GLS,R Clio 1.2RL,C XM 3.0,VW Golf III 1.8GL,BMW 318i E30,P 405 combi,Š Octavia I 1.6LX,T Landcruiser HDJ80 4.2TD,Š Felicia 1.3 LXi,BMW 325TD E36,LR RangeRover 4.6HSE,BMW 530dA E39,AM G Hummer H3 3.7, BMW 318i combi E46,H CR-V 2.0 ES,V XC60 D4 AWD,V S80 D5
Odpovědět

Zpět na „Levorg“