Koupe Levorga - dotazy

Odpovědět
Uživatelský avatar
u-geen
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2103
Registrován: úte led 19, 2010 9:49 pm
Jméno a příjmení: Evžen Eiba
Bydliště: Kyje, okres Jičín

Re: Koupe Levorga - dotazy

Příspěvek od u-geen »

ramecek prilepit oboustrankou + sroub jako jistota, RZ pripadne necim podlepit a drncet to nemuze :)
suubaru
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1988
Registrován: čtv zář 08, 2011 2:19 pm

Re: Koupe Levorga - dotazy

Příspěvek od suubaru »

anebo si na to drnčení při zavírání kufru zvyknout, mě se to po několika letech povedlo.
AM značka by se měla vlézt, vrata jsou stejně tvarovaná pro oba trhy. Podle mého vám ji nevymění. Je nutno dostat novou sadu značek, snad 800,- se zápisem do TP atd.

P.S. blbě se shání rámeček, sehnal jsem u importéra US aut.
IMPREZA 2,0i cvt sport MY18 naše dvanácté subaru :-)
LEGACY kombi BPE H6 5AT MY2008 letní auto
Outback 2019 BS exec cvt 2,5i
93, RXL, LR series
Uživatelský avatar
paveljirik
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 312
Registrován: sob pro 19, 2015 7:09 pm
Jméno a příjmení: Pavel Jiřík
Bydliště: Praha

Re: Koupe Levorga - dotazy

Příspěvek od paveljirik »

suubaru píše:anebo si na to drnčení při zavírání kufru zvyknout, mě se to po několika letech povedlo.
AM značka by se měla vlézt, vrata jsou stejně tvarovaná pro oba trhy. Podle mého vám ji nevymění. Je nutno dostat novou sadu značek, snad 800,- se zápisem do TP atd.

P.S. blbě se shání rámeček, sehnal jsem u importéra US aut.
Jj myslel jsem novou sadu, ramecek neni problem, navic to vypada lepe ;)

Odesláno ze zařízení MAVIPHONE
Levorg 1.6 GT-S Sport 125kW MR16 - Obrázek
EX: Š120GLS,R Clio 1.2RL,C XM 3.0,VW Golf III 1.8GL,BMW 318i E30,P 405 combi,Š Octavia I 1.6LX,T Landcruiser HDJ80 4.2TD,Š Felicia 1.3 LXi,BMW 325TD E36,LR RangeRover 4.6HSE,BMW 530dA E39,AM G Hummer H3 3.7, BMW 318i combi E46,H CR-V 2.0 ES,V XC60 D4 AWD,V S80 D5
newli
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2389
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36 pm

Re: Koupe Levorga - dotazy

Příspěvek od newli »

Ze by se Levorg v Australii prodaval i s manualem?

http://performancedrive.com.au/subaru-l ... ival-1113/

To by pak mohl v tehle (ocekavane) konfiguraci (2.0DIT + manual) dorazit i do evropy :-)
Prodáno: BMW 340i xDrive Touring, ZF automat, LCI (7/2015)
Největší ostuda značky subaru: Subaru Legacy 2.0D, MT, MY08-09 ... první motor umřel v 64.000 km, druhý po 3.000 km a třetí vykázal znaky smrtelnosti po 35.000 km
Prodáno: Saab 9-3 2.8T Turbo X SportCombi (2008)
Prodáno: Subaru Impreza STI, Type R, MY98
Uživatelský avatar
Levap
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2231
Registrován: ned říj 04, 2009 10:00 pm
Bydliště: Roztoky

Re: Koupe Levorga - dotazy

Příspěvek od Levap »

Jj moznost vybrat si převodovku tam uvádějí. Pekny.

To Catana : Co na to rikas Petre? Muzes se k tomu prosim te nejak vyjadrit jako "insider"?

Odesláno z mého Lenovo S650 pomocí Tapatalk
Obrázek
Impreza 2.0 MY18
Fleggy
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 400
Registrován: pon lis 02, 2015 4:34 pm

Re: Koupe Levorga - dotazy

Příspěvek od Fleggy »

Aischylos píše:Hmmmm, to chápu s tím mobilem, ale asi to bude tím ten tvůj problém...
To nebude mobilem... Dodal jsem prodejci podrobný popis všech chyb BT HF a ten to poslal výš. Když jsem na garančce ptal, jak to vypadá, tak mi říkal, že se to řeší, a že nejsem zdaleka jediný, kdo s tím má problémy. Tak doufám, že se během nejbližších let dočkám aktualizace firmware. Ještě, že se díky AT dá celkem bez problémů telefonovat i bez HF.
Uživatelský avatar
paveljirik
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 312
Registrován: sob pro 19, 2015 7:09 pm
Jméno a příjmení: Pavel Jiřík
Bydliště: Praha

Re: Koupe Levorga - dotazy

Příspěvek od paveljirik »

Fleggy píše:
To nebude mobilem... Dodal jsem prodejci podrobný popis všech chyb BT HF a ten to poslal výš. Když jsem na garančce ptal, jak to vypadá, tak mi říkal, že se to řeší, a že nejsem zdaleka jediný, kdo s tím má problémy. Tak doufám, že se během nejbližších let dočkám aktualizace firmware. Ještě, že se díky AT dá celkem bez problémů telefonovat i bez HF.

Ty jo, takový problém naštěstí nemám. Aktualizaovali ti software autorádia a navigace ? Já na to jdu ve středu. Jinak jediná chyba při telefonování je, že, když zvednu hovor, tak druhá strana mě slyší až za cca 2 vteřiny a každý se pořád ptá "halóó", musím počkat ty 2 vteřiny než se přestavím a celkově je to trochu pomalejší ten systém jinak fachá, kromě MIRRORLINK všechno, ale to se také vyřeší tím updatem. Jinak telefon mám HTC M8.
Levorg 1.6 GT-S Sport 125kW MR16 - Obrázek
EX: Š120GLS,R Clio 1.2RL,C XM 3.0,VW Golf III 1.8GL,BMW 318i E30,P 405 combi,Š Octavia I 1.6LX,T Landcruiser HDJ80 4.2TD,Š Felicia 1.3 LXi,BMW 325TD E36,LR RangeRover 4.6HSE,BMW 530dA E39,AM G Hummer H3 3.7, BMW 318i combi E46,H CR-V 2.0 ES,V XC60 D4 AWD,V S80 D5
Fleggy
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 400
Registrován: pon lis 02, 2015 4:34 pm

Re: Koupe Levorga - dotazy

Příspěvek od Fleggy »

Já mám rádio bez navigace (střední výbava) a tam je jiný systém. Omylem tam zkoušeli nahrát ten update, na který se chystáš, ale nějak to nešlo :)
Uživatelský avatar
paveljirik
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 312
Registrován: sob pro 19, 2015 7:09 pm
Jméno a příjmení: Pavel Jiřík
Bydliště: Praha

Re: Koupe Levorga - dotazy

Příspěvek od paveljirik »

Fleggy píše:Já mám rádio bez navigace (střední výbava) a tam je jiný systém. Omylem tam zkoušeli nahrát ten update, na který se chystáš, ale nějak to nešlo :)
A tak to jo... Tak sis měl koupit taky tu vyšší verzi :D:D:D

Ne, ale vážně, ono ani to audio není buhvíco za zázrak. Ze starýho Volva S80 jsem dost zmlsanej, tam i FM rádio hrálo líp než tady CDéčko :D
Uvažuju, že bych udělal upgrade na nějakou 2DIN systém, ale je tady plno háčků, který by nemusely potom fungovat: zadní kamera, HF sada, GPS modul...... všechno to může bejt na různěj kabelech redukcích nebo jinejch protokolech a byl by to shit. V první řadě zkusím upgradovat asi reprobedny, jelikož ten vnitřek je CLARION a to zas takovej shit nebude. Když pouštím hudbu speciálním softem z mobilu přes bluetooth a vyhraju si s ekvalizérem tak to překvapivě hraje dobře, líp než přímo z flashky....
Levorg 1.6 GT-S Sport 125kW MR16 - Obrázek
EX: Š120GLS,R Clio 1.2RL,C XM 3.0,VW Golf III 1.8GL,BMW 318i E30,P 405 combi,Š Octavia I 1.6LX,T Landcruiser HDJ80 4.2TD,Š Felicia 1.3 LXi,BMW 325TD E36,LR RangeRover 4.6HSE,BMW 530dA E39,AM G Hummer H3 3.7, BMW 318i combi E46,H CR-V 2.0 ES,V XC60 D4 AWD,V S80 D5
Uživatelský avatar
paveljirik
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 312
Registrován: sob pro 19, 2015 7:09 pm
Jméno a příjmení: Pavel Jiřík
Bydliště: Praha

Re: Koupe Levorga - dotazy

Příspěvek od paveljirik »

Tak jsem se rozhodl shrnout klady a zápory Levorga pro potenciální zájemce :D
Auto mám již 4 měsíce, najeto 11000km, ježděno denně, výbava GT-S Sport.
Hodnocení je pouze moje a čistě subjektivní :D

KLADY:
- možnost regulovat okamžik vypnutí motoru (START/STOP) různým tlakem na brzdový pedál
- dobrý výhled do stran dopředu, šikmé a úzké sloupky z pohledu z kabiny
- tvarování volantu
- celkem 6 USB nabíjecích míst
- automatické přepínání dálkových světel
- perfektní svit předních LED světel
- radarové čidlo hlídající výjezd z řady zaparkovaných vozidel
- odhlučnění vnitřku vozidla
- perfektně odhlučněný podvozek
- odkládací prostory ve středové konzoli i ve dveřích na velké nápoje
- absolutní trakce na téměř všech površích, kde projede Audi Allroad zatáčku 60tkou, projede Levorg 80tkou
- nevšední a neokoukatelný design auta jako takového (i po 4 měsících se kolikrát zastavím a stále dokola si ho prohlížím)
- jak už zde někdo dříve napsal, mám v neděli odpoledne problém nejít jenom tak se neprojet
- na výkon a zábavu s autem po zajetí velmi příjemná spotřeba
- velmi jemné elektrické nastavení sedadla řidiče bez škubání
ZAPORY:
- nemožnost nastavit automaticky sklopení zrcátek při zamknutí vozu
- pomalejší reakce entertainmentu na doteky
- nezvládnutá navigace (pokyny přicházejí pozdě, zbytečně složité nastavení)
- pouze průměrný zvuk audia
- plýtvání místem na displeji autorádia, hlavně v duálním režimu není v podstatě nic vidět i když plocha u verze SPORT je obrovská
- velmi slabé osvětlení zavazadlového prostoru
- drnčící zadní podložka pod RZ při zavírání víka kufru
- absence denního LED svícení je naprosto neomluvitelná v této cenové třídě
- časté špinění couvací kamery a celé zadní části vozu (po lehkém dešti není v podstatě nic vidět)
- absence zadních LED lamp (pouze brzdové)
- kryt okolí ruční brzdy, dveřní loketní opěrky a spodní styling volantu jsou pouze plastové a brzy se poškrábou
- pružné zrychlení na dálnici v rychlostech nad 130km/h už není bůhvíjaké, holt objem stále ničím nenahradíš
- úplně debilní originální koberečky (zimní gumové i letní textilní) – nekryjí nejvíc namáhané místo pro patu pravé nohy a to se asi brzy ošoupe a neustále se špiní, nevím jak vyřešit :(
- krátké „odkládací místo“ na levou nohu (mám normální velikost 45 při 186 cm výšce a celá noha na výšku se nevejde)
Levorg 1.6 GT-S Sport 125kW MR16 - Obrázek
EX: Š120GLS,R Clio 1.2RL,C XM 3.0,VW Golf III 1.8GL,BMW 318i E30,P 405 combi,Š Octavia I 1.6LX,T Landcruiser HDJ80 4.2TD,Š Felicia 1.3 LXi,BMW 325TD E36,LR RangeRover 4.6HSE,BMW 530dA E39,AM G Hummer H3 3.7, BMW 318i combi E46,H CR-V 2.0 ES,V XC60 D4 AWD,V S80 D5
SubarákDejf
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 69
Registrován: stř dub 06, 2016 10:33 pm

Re: Koupe Levorga - dotazy

Příspěvek od SubarákDejf »

Díky za blacklisty :826:

Ještě bych se zeptal, zprovoznil tady někdo solidně Mirrorlink? Čili například navigaci z mobilu na displeji auta? Předpokládám správně, že když už se to povede, tak si k navigaci zároveň třeba autorádio nepustím, co?
Subaru Levorg GT-S Comfort MY18
Uživatelský avatar
paveljirik
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 312
Registrován: sob pro 19, 2015 7:09 pm
Jméno a příjmení: Pavel Jiřík
Bydliště: Praha

Re: Koupe Levorga - dotazy

Příspěvek od paveljirik »

SubarákDejf píše:Díky za blacklisty

Ještě bych se zeptal, zprovoznil tady někdo solidně Mirrorlink? Čili například navigaci z mobilu na displeji auta? Předpokládám správně, že když už se to povede, tak si k navigaci zároveň třeba autorádio nepustím, co?
Normalne nefunguje, zitra jdu do servisu, kde prehraji software, tak potom dam info jak to funguje.

Odesláno ze zařízení MAVIPHONE
Levorg 1.6 GT-S Sport 125kW MR16 - Obrázek
EX: Š120GLS,R Clio 1.2RL,C XM 3.0,VW Golf III 1.8GL,BMW 318i E30,P 405 combi,Š Octavia I 1.6LX,T Landcruiser HDJ80 4.2TD,Š Felicia 1.3 LXi,BMW 325TD E36,LR RangeRover 4.6HSE,BMW 530dA E39,AM G Hummer H3 3.7, BMW 318i combi E46,H CR-V 2.0 ES,V XC60 D4 AWD,V S80 D5
Fleggy
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 400
Registrován: pon lis 02, 2015 4:34 pm

Re: Koupe Levorga - dotazy

Příspěvek od Fleggy »

Schválně jsem se díval na svůj kobereček. Dosahuje až k pedálům, takže pravou patu mám na něm i při brzdění. Že bych měl atypickou hnátu? Nebo lepší kobereček?
Uživatelský avatar
paveljirik
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 312
Registrován: sob pro 19, 2015 7:09 pm
Jméno a příjmení: Pavel Jiřík
Bydliště: Praha

Re: Koupe Levorga - dotazy

Příspěvek od paveljirik »

SubarákDejf píše:Díky za blacklisty

Ještě bych se zeptal, zprovoznil tady někdo solidně Mirrorlink? Čili například navigaci z mobilu na displeji auta? Předpokládám správně, že když už se to povede, tak si k navigaci zároveň třeba autorádio nepustím, co?

Navigace je updatována, hlasové pokyny lze vypínat. Nicméně MIRRORLINK stále nefunguje. Mechanik říkal, že to funguje jenom s některými telefony (Samsungy, Iphony...), já mám bohužel HTC M8 s šestkovým androidem a nejde to. Také říkal, že updatů je cca 4-5 za rok, takže možná do budoucna.
Levorg 1.6 GT-S Sport 125kW MR16 - Obrázek
EX: Š120GLS,R Clio 1.2RL,C XM 3.0,VW Golf III 1.8GL,BMW 318i E30,P 405 combi,Š Octavia I 1.6LX,T Landcruiser HDJ80 4.2TD,Š Felicia 1.3 LXi,BMW 325TD E36,LR RangeRover 4.6HSE,BMW 530dA E39,AM G Hummer H3 3.7, BMW 318i combi E46,H CR-V 2.0 ES,V XC60 D4 AWD,V S80 D5
Uživatelský avatar
paveljirik
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 312
Registrován: sob pro 19, 2015 7:09 pm
Jméno a příjmení: Pavel Jiřík
Bydliště: Praha

Re: Koupe Levorga - dotazy

Příspěvek od paveljirik »

denní LED jsou instalované a svítí super, chtěl jsem ještě aby naprogramovali tak aby svítil i ten LED rámeček kolem hlavního světlometu, bohužel toto nelze. Jde jenom přidat "corner view" ale není to homologováno a myslím, že to je i zbytečné. Je to OEM díl od OSRAMU, takže by to mělo být kvalitní.

Navigace je updatována, hlasové pokyny lze vypínat. Nicméně MIRRORLINK stále nefunguje. Mechanik říkal, že to funguje jenom s některými telefony (Samsungy, Iphony...), já mám bohužel HTC M8 s šestkovým androidem a nejde to. Také říkal, že updatů je cca 4-5 za rok, takže možná do budoucna.

dávám foto jak jsem slíbil :D
Přílohy
2016-04-13 16.12.00.jpg
2016-04-13 16.11.55.jpg
2016-04-13 16.10.57.jpg
2016-04-13 16.10.46.jpg
Levorg 1.6 GT-S Sport 125kW MR16 - Obrázek
EX: Š120GLS,R Clio 1.2RL,C XM 3.0,VW Golf III 1.8GL,BMW 318i E30,P 405 combi,Š Octavia I 1.6LX,T Landcruiser HDJ80 4.2TD,Š Felicia 1.3 LXi,BMW 325TD E36,LR RangeRover 4.6HSE,BMW 530dA E39,AM G Hummer H3 3.7, BMW 318i combi E46,H CR-V 2.0 ES,V XC60 D4 AWD,V S80 D5
Odpovědět

Zpět na „Levorg“