Jakou navigaci vybrat místo originální?

Plutotype
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: stř bře 30, 2016 3:05 pm
Jméno a příjmení: Jazdec Pomalý

Jakou navigaci vybrat místo originální?

Příspěvek od Plutotype »

Ahojte,
Levorga si pojdem prevziať do predajne až o mesiac, ale chcel som sa spýtať, či by mi vedel niekto poradiť ako mám poriešiť navigáciu v Levorgu. Nezobral som tú originálnu od Subaru, lebo 2200 EUR sa mi zdalo celko veľa.
Ďakujem
Uživatelský avatar
paveljirik
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 312
Registrován: sob pro 19, 2015 7:09 pm
Jméno a příjmení: Pavel Jiřík
Bydliště: Praha

Re: Jakou navigaci vybrat místo originální?

Příspěvek od paveljirik »

Plutotype píše:Ahojte,
Levorga si pojdem prevziať do predajne až o mesiac, ale chcel som sa spýtať, či by mi vedel niekto poradiť ako mám poriešiť navigáciu v Levorgu. Nezobral som tú originálnu od Subaru, lebo 2200 EUR sa mi zdalo celko veľa.
Ďakujem
Tak to neni priplatek jenom za navigaci. Jinak ted to musis poresit jedine externe mobilem nebo samostatnou navigaci. Pripadne vymenit cele audio i s panelem, ale to urcite vyjde skoro na 2200 eur. Jinak ta navigace neni zadna vyhra, 10 let stara ve Volvu byla mnohem lepsi. Ja hodne pouzivam Waze.

Odesláno ze zařízení MAVIPHONE
Levorg 1.6 GT-S Sport 125kW MR16 - Obrázek
EX: Š120GLS,R Clio 1.2RL,C XM 3.0,VW Golf III 1.8GL,BMW 318i E30,P 405 combi,Š Octavia I 1.6LX,T Landcruiser HDJ80 4.2TD,Š Felicia 1.3 LXi,BMW 325TD E36,LR RangeRover 4.6HSE,BMW 530dA E39,AM G Hummer H3 3.7, BMW 318i combi E46,H CR-V 2.0 ES,V XC60 D4 AWD,V S80 D5
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5207
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: Jakou navigaci vybrat místo originální?

Příspěvek od draconis »

Na Levorga existuje redukční rámeček na standartní 2DIN navigaci. Stojí necelé dva tisíce Kč, pak je potřeba ještě kabeláž a případně CAN adaptér pro ovládání z volantu. Nicméně netuším, jestli se v případě Levorgu náhodou neovládá z OEM rádia i palubní počítač nebo některé další funkce vozu - o to by se pak přišlo...
Uživatelský avatar
paveljirik
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 312
Registrován: sob pro 19, 2015 7:09 pm
Jméno a příjmení: Pavel Jiřík
Bydliště: Praha

Re: Jakou navigaci vybrat místo originální?

Příspěvek od paveljirik »

draconis píše:Na Levorga existuje redukční rámeček na standartní 2DIN navigaci. Stojí necelé dva tisíce Kč, pak je potřeba ještě kabeláž a případně CAN adaptér pro ovládání z volantu. Nicméně netuším, jestli se v případě Levorgu náhodou neovládá z OEM rádia i palubní počítač nebo některé další funkce vozu - o to by se pak přišlo...
PC se ovlada zvlast na hornim displeji, mas odkaz na ten ramecek, to by me zajimalo, udelat upgrade muziky a navigace, oboji je dost nahovno. Aspon bych moh prodat navigaci za 1000 EUR ;)

Odesláno ze zařízení MAVIPHONE
Levorg 1.6 GT-S Sport 125kW MR16 - Obrázek
EX: Š120GLS,R Clio 1.2RL,C XM 3.0,VW Golf III 1.8GL,BMW 318i E30,P 405 combi,Š Octavia I 1.6LX,T Landcruiser HDJ80 4.2TD,Š Felicia 1.3 LXi,BMW 325TD E36,LR RangeRover 4.6HSE,BMW 530dA E39,AM G Hummer H3 3.7, BMW 318i combi E46,H CR-V 2.0 ES,V XC60 D4 AWD,V S80 D5
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5207
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: Jakou navigaci vybrat místo originální?

Příspěvek od draconis »

http://www.aunika.com/search.php?f_what ... f_idcar=51

Jinak cokoli z odkazu mohu členům SFC klubu nabídnout za lepší ceny - kdyžtak SZ.
clovek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 17
Registrován: čtv bře 31, 2016 9:07 pm

Re: Jakou navigaci vybrat místo originální?

Příspěvek od clovek »

je to tak, ze nie-navigacne oem radio nema ani gps prijem? ze ak by bola moznost tam "vopchat" nejaku navigacnu aplikaciu, tak ajtak by nemalo odkial vziat signal?
subaru levorg gt-s sport 125kw 2016
Treble
Nováček
Nováček
Příspěvky: 40
Registrován: pát led 13, 2017 4:05 pm
Jméno a příjmení: Tomáš Janouškovec
Bydliště: Ostrava

Re: Jakou navigaci vybrat místo originální?

Příspěvek od Treble »

Nevím, jestli jsem ve správném vláknu - týká se to navigace, ale řeším trošku jiný problém - prodejce mi sdělil, že za aktualizaci map budu muset na 99% platit a dělá to zhruba 4 000Kč, což mi přijde trochu dost. Jsou nějaké zkušenosti s aktualizací mimo servis?
Díky.
Treble,
Subaru Levorg 1.6GT-S, 2016
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Jakou navigaci vybrat místo originální?

Příspěvek od námořník »

Treble píše:Nevím, jestli jsem ve správném vláknu - týká se to navigace, ale řeším trošku jiný problém - prodejce mi sdělil, že za aktualizaci map budu muset na 99% platit a dělá to zhruba 4 000Kč, což mi přijde trochu dost. Jsou nějaké zkušenosti s aktualizací mimo servis?
Díky.
Můžeš kouknout sem http://www.subarumapupdates.com
A nebo sem
https://www.activator.cz/index.php?opti ... &Itemid=54
Minimálně ta druhá možnost určitě nejsou 4000.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Treble
Nováček
Nováček
Příspěvky: 40
Registrován: pát led 13, 2017 4:05 pm
Jméno a příjmení: Tomáš Janouškovec
Bydliště: Ostrava

Re: Jakou navigaci vybrat místo originální?

Příspěvek od Treble »

Díky za info.
Treble,
Subaru Levorg 1.6GT-S, 2016
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Jakou navigaci vybrat místo originální?

Příspěvek od námořník »

Treble píše:Díky za info.
Nevím jestli jsem ti pomohl, budu to taky v brzké době řešit tak se podělím.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Treble
Nováček
Nováček
Příspěvky: 40
Registrován: pát led 13, 2017 4:05 pm
Jméno a příjmení: Tomáš Janouškovec
Bydliště: Ostrava

Re: Jakou navigaci vybrat místo originální?

Příspěvek od Treble »

Nakonec jsem šel do 3-letého update za něco přes 6. 000Kč, i tak to je celkem darda (za ty prachy bývají doživotní aktualizace zdarma)- aktualizoval jsem si to sám. Údajně mají být v červenci nějaké slevové akce, ale nechtělo se mi čekat.
Treble,
Subaru Levorg 1.6GT-S, 2016
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Jakou navigaci vybrat místo originální?

Příspěvek od námořník »

Treble píše:Nakonec jsem šel do 3-letého update za něco přes 6. 000Kč, i tak to je celkem darda (za ty prachy bývají doživotní aktualizace zdarma)- aktualizoval jsem si to sám. Údajně mají být v červenci nějaké slevové akce, ale nechtělo se mi čekat.
Vestavěný jsou vždycky dražší, u tom toma jsem platil kolem 1200 za rok, tak to zas tak šílený neni. Jinak, já si nemyslím že by ta navigace byla nějaká špatná, rychle hledá a až na ty kostrbaty příkazy nemám důvod si stěžovat.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
Username
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 606
Registrován: sob lis 05, 2016 12:03 pm

Re: Jakou navigaci vybrat místo originální?

Příspěvek od Username »

mam za 24 eur Sygic v iPhone a za další 12eur Traffic celoživotní. Navi v Subaru jsem měl 2x a nic moc. Třeba už je dnes lepší, ale Sygic mi přijde super. A kdyby se někomu zdála malá obrazovka tak si tam můžu narvat iPad a mám to jako v Tesle :-)

SUBARU BRZ MY 2023
SUBARU FORESTER 2.0 XT comfort MY 2017
SUBARU OUTBACK MY 2022
SUBARU Impreza 2.0R 2007
SUBARU BRZ Final Edition MY 2020 ex
SUBARU LEVORG 1.6 GT-S sport MY 2018 ex
SUBARU LEVORG 1.6 GT-S MY 2016 ex
SUBARU OUTBACK 2009 2.0D ex
SUBARU OUTBACK 2008 2.0D ex
Uživatelský avatar
croctoy
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 566
Registrován: pát kvě 12, 2017 12:32 am
Jméno a příjmení: Petr Bohoněk
Bydliště: Praha

Re: Jakou navigaci vybrat místo originální?

Příspěvek od croctoy »

námořník píše:
Můžeš kouknout sem http://www.subarumapupdates.com
A nebo sem
https://www.activator.cz/index.php?opti ... &Itemid=54
Minimálně ta druhá možnost určitě nejsou 4000.
Dělal jsem teď update přes ty stránky subarumapupdates a úplně v poho. Nevýhoda, mapy nejsou úplně nejnovější, ale úplně stejný update by mi udělali i v servise. Btw., se mi líbí, že mám 3roky zdarma aktualizace, když jsou teď teprve mapy 2015. Přitom jsem do předchozího auta (CR-V) naposledy stahoval mapy 2016Q4. Až mi dojde trpělivost, tak se na to podívám a zkusím si to zaktualizovat komplet sám, jen si nejsem jist, jestli se někde nehlida nějaké ser.cislo.

Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk
Subaru Outback 2.5i Sport BS
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Jakou navigaci vybrat místo originální?

Příspěvek od námořník »

Username píše:mam za 24 eur Sygic v iPhone a za další 12eur Traffic celoživotní. Navi v Subaru jsem měl 2x a nic moc. Třeba už je dnes lepší, ale Sygic mi přijde super. A kdyby se někomu zdála malá obrazovka tak si tam můžu narvat iPad a mám to jako v Tesle
Nebo si tam můžeš dát MacBook a budeš to mít jak Americký policajti :-). A kdyby jsi mej Androida tak jsi mohl ušetřit i těch 36€. Dostal jsem dobrou cenu na Sporta a tak si nebudu ještě něco lepit na okno když už jí tam mám.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Odpovědět

Zpět na „Levorg“