Náš portálfotogaleriechat [0] KontaktSrazyWiki

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Bezdratova nabijecka na telefon 
Autor Zpráva
Nováček
Nováček

Poridil jsem telefon s bezdratovym nabijenim a hezky pekne mi se odklada do policky pred saltpakou.
A tak me nepadla myslenka namotovat/prilepit pod ni bezdratovou nabijecku a pripojit ji asi na draty, co vedou do zasuvky.

Rozebiral jste nekdo ty plasty kolem saltpaky?
Nedelal jste nekdo uplne stajny upgrade? 8-?

stř srp 29, 2018 8:08 pm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu

Jenom pozor na jednu vec - to bezdratove nabijeni nema nejlepsi ucinnost a celkem hreje. Nedovedu si teda z hlavy tipnout, jak moc velke vedro bude u saltpaky - asi to nebude takovy des, jako v drzaku na skle, ale zima tam asi taky nebude - ale pocital bych s tim, ze ve slunne dny se mu moc nabijet nebude chtit...

Odesláno z mého SM-N950F pomocí Tapatalk

čtv srp 30, 2018 11:54 am
Uživatel fóra
Uživatel fóra

Já jsem zkoušel soft verzi tohoto nápadu: našel jsem na webu nabíječku, která se tam rozměrově vešla a připojil ji normálně přes zásuvku. Výsledek nebyl dobrý - nabíjení nepokrylo spotřebu třeba při navigaci a navíc, jak ten telefon na tom při jízdě úplně nedrží, často to přestalo nabíjet a bylo potřeba hlídat, jestli je ve správný pozici. Už je to pryč a držák Brodit zpět. Stejně hodně používám waze a sledovat ho někde pod koleny taky nebylo úplně to pravý ořechový.
Takže já bych se kvůli tomu rozhodně do žádných větších akcí nepouštěl.

čtv srp 30, 2018 2:12 pm
Uživatel fóra
Uživatel fóra

Trabi601 píše:
Poridil jsem telefon s bezdratovym nabijenim a hezky pekne mi se odklada do policky pred saltpakou.
A tak me nepadla myslenka namotovat/prilepit pod ni bezdratovou nabijecku a pripojit ji asi na draty, co vedou do zasuvky.

Rozebiral jste nekdo ty plasty kolem saltpaky?
Nedelal jste nekdo uplne stajny upgrade?

u niektorých telefónov pri spustenej navigácii ledva stíha dobíjať cez kábel a ešte sa prehrieva... účinnosť bezdrôtového je určite nižšia... a negatíva možné prehrievanie - ostávajú...

čtv srp 30, 2018 4:25 pm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu

Jako pod saltpakou to na navigaci pouzivat nebude... a s vypnutym displayem je to prece jenom o dost lepsi. Ale porad by to chtelo pres leto vyzkouset, je to tak na 50:50 jestli to vubec nabijet bude... (u mne posledni dva telefony s navigaci v drzaku na skle se chovaji tak, ze pokud sviti trochu vic slunce, tak bez klimy zacnou sproste nadavat, ze prehrato a nebudou se nabijet vubec, s klimou nenadavaji, ale stejne se spis pomalu vybiji. Bez slunce telefon v pohode jede a jeste se dobije)

Odesláno z mého SM-N950F pomocí Tapatalk

čtv srp 30, 2018 8:42 pm
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 5 ]