Subaru Levorg - všeobecně

Odpovědět
tracid
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 269
Registrován: ned pro 29, 2013 9:58 am

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od tracid »

Nemate nekdo nahodou tu sadu zavazadel ze Subaru butiku? https://www.subaru-butik.cz/noviny/cest ... ru-levorg/
Stoji to za to? Jaka je to kvalita?
Kadelst
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 55
Registrován: čtv úno 22, 2018 8:35 pm

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od Kadelst »

Chtěl bych se zeptat, jestli Levorg má vyhřívaný volant. Nikde jsem to nevyčetl že by měl mít, ale dneska jsem se dočetl že XV ho má. Tak by mě zajímalo, jestli se u Levorga zapomněli zmínit, nebo jestli XV má lepší výbavu.
Uživatelský avatar
Paja
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 184
Registrován: čtv úno 25, 2016 9:07 pm
Jméno a příjmení: Pavel
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od Paja »

Muj Trend 2017 ne.
Subaru Levorg GT Trend MY2017
ex Citroen C5 Break MY2001
ex Škoda Forman Solitaire
ex Tatra 613-3
ex Tatra 613-1
tracid
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 269
Registrován: ned pro 29, 2013 9:58 am

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od tracid »

Comfort MY18 ne
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20601
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od námořník »

Sport 2016 taky ne :-).
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
tracid
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 269
Registrován: ned pro 29, 2013 9:58 am

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od tracid »

Tak to bychom meli vsechny MY a vsechny vybavy, ted to jeste zkombinovat :D
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20601
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od námořník »

Je to jednoduchý:-) ne :-).
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1295
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od PeteBiggy »

Pokud vím, tak Levorg nemá vyhřívaný volant ani u severské verze ani v nejvyšší výbavě. Je to zvláštní, jak s tím šachujou...dřív třeba u nás ani Forester neměl, u severské verze joo, teď už to dodali i do našich Foresterů, ale jen v nejvyšší výbavě. Je to spřaženo i s výhřevem zadních sedadel. Ale MY2018 Levorgy už třeba zase mají dělení sedadel 40-20-40, do Lesníků to však stále nedošlo a ani do nových modelů (XV, Impreza) nee! Taková maličkost a tak super věc. A nejsou to standardně dělat do všech aut <:-<
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
tracid
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 269
Registrován: ned pro 29, 2013 9:58 am

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od tracid »

Jn logika je u Subaru nekdy nepochopitelna. Treba v navodu mam, ze elektricke sedadlo ridice je s pameti (na nekterych trzich), tak jsem se na to tesil, protoze se za volantem stridame s zenou a vzdycky kdyz do toho sednu po ni mam pocit jak kdybych ani nesedel ve svem aute :D No a samozrejme na ceskem trhu to pamet nema
Uživatelský avatar
Username
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 606
Registrován: sob lis 05, 2016 12:03 pm

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od Username »

PeteBiggy píše:Pokud vím, tak Levorg nemá vyhřívaný volant ani u severské verze ani v nejvyšší výbavě. Je to zvláštní, jak s tím šachujou...dřív třeba u nás ani Forester neměl, u severské verze joo, teď už to dodali i do našich Foresterů, ale jen v nejvyšší výbavě. Je to spřaženo i s výhřevem zadních sedadel. Ale MY2018 Levorgy už třeba zase mají dělení sedadel 40-20-40, do Lesníků to však stále nedošlo a ani do nových modelů (XV, Impreza) nee! Taková maličkost a tak super věc. A nejsou to standardně dělat do všech aut
Jestli jsem to dobře pochopil v subaru mi říkali, že od určité chvíle jsou v Evropě už jen severské verze Forestera. Ale nevím zda se to netýkalo jen XT?!
JInak za mne vyhřívaný volant+ zadní sedačky = 100x lepší než elektricý kufr ,,,,| (*_^) |,,,,

SUBARU BRZ MY 2023
SUBARU FORESTER 2.0 XT comfort MY 2017
SUBARU OUTBACK MY 2022
SUBARU Impreza 2.0R 2007
SUBARU BRZ Final Edition MY 2020 ex
SUBARU LEVORG 1.6 GT-S sport MY 2018 ex
SUBARU LEVORG 1.6 GT-S MY 2016 ex
SUBARU OUTBACK 2009 2.0D ex
SUBARU OUTBACK 2008 2.0D ex
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1295
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od PeteBiggy »

Username píše:Jestli jsem to dobře pochopil v subaru mi říkali, že od určité chvíle jsou v Evropě už jen severské verze Forestera. Ale nevím zda se to netýkalo jen XT?!
JInak za mne vyhřívaný volant+ zadní sedačky = 100x lepší než elektricý kufr
No ono se to má tak:
U XT to je tak, že na severu už je od MY2018 jen nejvyšší full parada (Exclusive) v kůži, s navi atd. atd. A ta se dostala i na náš trh (výbava Sport), tzn. naše nejvyšší výbava získala tyto výhřevy (volant a zadní sitze) navíc oproti dřívějším modelovým rokům. U nás se stále prodává i nižší verze (prakticky prostřední výbava) Comfort, která stále tyto výhřevy nemá, ale má to el. víko kufru.
U klasického atmo Forestera výbava Comfort, u aut určených pro náš trh, tyto výhřevy taky nemá, má ale nadále "skleněnou střechu". Prostě tak, jak ty bylo dřív. Severské verze u XS verze (jejich Comfort) stále mají výhřevy, ale nemají skleněnku...
Takže to, co ti Marceli říkal prodejce, že jsou v Evropě jen severské verze, se týká jen nejvyšší výbavy u XTčka. Jinak, ale ty máš Comforta kupovaného u nás, takže s el. víkem a bez výhřevů, nebo se pletu???
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
Username
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 606
Registrován: sob lis 05, 2016 12:03 pm

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od Username »

PeteBiggy píše:
Takže to, co ti Marceli říkal prodejce, že jsou v Evropě jen severské verze, se týká jen nejvyšší výbavy u XTčka. Jinak, ale ty máš Comforta kupovaného u nás, takže s el. víkem a bez výhřevů, nebo se pletu???
Jo koukám, že to máš najeté ,,,,| (*_^) |,,,, . Já mám Dána. Jelikož nebyly, dovezli si ho indivindy aby měli předváděčku a tu mám ted já =) . Takže právě kudy jezdím, tudy hřeju :-) . Ten volant je super a kluci vzadu taky spokojení, hlavně když jsme ráno vyráželi lyžovat a venku -18 :-)

SUBARU BRZ MY 2023
SUBARU FORESTER 2.0 XT comfort MY 2017
SUBARU OUTBACK MY 2022
SUBARU Impreza 2.0R 2007
SUBARU BRZ Final Edition MY 2020 ex
SUBARU LEVORG 1.6 GT-S sport MY 2018 ex
SUBARU LEVORG 1.6 GT-S MY 2016 ex
SUBARU OUTBACK 2009 2.0D ex
SUBARU OUTBACK 2008 2.0D ex
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1295
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od PeteBiggy »

Username píše:Jo koukám, že to máš najeté . Já mám Dána. Jelikož nebyly, dovezli si ho indivindy aby měli předváděčku a tu mám ted já . Takže právě kudy jezdím, tudy hřeju . Ten volant je super a kluci vzadu taky spokojení, hlavně když jsme ráno vyráželi lyžovat a venku -18
Ahaa, tak to jsem nevěděl, že máš taky severskou verzi...
No ono záleží, tím, že jde víko otvírat na dálku, tak to asi není špatné. Já bych se tomu nebránil, ale už by mě mrzel o 17 litrů menší kufr, pokud to teda tak je i v reálu, co uvádějí. Volant je super, ale co mi přijde trošku smutné, že nehřeje po celém obvodu. Člověka to pak nutí držet volant předpisově za deset dvě, jak v autoškole 8() Zadní sitze my nevyužijeme, pač mám malé děcka v sedačkách....
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
Username
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 606
Registrován: sob lis 05, 2016 12:03 pm

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od Username »

PeteBiggy píše:
Ahaa, tak to jsem nevěděl, že máš taky severskou verzi...
No ono záleží, tím, že jde víko otvírat na dálku, tak to asi není špatné. Já bych se tomu nebránil, ale už by mě mrzel o 17 litrů menší kufr, pokud to teda tak je i v reálu, co uvádějí. Volant je super, ale co mi přijde trošku smutné, že nehřeje po celém obvodu. Člověka to pak nutí držet volant předpisově za deset dvě, jak v autoškole Zadní sitze my nevyužijeme, pač mám malé děcka v sedačkách....
Já držím volant tam kde to hřeje, at jednou nebo oběma rukama, takže za mě v poho. Hodně jsem se to naučil v Levorgu. Mimochodem volant z Levorga bych chtěl v XT, je božíííí

SUBARU BRZ MY 2023
SUBARU FORESTER 2.0 XT comfort MY 2017
SUBARU OUTBACK MY 2022
SUBARU Impreza 2.0R 2007
SUBARU BRZ Final Edition MY 2020 ex
SUBARU LEVORG 1.6 GT-S sport MY 2018 ex
SUBARU LEVORG 1.6 GT-S MY 2016 ex
SUBARU OUTBACK 2009 2.0D ex
SUBARU OUTBACK 2008 2.0D ex
Uživatelský avatar
MKo
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 228
Registrován: sob pro 25, 2010 3:00 pm
Jméno a příjmení: Martin Komora

Re: Subaru Levorg - všeobecně

Příspěvek od MKo »

MKo píše:Dnes ma čakalo nemilé prekvapenie (vďaka mojej blbosti ).
Prídem ku autu, chytím kľučku, skúšam otvoriť dvere a ticho. Skúsil som otvoriť diaľkovým a ani ťuk. ......
viac tu: https://subarufanclub.cz/forum/viewtopi ... 15#p267515
Tak dnes ma pre zmenu vypiekla zadná stropná lapička na strane za spolujazcom. Niekto je nechal rozsvietenú a v kombinácii s mrazmi to baterke nepomohlo. Na rozdiel od minulého resetu všetkého možného - dnes po dobití batérie stačilo nastaviť len čas na stredovom paneli. :-/ Holt, budem musieť kontrolovať ešte dôkladnejšie či (ne)svietia.

Napadá ma ešte jedna varianta, nahradiť všetky tieto žiarovčičky LED-kami, len neviem ako by fungovalo stmievanie. Neriešil ste niekto? Vďaka
Obrázek → Subaru Levorg 1.6 GT-S (MY2017)
Obrázek → Subaru XV 2.0i EXECUTIVE (MY2018) - (láska mojej ½-ky)
Obrázek → Subaru Impreza 2.0D Sport (MY2011)

EX:
Obrázek → Subaru XV 2.0i COMFORT CVT (MY2016) - (EX láska mojej ½-ky)
Odpovědět

Zpět na „Levorg“