Koupe Levorga - dotazy

Odpovědět
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 18906
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Koupe Levorga - dotazy

Příspěvek od hamoun »

Gratuluju :)
.. ono je paradni, jak tech Levorgu pribyva ... a i to, ze jste i s temi novymi auty tady :)
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupe Levorga - dotazy

Příspěvek od VDC »

Výborně, gratuluji ! :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Karlík1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: pon pro 25, 2017 7:03 pm

Re: Koupe Levorga - dotazy

Příspěvek od Karlík1 »

Děkuji všem za odpovědi a přání, opravdu si to užívám, párkrát se mi stalo, že jsem zabrzdil levačkou, ale myslím, že mě to přejde. Zatím vše v pořádku. Jezdím střídavě s manuálním řazením a střídavě s automatem, prostě zkouším, co to auto dovede, a dovede toho opravdu hodně.
Aktuální: Levorg 1,6GT-S SPORT MR2018
Ex: 1000 MBG, 100, 105, 120, Favorit, Felicia, 2x Octavia combi vše benzin, manuál
Karlík1
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Koupe Levorga - dotazy

Příspěvek od námořník »

Blahopřeji :-) a užij si ho :-).
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
roura74
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2017
Registrován: pon črc 27, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Ondřej Horák
Bydliště: Ruda u Rýmařova
Kontaktovat uživatele:

Koupe Levorga - dotazy

Příspěvek od roura74 »

Zdar všichni. Jak jsem už avizoval Forejs půjde z domu a mám předzamluvený Levorg v Opavě. Je to teda 2015, ale jak jsem pochopil nějak moc rozdílů oproti 2017 tam není. Kromě ES, kterej zase až tak nutně k životu nepotřebuju. Vidíte tam něco problematickýho? V ceně jsou ještě druhý pneu na origo elektronech. Je teda ještě jeden u Freye 2017 s ES o 50 tis dražší. Jako alternativu mám Octávku Scout, ale fakt jen daleko v závěsu za Levorgem.

https://www.tipcars.com/subaru-levorg/k ... 40715.html
Tribeca 2008 Executive
________&________
Toyota RAV4 PHEV 2021

EX: Levorg 2017 Sport, Forester 2007 SG, Legacy GT 2010
emve
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1585
Registrován: čtv dub 07, 2011 9:57 pm

Re: Koupe Levorga - dotazy

Příspěvek od emve »

MY16 je super, budeš spokojen, je to ten pověstný létající koberec a "podvozek z dílen génia". MY17 přineslo jen eyesight (což bych nepotřeboval) a tvrdší podvozek. MY18 už má aspoň něco navíc, bi-LED světla, úpravy motoru a převodovky. Takže za mě buď MY16, nebo MY18.
ex MY2015 Subaru WRX STI
ex MY2006 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
ex MY2000 Subaru Impreza GT
ex MY2001 Impreza WRX RS
Uživatelský avatar
roura74
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2017
Registrován: pon črc 27, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Ondřej Horák
Bydliště: Ruda u Rýmařova
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupe Levorga - dotazy

Příspěvek od roura74 »

MY18 už je mimo mé finanční možnosti.
Jak funguje Starlink s iPhonem? Prý hlavně podporuje Android?
Tribeca 2008 Executive
________&________
Toyota RAV4 PHEV 2021

EX: Levorg 2017 Sport, Forester 2007 SG, Legacy GT 2010
tracid
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 269
Registrován: ned pro 29, 2013 9:58 am

Re: Koupe Levorga - dotazy

Příspěvek od tracid »

Nevim za kolik ti jej nabizi, ale kdybys sel do MY18 v Trendu tak jsi na 699 i s barvou, coz je jen o 50 vice nez to co vidim v inzeratu...
Jinak starlink s iphonem jsem zkousel jednou, ale nepouzivam to. Je to pomale a obecne mi prijde neprehledne. Pouzivam jej bezne BT pripojeni.
Uživatelský avatar
roura74
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2017
Registrován: pon črc 27, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Ondřej Horák
Bydliště: Ruda u Rýmařova
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupe Levorga - dotazy

Příspěvek od roura74 »

Já chci vyšší výbavu a hlavně kůži. S dětma je to ideální.
Tribeca 2008 Executive
________&________
Toyota RAV4 PHEV 2021

EX: Levorg 2017 Sport, Forester 2007 SG, Legacy GT 2010
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Koupe Levorga - dotazy

Příspěvek od romull »

Kůže je pro ty co vozí malý děti základní prvek výbavy, to můžu potvrdit jak já, tak bývalá H6, tak i bavorák =)
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1281
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupe Levorga - dotazy

Příspěvek od PeteBiggy »

Mno, cena docela vysoká teda :-/ Na druhou stranu pan Sukeník (*_^) |,,,, Mno, ten Trend MY2018 jde u nás i levněji než psal tracid. A co se týče MY2017, tak ještě na podzim šel z Německa "udělat" nový Comfort za 660 tis. komplet s českou DPH a dovozem...
Ale chci se zeptat, pač jsem to před pár měsíci ještě řešil a pořád se rozhodoval mezi Levorgem a Foresterem: Nebude ten Levorg hodně nízký? Všiml jsem si, že hodně lidí jde do Levorga po starém Foresterovi, Outbackovi apod. Což samo, že může být, ale lidi se ptají na kde co a přijde mi, že tu výšku skoro nikdo...A když vidím, že jsi z Jeseníků, navíc navyklý na vysoké auto...Já jsem nakonec vyměkl. I když u mě to nebylo jen toto, co mělo vliv na rozhodnutí, že volba nepadla na Levorga, minimálně teda zatím.......Ale, do terénu cíleně nejezdím, a i tak jsem z toho měl obavu.
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
roura74
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2017
Registrován: pon črc 27, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Ondřej Horák
Bydliště: Ruda u Rýmařova
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupe Levorga - dotazy

Příspěvek od roura74 »

PeteBiggy píše:Mno, cena docela vysoká teda Na druhou stranu pan Sukeník Mno, ten Trend MY2018 jde u nás i levněji než psal tracid. A co se týče MY2017, tak ještě na podzim šel z Německa "udělat" nový Comfort za 660 tis. komplet s českou DPH a dovozem...
Ale chci se zeptat, pač jsem to před pár měsíci ještě řešil a pořád se rozhodoval mezi Levorgem a Foresterem: Nebude ten Levorg hodně nízký? Všiml jsem si, že hodně lidí jde do Levorga po starém Foresterovi, Outbackovi apod. Což samo, že může být, ale lidi se ptají na kde co a přijde mi, …
Ono je to jednoduchý. Forester byl ženy a já měl Lego GT. Jak jsem skončil v práci tak jsem Lego vrátil, nechal si Forestera a ženě koupil Tribecu s tím, že budu mít jiné služební auto a forestera pak prodáme. Nicméně dostal jsem poměrně slušnou cenu za km, takže pracovně jezdím Foresterem. Nicméně už bych rád něco nového a pořád mám vzpomínky na GT, jehož je Levorg takovou vzdálenou alternativou. Navíc mě teď čeká mnohem víc cestování než doposud a chci trochu víc comfortu. Tu malou světlou výšku si uvědomuju a budu mít trochu problém vyjet od baráku, ale to se nějak zmákne. Jezdím 85% dálnice a jedničky silnice.
Ještě pokukuju po tomhle od Freye, ale čekám na info aby to nebyla nějaká novinářská předváděčka.
https://www.tipcars.com/subaru-levorg/k ... 02251.html
Tribeca 2008 Executive
________&________
Toyota RAV4 PHEV 2021

EX: Levorg 2017 Sport, Forester 2007 SG, Legacy GT 2010
Uživatelský avatar
paveljirik
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 312
Registrován: sob pro 19, 2015 7:09 pm
Jméno a příjmení: Pavel Jiřík
Bydliště: Praha

Re: Koupe Levorga - dotazy

Příspěvek od paveljirik »

roura74 píše:
Ono je to jednoduchý. Forester byl ženy a já měl Lego GT. Jak jsem skončil v práci tak jsem Lego vrátil, nechal si Forestera a ženě koupil Tribecu s tím, že budu mít jiné služební auto a forestera pak prodáme. Nicméně dostal jsem poměrně slušnou cenu za km, takže pracovně jezdím Foresterem. Nicméně už bych rád něco nového a pořád mám vzpomínky na GT, jehož je Levorg takovou vzdálenou alternativou. Navíc mě teď čeká mnohem víc cestování než doposud a chci trochu víc comfortu. Tu malou světlou výšku si uvědomuju a budu mít trochu problém vyjet od baráku, ale …
Koukám, že je víc zapatlanej a vodrbanej než ten můj, co má najeto 70K+ :D
Levorg 1.6 GT-S Sport 125kW MR16 - Obrázek
EX: Š120GLS,R Clio 1.2RL,C XM 3.0,VW Golf III 1.8GL,BMW 318i E30,P 405 combi,Š Octavia I 1.6LX,T Landcruiser HDJ80 4.2TD,Š Felicia 1.3 LXi,BMW 325TD E36,LR RangeRover 4.6HSE,BMW 530dA E39,AM G Hummer H3 3.7, BMW 318i combi E46,H CR-V 2.0 ES,V XC60 D4 AWD,V S80 D5
Uživatelský avatar
roura74
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2017
Registrován: pon črc 27, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Ondřej Horák
Bydliště: Ruda u Rýmařova
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupe Levorga - dotazy

Příspěvek od roura74 »

paveljirik píše:
Koukám, že je víc zapatlanej a vodrbanej než ten můj, co má najeto 70K+ :D
JJ to mě dost zarazilo. Jsou to docela zvířata, takový fotky dát do inzerce.
Tribeca 2008 Executive
________&________
Toyota RAV4 PHEV 2021

EX: Levorg 2017 Sport, Forester 2007 SG, Legacy GT 2010
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1281
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupe Levorga - dotazy

Příspěvek od PeteBiggy »

roura74 píše:
Ono je to jednoduchý. Forester byl ženy a já měl Lego GT. Jak jsem skončil v práci tak jsem Lego vrátil, nechal si Forestera a ženě koupil Tribecu s tím, že budu mít jiné služební auto a forestera pak prodáme. Nicméně dostal jsem poměrně slušnou cenu za km, takže pracovně jezdím Foresterem. Nicméně už bych rád něco nového a pořád mám vzpomínky na GT, jehož je Levorg takovou vzdálenou alternativou. Navíc mě teď čeká mnohem víc cestování než doposud a chci trochu víc comfortu. Tu malou světlou výšku si uvědomuju a budu mít trochu problém vyjet od baráku, ale …
Dík za vysvětlení ;)
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Odpovědět

Zpět na „Levorg“