Subaru Levorg - všeobecně

Odpovědět
Uživatelský avatar
u-geen
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2103
Registrován: úte led 19, 2010 9:49 pm
Jméno a příjmení: Evžen Eiba
Bydliště: Kyje, okres Jičín

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od u-geen »

ten MirrorLink uz je asi ukoncena vetev, u telefonu casto mizel v ramci upradu na novejsi verzi Androidu (4->5 tusim)... reseni je bud AndroidAuto, a nebo asi klasicky ScreenMirroring, opet mi prijde ze nejak v Subaru zaspali dobu, nebo se pletu?
Uživatelský avatar
Username
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 606
Registrován: sob lis 05, 2016 12:03 pm

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od Username »

Já už tohle vzdal. Dnes je všechno se vším NEkompatibilní se záměrem zvýšit prodej kompatibilních navzájem, které jsou mnohdy nekomaptibilní :-) . Používám léta iPhone + Mac, protože je to navzájem opravdu kompatibilní a ulehčuje mi to práci a opravdu to funguje téměř bez chyby a zaváhání. Na druhou stranu se vším ostatním je to nekompatibilní. Co s tím ale mám dělat? Nic! Takže si strčím iPhone do kaslíku a pustím na něm Sygic a jedu.
Svět je dnes prostě divnej: Tvůrce nejhoršího operačního systému je nejbohatší člověk na světě.
A za všechno můžou číňani [FUCK PC]

SUBARU BRZ MY 2023
SUBARU FORESTER 2.0 XT comfort MY 2017
SUBARU OUTBACK MY 2022
SUBARU Impreza 2.0R 2007
SUBARU BRZ Final Edition MY 2020 ex
SUBARU LEVORG 1.6 GT-S sport MY 2018 ex
SUBARU LEVORG 1.6 GT-S MY 2016 ex
SUBARU OUTBACK 2009 2.0D ex
SUBARU OUTBACK 2008 2.0D ex
Uživatelský avatar
ladas26
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 61
Registrován: čtv dub 16, 2015 1:26 pm
Jméno a příjmení: Vladimír Ochotný
Bydliště: Brno

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od ladas26 »

u-geen píše:opet mi prijde ze nejak v Subaru zaspali dobu, nebo se pletu?
Asi nejen v Subaru. Když jsem o tom googlil nějaké informace, narazil jsem i na nějaká diskusní fóra koncernových přibližovadel, ze kterých jsem pochopil, že Mirrorlink je i v infotainmentu Škodovek. Taky jim to docela zamotává palice...
Ladas26
Forester SJ 2,0i-L MT MY16
ex: Forester SH 2,0D MY11
LaFrojk
Nováček
Nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pon črc 04, 2016 9:51 am

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od LaFrojk »

ladas26 píše: Já už mám tyhle starosti dost dlouho za sebou, ale řekl bych, že pokud tu sedačku nedostaneš jako pozornost k autu, bude lepší řešit to spíš nákupem podle výsledků nezávislých testů - třeba zde . Pokud by to byla ta první možnost, pak by se možná dal zjistit skutečný výrobce a typ a sehnat nějaké recenze a testy...
V ceníku příslušenství je 5 typů v cenách od cca 5600 do 11600 Kč což tak nějak odpovídá běžným cenám, s přihlédnutím k hezké barvě a logu
Nebyl by odkaz na cenik?
Uživatelský avatar
MKo
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 228
Registrován: sob pro 25, 2010 3:00 pm
Jméno a příjmení: Martin Komora

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od MKo »

Obrázek → Subaru Levorg 1.6 GT-S (MY2017)
Obrázek → Subaru XV 2.0i EXECUTIVE (MY2018) - (láska mojej ½-ky)
Obrázek → Subaru Impreza 2.0D Sport (MY2011)

EX:
Obrázek → Subaru XV 2.0i COMFORT CVT (MY2016) - (EX láska mojej ½-ky)
Uživatelský avatar
feroj
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 386
Registrován: pon led 27, 2014 2:15 pm
Jméno a příjmení: František
Bydliště: Bratislava

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od feroj »

ladas26 píše: Asi nejen v Subaru. Když jsem o tom googlil nějaké informace, narazil jsem i na nějaká diskusní fóra koncernových přibližovadel, ze kterých jsem pochopil, že Mirrorlink je i v infotainmentu Škodovek. Taky jim to docela zamotává palice...
Ja mám 6,2" MY2016 - na začiatku som riešil NAVI aj v SYGICu - Subaru nepodporujú... viac či menej len WV Grupa :-)
telefonovanie neriešim... respektíve riešim ale slúchadlom cez BT(15r? aj mimo auta, funguje to, načo to meniť), neotravujem spolucestujúcich cez repro :-) aj keď sa mi skúšobne podarilo spárovať jeden telefón cez BT, druhý s Androidom BT aj cez kábel, aj prepašovať zoznam do rádia, aj nejaký skúšobný hovor ... ale fungovalo to raz tak, raz nijak...
Aj to rádio v Comfort ... len na CD :-) .... ale tiež zatiaľ neriešim... ak počúvam, väčšinou aj tak len rádio
Uživatelský avatar
u-geen
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2103
Registrován: úte led 19, 2010 9:49 pm
Jméno a příjmení: Evžen Eiba
Bydliště: Kyje, okres Jičín

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od u-geen »

ladas26: uz si asi preslapli soude dle kompatibilnich modelu zde :) https://www.android.com/auto/
Uživatelský avatar
ladas26
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 61
Registrován: čtv dub 16, 2015 1:26 pm
Jméno a příjmení: Vladimír Ochotný
Bydliště: Brno

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od ladas26 »

u-geen píše:ladas26: uz si asi preslapli soude dle kompatibilnich modelu zde https://www.android.com/auto/
Hmm, to vypadá, že koncern přešlápnul už na počátku 2016 a Subaru právě přešlapuje :-)
Ladas26
Forester SJ 2,0i-L MT MY16
ex: Forester SH 2,0D MY11
Uživatelský avatar
Albi
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3135
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Albert Němčík
Bydliště: Železná Ruda / Praha

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od Albi »

https://www.youtube.com/watch?v=mBoZ30851Ys

Impreza už podporuje Apple CarPlay a Android Auto (5:57) (nevím jestli to tu už někdo nepsal) ...
Subaru Legacy 2.5 MT sedan '2004 | Kawasaki ZR-7S '2002 | Agados VZ-26 '2009 | Author A-RAY Plus '2008
EX: Subaru Legacy 2.2 MT kombi '1991 | Toyota Tercel 4WD kombi '1986 | Dacia 1310 TX sedan '1989
Fleggy
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 400
Registrován: pon lis 02, 2015 4:34 pm

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od Fleggy »

Tak jsem včera absolvoval Školu smyku ve Vysokém Mýtě, kde se mi podařilo vyvolat přetáčivý smyk. Při trénování krizového vyhýbacího manévru v klesání jsem to přehnal s nájezdovou rychlostí a smykem se otočil do protisměru. Pár metrů jsem se sunul dolů pozpátku, motor zdechnul a já bych se rád zeptal, jestli by takto mohlo dojít k poškození převodovky. Sice jsem pak normálně nastartoval a pokračoval ve výcviku, ale stejně z toho nemám (za tu převodovku) dobrý pocit. Díky.
tycik
Nováček
Nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pon led 02, 2017 8:55 am
Jméno a příjmení: Roman Tycik

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od tycik »

Už někdo zkoušel zrychlovat v tom Cvt módu? Viz článek, který jsem objevil: Levorg nabízí i utajený launch control, kde efektivita vítězí, otáčky neskáčou a auto kontinuálně zrychluje. Podržte kombi na brzdách, sešlápněte pravé chodidlo k podlaze, nechte chvilku cukat motor v omezovači, uvolněte to levé a Levorg vystřelí z místa jako elektromobil. V tomto režimu se nám dokonce podařilo stlačit tabulkové hodnoty akcelerace na stovku o sekundu dolů,

Zdroj: http://autoroad.cz/testy-aut/80210-test ... avii-combi
LaFrojk
Nováček
Nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pon črc 04, 2016 9:51 am

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od LaFrojk »

Odzkoušeno na podzim na letišti... Auto bylo na zrychlení z nuly rychlejší než naftová Octavia RS - má o 10 koní víc než Levorg - velkou zásluhu na tom měla automatická převodovka...
Uživatelský avatar
Username
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 606
Registrován: sob lis 05, 2016 12:03 pm

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od Username »

A je to v pohodě ? Nic se tím nenici?


Sent from my iPhone using Tapatalk

SUBARU BRZ MY 2023
SUBARU FORESTER 2.0 XT comfort MY 2017
SUBARU OUTBACK MY 2022
SUBARU Impreza 2.0R 2007
SUBARU BRZ Final Edition MY 2020 ex
SUBARU LEVORG 1.6 GT-S sport MY 2018 ex
SUBARU LEVORG 1.6 GT-S MY 2016 ex
SUBARU OUTBACK 2009 2.0D ex
SUBARU OUTBACK 2008 2.0D ex
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11883
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od Traveller »

Spousta lidí tady bude určitě ráda, když to dlouhodobě odzkoušíš a pak podáš obsáhlé info. ;) :-D :-D
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
LaFrojk
Nováček
Nováček
Příspěvky: 29
Registrován: pon črc 04, 2016 9:51 am

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od LaFrojk »

Jestli se to ničí, nebo neničí opravdu nevím, to je dotaz na nějakého mechanika nebo pod. Já se o té možnosti dozvěděl, tak jsem ji párkrát zkusil... Auto točí stejně jenom asi do 4tis. otáček, v neutrálu zasáhne omezovač mnohem později. A v dlouhodobém testování nevidím přínos pro mě ani pro auto...
Odpovědět

Zpět na „Levorg“